×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

اتریش توریستی

 

ویزای توریستی

روند درخواست ویزای توریستی

قبل از مراجعه به مرکز درخواست ویزا، اطمینان حاصل کنید که اطلاعیه های مقررات امنیتی را خوانده اید. پس از آن باید هدف سفرتان به اتریش را مشخص کرده و برای ویزای مرتبط درخواست دهید. فرم های مربوطه را از سایت سفارت اتریش دانلود کرده و آن را به زبان آلمانی تکمیل کنید. تمامی مدارک درخواستی باید به صورت کامل در سایت آپلود شوند. پس از آن باید وقت سفارت اتریش را دریافت کنید؛ برای این کار باید به آدرس appointmentaustria@vfshelpline.com ایمیل ارسال کنید. در ایمیل ارسالی باید نام و نام خانوادگی، شماره تماس، شماره پاسپورت، تاریخ حرکت و تصویر پاسپورت قرار داشته باشند. پس از این مرحله باید پرداخت های مربوط به درخواستتان را انجام دهید.

پس از ارسال درخواست میتوانید در وب سایت سفارت اتریش وضعیت خود را به صورت آنلاین با ارائه شماره ارجاع بررسی کنید؛ همچنین میتوانید سرویس هشدار SMS را فعال کرده تا مراحل مختلف روند پردازش درخواست شما از این طریق به اطلاعتان برسد. مدت زمان پردازش درخواست ویزای شینگن اتریش در شرایط عادی تقریبا بین 2 تا 3 هفته طول میکشد؛ اما در برخی موارد، به دلایل مختلف این دوره ممکن است تا 30 روز افزایش یابد.

جمع آوری اطلاعات بیومتریک برای ویزای توریستی اتریش

در این مرحله علاوه بر عکس دیجیتال، از فرد متقاضی توسط اسنکرهای دیجیتال اثر انگشت نیز گرفته میشود. درطول فرایند ثبت نام بیومتریک، تمامی مراحل درخواست باید توسط خود متقاضی صورت گیرد؛ درصورتی که به هر دلیلی این مرحله انجام نشود درخواست ویزای شما پذیرفته نخواهد شد. در هنگام عکسبرداری باید تمام چهره به صورت کامل مشخص باشد. متقاضیانی که زیر 12 سال هستند یا کسانی که از نظر فیزیکی قادر به ارائه اسکن اثر انگشت نمی باشند، فقط باید عکس دیجیتال صورت را ارائه دهند. همچنین اگر متقاضی بین 12 تا 18 سال سن داشته باشد باید سرپرست قانونی وی در انجام مراحل بیومتریک حضور داشته باشد و یک رضایت نامه کتبی نیز ارائه کند.

آدرس سفارت اتریش در تهران : نیاوران، خیابان باهنر، خیابان مقدسی، کوچه میرولی، پلاک 8

ویزای توریستی اتریش ، سفر به اتریش و دریافت اقامت کوتاه مدت از طریق ویزای توریستی اتریش دارای چه شرایطی می باشد ؟ ما در این مقاله تمامی شرایط دریافت ویزای توریستی اتریش را به صورت علمی مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد و مباحث ضروری و مورد نیاز در خصوص دریافت این ویزا را به اطلاع شما خواهیم رساند . .

کشور اتریش، یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد و پایتخت آن شهر وین می باشد . کشوری واقع در رشته کوه های آلپ که اکثر روزهای سال بارانی و برفی می باشد .اتریش کشوری زیبا با فرهنگی غنی و مردمی مهربان و عاری از هرگونه خلق و خوی نژادپرستانه می باشد و از نظرگردشگری هشتمین مقصد گردشگری در اروپا می باشد، به همین دلایل دارای متقاضیان زیادی جهت دریافت ویزای توریستی می باشد . کشور اتریش کشور کوهستان ها می باشد ، کشور جنگل هایی مملو از دریاچه و رودخانه  همچنین دارای مناطق تاریخی و مجسمه هایی بی نظیراست . دریافت ویزای توریستی اتریش این امکان را فراهم میکند تا از معماری خاص این کشور که جز جاذبه های بی نظیرش می باشد دیدن کنید . همه موارد گفته شده باعث آن شده که این کشور مقصد بسیار مناسبی جهت گردشگری باشد و افراد زیادی متقاضی دریافت ویزای توریستی اتریش باشند . در ادامه به صنعت گردشگری و جاذبه های توریستی کشور اتریش بیشتر خواهیم پرداخت

ویزای توریستی اتریش جهت سفر سیاحتی و تفریحی

همانطور که مشخص می باشد یکی از اهدافی که افراد را ترغیب به اخذ ویزای توریستی اتریش می نماید ، گردش و تفریح و بازدید از یک کشور به قصد گردشگری می باشد . آنچه که در این خصوص باید بدان توجه گردد ارائه مستندات و مدارک مورد نیاز برای اثبات این موضوع باشد و شخص باید هدف خود را به طور شفاف ارائه دهد به طوریکه برای سفارت محرز گردد که قصد و هدف شما ،تفریح بوده و قصد بازگشت به کشور خود را دارید . در سایت رسمی کشور اتریش بسته به نوع هدف خود باید فرم مربوط به آن را پر کرده و همراه با دیگر مدارک آن را ارئه دهید سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان