×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

اسپانیا جستجوی کار

 

کاریابی در اسپانیا

مشاغل مورد نیاز در اسپانیا

همه اتباع خارجی به جزء اتباع کل اتحادیه اروپا برای کار در اسپانیا نیاز به ویزای کار دارند.

برای دریافت ویزای کار باید از طرف یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید و از این طریق برای اخذ ویزای کار در اسپانیا اقدام نمایید.

قبل از اقدام برای اخذ ویزا باید لیست مشاغل مورد نیاز در اسپانیا را مطالعه کرده ، شغل مورد نظر را بیابید.

پس از طی شدن مراحل آگهی شغل مورد نظر در اتحادیه اروپا و کشور اسپانیا ، با کمک پیشنهاد کاری از طرف کارفرما ویزای کاری خود را اخذ کرده و به اسپانیا مهاجرت کنید.

پروسه اخذ ویزای کاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا (از جمله اسپانیا) زمان بر است و توصیه می شود مدارک تحصیلی، رزومه شغلی و کلیه مدارک لازم برای پیدا کردن یک شغل را به بهترین نحو آماده کنید تا بتوانید شغل مورد نظر خود را در مدت زمان کمتری پیدا کرده و سپس منتظر طی شدن باقی مراحل شوید.

لیست مشاغل مورد نیاز در اسپانیا

فرصت های شغلی در اسپانیا بیشتر در زمینه حسابداری، آی تی، آموزش دانشگاهی، آموزش زبان انگلیسی، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، روابط تجاری، پزشکی، رسانه، املاک و مستغلات، هتلداری، گردشگری و … هستند.

برای اطلاع بیشتر در مورد لیست مشاغل مورد نیاز در اسپانیا توصیه می شود حتما با مشاوران مهاجرت مشورت نمایید و برای پیدا کردن شغل مناسب خود از آنها کمک بگیرید.

چگونه یک فرصت شغلی مناسب پیدا کنیم؟

خوشبختانه اینترنت فاصله ها را کم می کند!

شما می توانید از این طریق با اسپانیایی ها ارتباط برقرار کنید و از مردم بومی آنجا درباره فرصت های شغلی این کشور پرس و جو کنید و یا با مشاوران مهاجرت متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

یک رزومه کاری بسیار خوب درست کنید

برای نوشتن رزومه دقت زیادی به کار ببرید و همه مهارت های خود را به کار بگیرید.

بهتر است رزومه را به اسپانیایی ترجمه کنید.

تسلط بر زبان انگلیسی، یک مزیت برای شما محسوب می شود

توصیه می شود به دنبال مشاغلی باشید که به تسلط بر زبان انگلیسی نیاز دارند!

بهتر است یک رزومه هم به زبان انگلیسی تهیه کنید.

به کارفرما این اطمینان را بدهید که اسپانیا را دوست دارید

در قسمتی از رزومه، دلیل علاقه خود برای پیدا کردن شغل در اسپانیا را بنویسید.

با این کار کارفرما متوجه می شود شما یک نیروی کار موقت نیستید!

توجه کنید که تنها کارفرمایانی می توانند نیروی کار خارجی استخدام کنند که از قبل به اداره مهاجرت این کشور درخواست استخدام نیروی کار خارجی را داده باشند.

این شرکت ها باید از لحاظ اقتصادی وضعیت مطلوبی داشته باشند و بسیار معتبر باشند تا بتوانید از این طریق ویزای کار در اسپانیا را دریافت کنید.

اگر می خواهید در مورد مهاجرت کاری به اسپانیا، لیست مشاغل مورد نیاز در اسپانیا و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری در اسپانیا اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید، با مشاوران مهاجرت ما درسازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس بگیرید و اطلاعات کامل را از آنها بخواهید و با کمک و راهنمایی های آنها با چشمانی باز برای مهاجرت کاری به اسپانیا اقدام نمایید

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان