×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

آلمان توریستی

 

ویزای شینگن توریستی آلمان

کشور آلمان از کشورهای زیبای اروپا بریا تفریح و مسافرت است. تالار شهر قدیمی در بامبرگ، قلعه شوسترین، بازار کریسمس نورنبرگ، کلیسای جامع کلن و بسیاری از مکان ها و رویدادهای دیگر در آلمان باعث شده است که  توریستان از سراسر جهان به آلمان سفر کنند .

علاوه بر این، انواع نوشیدنی، نان خوشمزه و سوسیس، مهمان نوازی مردم و ... باعث جذب 459.6 میلیون بازدید کننده به جمهوری فدرال آلمان تنها در سال 2017 شده است.

اگر شما قصد سفر به آلمان برای مدت کمتر از سه ماه برای بازدید از اعضای خانواده یا دوستان یا گشت و گذار دارید، به ویزای شینگن آلمان نیاز دارید.

ویزای شینگن توریستی آلمان یک ویزا است که توسط کشورهای شینگن ایجاد شده است و به صاحب آن امکان می دهد تا نه تنها آلمان بلکه همچنین تمام 26 کشور عضو شینگن را بازدید کند.

این یک ویزای کوتاه مدت است که فقط اجازه بازدید از کشور آلمان را به شما می دهد.

امکان تحصیل و یا کار کردن در آلمان با این نوع ویزا وجود ندارد.

حداکثر مدت زمانی که با ویزای شینگن توریستی می توانید در آلمان بمانید سه ماه است اما تصمیم نهایی برای میزان اقامت شما توسط سفارت المان گرفته می شود.

دقت داشته باشید که اعتبار ویزا با مدت زمان اقامت متفاوت است.

اعتبار ویزا تاریخ ورود و تاریخی که باید المان را ترک کنید را مشخص می کند اما اینکه در فاصله بین این دو تاریخ چند روز را در کشور آلمان سپری کنید بستگی به میزان اجازه ایی که سفارت برای اقامت در آلمان  به شما داده است دارد.

هزینه ویزای شینگن آلمان

با توجه به قوانین منطقه شینگن افرادی که قصد دریافت ویزای شینگن آلمان را دارند باید یک نرخ مشخص که توسط کشورهای منطقه شینگن تعیین شده است را پرداخت کنند. از سال 2008 نرخ رسمی دریافت ویزیا شینگن 60 یورو برای هر نفر تعیین شده است که این مبلغ  باید به کنسولگری آلمان برای دریافت ویزا پرداخت شود. نرخ ویزا برای سنین 6 تا 12 سال 35 یورو و برای کودکان زیر شش سال صفر است.

توجه داشته که سفارت آلمان هزینه ویزا را در صورت تایید نشدن ویزا و یا ریجکتی ویزای شینگن به متقاضی بازپرداخت نخواهد کرد.

مدت زمان پاسخ به درخواست ویزا

به طور معمول دو هفته پس از درخواست ویزا، سفارت پاسخ خود را مبنی بر پذیرش و یا رد درخواست اعلام می کند اما این زمان همیشه دقیق نیست و ممکن است با توجه به شرایط و یا زیاد بودن درخواست ها طولانی تر شود.

در نظر داشته باشید که درخواست های ویزای تجاری و پزشکی و غیره اولویت بیشتری نسبت به ویزای توریستی دارند و زودتر بررسی می شوند.

بنابرین توصیه می شود برای دریافت ویزای توریستی آلمان از چند ماه قبل از سفر اقدام به درخواست برای اخذ ویزای شینگن توریستی نمایید.

سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی بزرگترین و معتبر ترین سازمان حقوقی مهاجرتی  در خاورمیانه همواره بانک اطلاعاتی گسترده ای در رابطه با موضوع دریافت ویزای شینگن آلمان و بقیه کشورهای اروپایی و تمامی مسائل حقوقی و مهاجرتی از جمله مهاجرت تحصیلی ،مهاجرت کاری و . . . بوده ،

لذا شما عزیزان می توانید برای مشاوره اخذ ویزای شینگن و مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و اخذ اقامت اروپا ، با ما تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان حقوقی و وکلای رسمی این دفاتر به صورت  رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان