×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

فنلاند خرید ملک

 

خرید ملک

مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک یکی از بهترین راه های ورود به فنلاند میباشد و بازار املاک و مستغلات این کشور از کارآمدترین بازارها در جهان شناخته میشود. مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک و همچنین سرمایه گذاری در بخش ملک و مستغلات در این کشور یکی از پر سود ترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری ها در کشور فنلاند می باشد. سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی قصد دارند تا با ارائه این نوشتار هموطنان عزیز را از شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک و قوانین خرید ملک در این کشور آگاه سازند. فنلاند کشوری کم جمعیت در بخش شمالی قاره اروپا می باشد و بیش از 5 میلیون نفر جمعیت دارد. اکثر مردم این کشور به زبان فنلاندی و سوئدی صحبت می کنند و پیرو دین مسیحیت می باشند

کسب وام بانکی جهت خرید خانه در کشور فنلاند

خرید ملک در کشور فنلاند می تواند با کسب وام بانکی نیز امکان پذیر می باشد؛ اما دریافت وام از بانک های این کشور جهت خرید خانه شرایط خاصی دارد و تنها متقاضیانی می توانند جهت خرید خانه در کشور فنلاند اقدام به کسب وام کنند که شرایط مورد نیاز را داشته باشند. دریافت وام از بانک های کشور فنلاند جهت خرید خانه در خاک این کشور اروپایی در صورتی امکان پذیر می باشد که متقاضیان مقیم دائمی کشور کشور فنلاند باشند و Credit کافی داشته باشند.

Credit از طریق درآمد و داشتن شغل ثابت در کشور فنلاند بدست می آید و متقاضیانی که قصد دریافت وام های خرید املاک بانکی را دارند می بایست حداقل از 15000 تا 20000 $ (دلار) پول در حساب بانکی خود داشته باشند. در صورتی که متقاضیان و خریداران ملک دارای اقامت کوتاه مدت و یا موقتی در کشور فنلاند باشند، قادر به دریافت وام های بانکی نخواهند بود. وام های بانکی در کشور فنلاند معمولا به افرادی ارائه می شوند که به طور دائمی در این کشور زندگی می کنند و شغل و درآمد مشخص دارند. برای مطلع شدن از شرایط سرمایه گذاری در زمینه های مختلف و تاسیس کمپانی های گوناگون در کشور فنلاند می توانید به مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند مراجعه کنید و اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک و اقامت آن

مقیم شدن در کشور فنلاند با خرید ملک در این کشور امکان پذیر نمی باشد و متقاضیان می توانند از راه های دیگری جهت کسب اقامت و تابعیت در کشور فنلاند اقدام کنند؛ اما لازم به ذکر است که متقاضیان و خریداران خارجی می توانند بدون محدودیت در کشور فنلاند اقدام به خرید املاک و مستغلات کنند. با خرید ملک در کشور فنلاند متقاضیان می توانند با انجام خرید و فروش و اجاره ملک سود بسیار زیادی کسب کنند؛ زیرا قیمت ملک و مستغلات در این کشور همواره در حال افزایش می یابد و لازم به ذکر است که این کشور وضعیت اقتصادی بسیار مطلوبی دارد. بازار املاک در کشور فنلاند از مطمئن ترین و سود ده ترین بازار های املاک جهان می باشد و از لحاظ سطح آزادی، حفظ حقوق، ایمنی و ثبات در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

مهاجرت به کشور فنلاند از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا با انتخاب راه های مختلف از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ایجاد کسب و کار، کارآفرینی، ازدواج و حتی تولد فرزند به این کشور مهاجرت می کنند. هموطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کشور فنلاند و یا سایر کشور های پیشرفته دنیا را دارند می توانند با هماهنگی های قبلی به دفتر سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی مراجعه کنند و از شرایط ورود به خاک کشور های خارجی به صورت کامل آگاه شوند. افراد تنها با خرید ملک در کشور فنلاند نمی­توانند اقدام به دریافت اقامت دائم این کشور را نمایند. بلکه افرادی که از طرق مختلف از جمله کار، تحصیل، ازدواج و سایر راهها به این کشور مهاجرت نموده اند می­توانند همانند شهروندان فنلاندی اقدام به خرید ملک نمایند.

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان