×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

خود حمایتی

 

یکی از روش های مهاجرت که به عنوان یکی از راه های سرمایه گذاری محسوب می شود، سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی در کشور مقصد می باشد. خود حمایتی موردی است که بیشتر مناسب افراد بازنشسته و مسن می باشد، این افراد چون نیازی به کار کردن درکشورمقصد ندارند با داشتن سرمایه مناسب و نشان دادن منبع درآمد می توانند این نوع اقامت را که به نام خود حمایتی شناخته شده است اخذ نمایند. کشورهایی که در حال حاضر به واسطه خود حمایتی به افراد متقاضی اقامت و ویزا اعطا می نمایند شامل: فرانسه، اتریش، اسپانیا و یونان هستند.

 متاسفانه دولت انگلستان موردی را در قالب خود حمایتی در پروسه های مهاجرتی این کشور تعیین نکرده است و افراد متقاضی می توانند در صورتی که این کشور را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اند از طرق دیگر سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند.

 

شرایط ویزای همراه انگلیس – شرایط ویزای همراه انگلیس از طریق تمکن مالی یا خود حمایتی

همراهان که در ویزای تمکن مالی نیز شامل همسر وفرزندان زیر ۱۸ سال می شوند می توانند پس از پذیرش درخواست فردی که ویزای خود حمایتی یا تمکن مالی اخذ کرده درخواست ویزا دهند . البته این امکان وجود دارد که خانواده متقاضی نیز همزمان با او درخواست دهند در این ویزا نیز فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود به انگلستان ببرد برای این باید به صورت آنلاین در خواست دهند ، البته فرزندان بالای ۱۸سال نیز می توانند به صورت مستقل درخواست خود را ارائه دهند یا اگر در زمانی که ویزای خود حمایتی فرد مورد تائید قرار گرفت و ویزا گرفته شد و وی از قبل در انگلستان ساکن بوده است می تواند با مدارک به ویزای فرد درخواست دهد و در انگلستان باقی بماند و با اتمام مدت ویزای قبلی بازگشت خود به ایران را کنسل کند برای موفقیت در این امر باید حداقل ۲ ماه قبل از اتمام مهلت ویزای قبلی اقدام کند و همراهان که با استفاده از ویزای فرد اصلی به انگلستان می آیند می توانند در انگلستان تحصیل کنند داشتن سن زیر ۱۶سال برای آنان یک امتیاز خوب محسوب می شود و نیازی به اینکه به زبان انگلیسی مسلط باشند نیست (آیلتس آکادمیک نمی خواهند) و می توانند زبان انگلیسی را در همان جا بخوانند .

سرمایه گذاری در انگلستان، شرایط اخذ اقامت و تابعیت به واسطه سرمایه گذاری در انگلستان و همچنین قوانین سرمایه گذاری در این کشور را ما در مقاله فوق به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی علمی قرار دادیم تا شما عزیزان اطلاعات کافی نسبت به قوانین و شرایط پیش روی خود در باب سرمایه گذاری در این کشور داشته باشید. با توجه به اینکه کشور انگلستان شرایط ویژه ای برای اتباع کشورهای خارج از اتحادیه اروپا در خصوص سرمایه گذاری در این کشور قرار داده است، پیشنهاد می شود در صورتی که کشور انگلستان را مقصد مهاجرتی خود قرار داده اید و در خصوص قوانین سرمایه گذاری در انگلستان اطلاعات کافی ندارید در ابتدا مقاله فوق را به صورت کامل مطالعه نمایید و سپس در صورت لزوم می توانید با تماس با مشاورین با تجربه و مجرب سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی اطلاعات حقوقی خود را در خصوص تمامی روش های سرمایه گذاری در کشور انگلستان ارتقا دهید.

 

سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان