×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

استرالیا خود حمایتی

اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی

آیا به دنبال اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی هستید ؟ آیا می خواهید در خصوص اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تمکن مالی و راههای اخذ اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی و شرایط سرمایه گذاری در استرالیا اطلاعاتی داشته باشید ؟ شرایط اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی و همچنین شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری چگونه می باشد ؟

 اقدامات لازم جهت اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی و همچنین مدارک لازم جهت اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی و همچنین قوانین  مهاجرت به استرالیا ازطریق تمکن مالی به چه صورت است ؟

چگونه می توان به اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی و اخذ تابعیت استرالیا دست پیدا نمود ؟

 آیا اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی امکانپذیر خواهد بود ؟در صورت هرگونه سوال در خصوص اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی می توانید با سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

چرا مهاجرت به استرالیا؟

استرالیا به علت زیرساخت های قوی و پایدار اقتصادی، شرایط کاری جذاب و استانداردهای بالای زندگی، برای اقامت دائم در خارج از کشور برای اقامت دائم خارجی است. استرالیا یک مرکز مالی محسوب می شود و یک سیستم پیشرفته مالی و مخابراتی را به وجود آورده است که به راحتی برای شروع کسب و کار و روابط تجاری بین المللی امکان پذیر است. استرالیا مکان مهمی برای سرمایه گذاران خارجی است. استاندارد مراقبت های بهداشتی و آموزش در استرالیا بالا است، در حالی که املاک و مستغلات برای پول مناسب است.

شرایط بسیاری وجود دارد که باید برای متقاضی برای موفقیت ویزای مهاجرت سرمایه گذاری در استرالیا رضایت داشته باشید. برنامه های اصلی در دسترس به عنوان یک سرمایه گذار عبارتند از: نوآوری و سرمایه گذاری تجاری یا یک ویزا بازنشستگی سرمایه گذاری. نوع برنامه ای که انتخاب می کنید بستگی به سن و وضعیت مالی شما دارد. برخی از این موارد در زیر شرح داده شده است:

تجارب و سرمایه گذاری (موقت) ویزا

نوآوری کسب و کار و ویزا سرمایه گذاری در استرالیا برای متقاضیانی است که توسط یک ایالت دولتی، ایالت قلمروی یا آژانس استرالیا نامزد شده اند و دعوتنامه ای برای درخواست توسط وزیر مهاجرت و حفاظت مرزی طراحی شده است. ویزا به مدت چهار سال و سه ماه از تاریخ صدور مجوز معتبر است و اجازه می دهد تا متقاضی برای مدت ویزا به استرالیا سفر کند و دراسترالیا باشد. این ویزا دارای چهار جریان است که هر کدام دارای الزامات متفاوت هستند. جریان نوآوری کسب و کار، جریان سرمایه گذار، جریان سرمایه گذار قابل توجه و جریان سرمایه گذار برتر.

لطفا توجه داشته باشید: سرمایه گذار حق بیمه و سرمایه گذار قابل توجه در حال حاضر در دسترس نیست به دلیل حجم کم برنامه های کاربردی.

جریان نوآوری کسب و کار و اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی

جریان نوآوری کسب و کار برای افراد کسب و کار ماهر طراحی شده است که در پی ایجاد یک کسب و کار جدید یا موجود در استرالیا هستند.

به منظور واجد شرایط بودن برای این ویزا، متقاضی مهاجرت به استرالیا و  اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی باید شرایط زیر را داشته باشد:

زیر ۵۵ سال باشید

از سوی دولت استرالیا، توسط یک ایالت دولتی ، ایالت قلمرو و یا استرادایوس معرفی شود

دعوت نامه برای درخواست ویزا داشته باشید

دیدار با تمام الزامات بهداشت و شخصیت باید رعایت شود

حداقل نمره ۶۵ در آزمون امتیاز

برای ۲ سال از ۵ سال مالی قبل از دعوت به درخواست، سرمایه گذار باید حداقل ۵۰۰۰۰۰ AUD را در یک کسب و کار حداقل برای دو سال از چهار سال مالی قبل از دعوتنامه درخواست کند

خود حداقل یکی از درصد زیر برای کسب و کار نامزد شده:

۵۱٪، اگر کسب و کار دارای گردش کمتر از ۴۰۰۰۰ AUD در سال است

۳۰٪، اگر کسب و کار دارای گردش مالی AUD400 000 یا بیشتر در سال است

۱۰٪، اگر کسب و کار یک شرکت سهامی خاص است

یک حرفه کسب و کار موفق داشته باشید

تمایل دارید که به طور مداوم مالکیت و حفظ نقش مدیریتی در یک کسب و کار در استرالیا داشته باشید

در زمان دعوت، سرمایه گذار باید کسب و کار خالص کامل داشته باشد و ادعاهای شخصا حداقل ۸۰۰٫۰۰۰ AUD باشد

جریان سرمایه گذاری در استرالیا

جریان سرمایه گذار برای افرادی که مایل به سرمایه گذاری حداقل ۱٫۵ میلیون دلار در یک کسب و کار هستند طراحی شده است

برای واجد شرایط بودن  برای این ویزا، سرمایه گذار باید شرایط زیر را داشته باشد:

زیر ۵۵ سال باشید

از سوی دولت استرالیا ، توسط یک ایالت دولتی، ایالت قلمرو و یا استرادایوس معرفی شود

نمره حداقل ۶٫۵ امتیاز داشته باشید

قبل از تقاضای دعوت برای حداقل یکسال از ۵ سال مالی، سرمایه گذار باید سرمایه گذاری واجد شرایط حداقل حداقل ۱٫۵ میلیون دلار یا یک شرکت واجد شرایط با حداقل ۱۰٪ مالکیت داشته باشد

سرمایه گذاری حداقل ۱٫۵ میلیون دلار در یک دولت یا قلمرو دولتی دولتی با وجوه کسب شده از یک شرکت واجد شرایط یا سرمایه گذاری واجد شرایط که باید حداقل چهار سال از تاریخ صدور اسناد در دولت یا قلمرو برگزار شود

دارایی های شخصی ارزش حداقل۲٫۲۵۰٫۰۰۰ AUD دو سال قبل از درخواست

دیدار با تمام الزامات بهداشت و شخصیت باید رعایت شود

حداقل ۳ سال تجربه مربوطه و مهارت های مدیریت بالا داشته باشید

یک رکورد موفق سرمایه گذاری واجد شرایط یا واجد شرایط فعالیت تجاری داشته باشید

پس از ۴ سال و ۳ ماه، علاقه مند به ادامه کسب و کار باشید

تلاش برای اقامت در ایالت یا قلمرو حداقل دو سال از سرمایه گذاری تعیین شده

قصد داشته باشید تا حداقل ۲ سال در کشور یا سرزمین سرمایه گذاری تعیین شده اقامت داشته باشید

هیچ مشارکت در فعالیت های غیر قابل قبول ندارید

متقاضیان با ویزای تجارتی (موقت) واجد شرایط درخواست ویزای کسب و کار نوآوری و سرمایه گذاری (دائمی) پس از ویزای موقت هستند.

ویزای سرمایه گذار بازنشستگی

این ویزای سرمایه گذار بازنشستگی یک ویزای موقت است که برای بازنشستگان برای اقامت در استرالیا در سن ۵۵ سالگی یا بیش از آن که هیچ وابستگی به غیر از یک شریک ندارند، قابل استفاده است. ویزا ۴ سال معتبر است و متقاضی را برای کار در استرالیا واگذار می کند. متقاضیان اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی باید توسط یک سازمان دولتی یا قلمرو استرالیا (به غیر از قلمرو سرمایه استرالیا) حمایت شوند.

برای واجد شرایط بودن برای این ویزا، متقاضی باید شرایط زیر را برآورده کند:

سن ۵۵ سالگی یا بیشتر باشد

منابع کافی برای پوشش دادن هزینه های زندگی در هنگام اقامت در استرالیا داشته باشند

استانداردهای سلامت استرالیا و الزامات شخصیت را برآورده کرده اند

لطفا در خصوص اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی توجه داشته باشید: ویزای سرمایه گذار بازنشستگی در حال حاضر در دسترس نیست به دلیل حجم کم برنامه های کاربردی.

در پایان بحث اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی می توان به صراحت بیان نمود که شرایط و امکان اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا ازطریق تمکن مالی فراهم نمی باشد بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا می باشید میتوانیدازطریق سرمایه گذاری دراسترالیا و همینطور اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی اقدام نماییدو چنانچه می خواهید اطلاعاتی در خصوص شرایط مهاجرت سرمایه گذاری استرالیا دریافت نمایید همواره می توانید با سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی در سراسر جهان به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص بحث مهاجرت به استرالیا از طریق سرماه گذاری و همچنین اخذتابعیت استرالیا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید . بنیاد مهاجرتی دکترسعید  محمدی  دارای جامع ترین اطلاعات در خصوص اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی می باشد

بنیاد مهاجرتی دکترسعید  محمدی 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان