×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ازدواج در انگلستان

چرا ازدواج در انگلستان

برای این که انگلستان یک کشور با شکوه، زیبا، دارای تاریخ غنی و پیشرفته است که برای روابط عاشقانه مناسب است. آب و هوای کشور انگلستان برای جشن ها در طول سال مناسب است و محل های برگزاری مراسم اجازه می دهند، زوج ها جزئیات برگزاری مراسم را انتخاب کنند.

شرایط ازدواج در انگلستان

طرفین ازدواج باید حداقل 18 سال داشته باشند.

متقاضی باید واجد شرایط ازدواج باشد. (چند همسری در انگلستان قانونی نمی باشد، وضعیت تاهل باید مشخص باشد.)

متقاضی ازدواج در انگلستان باید ثابت کند در مدت اقامت توانایی پرداخت هزینه های خود را دارد.

با سرپرست منطقه ای که عروسی در آنجا برگزار و یا ثبت می شود، تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. اگر قصد ندارید که در کلیسا یا محل مذهبی دیگری ازدواج کنید، باید ازدواجتان را در دفتر مناسبی انجام دهید.

ویزای ازدواج در انگلستان

اگر شما و شریکتان نامزد باشید، برای دریافت ویزای نامزدی انگلستان باید ثابت کنید برنامه دارید تا حداکثر 6 ماه پس از ورود به انگلستان، ازدواج کنید. اگر شما و یا نامزدتان قبلا ازدواج کرده باشید، باید گواهی طلاق یا گواهی فوت را داشته باشید. همچنین باید اثبات کنید در حال حاضر غیر از نامزدتان با شخص دیگری ارتباط ندارید. برای درخواست ویزای نامزدی یا ازدواج در انگلستان درآمد شما باید:

18.600 پوند در سال باشد، اگر فقط خودتان درخواست کنید.

22.400 پوند در سال، اگر همراه با فرزند(زیر 18 سال) هستید.

2.400 پوند در سال، به ازای هر فرزند دیگر

لازم به ذکر است که باید نام فرزندتان را در فرم درخواست ویزای ازدواج در انگلستان ذکر کنید، اما باید به صورت جداگانه برای ویزای آنها اقدام کنید

ازدواج در انگلستان

ازدواج در انگلستان با شهروند انگلستانی می تواند منجر به دریافت اقامت انگلستان شود. طرفین ازدواج باید رابطه و ازدواجشان واقعی باشد و باید ثابت کنند که ازدواج آنها سوری نیست. با استفاده از یکی از موارد زیر باید ثابت کنید شما و شریکتان حداقل 18 ماه در ارتباط هستید:

ازدواج کرده باشید.

نامزد شده اید تا ازدواج کنید.

حداقل دو سال با هم زندگی کرده باشید.

هزینه های ازدواج در انگلستان

میانگین هزینه ازدواج در انگلستان حدود 27.000 پوند است، اما هزینه ها بستگی به سطح رسمی و مکان انتخابی شما دارد. به عنوان مثال یک عروسی در مرکز شهر لندن ممکن است قیمت بالاتری نسبت به شهرهای دیگر داشته باشد.

هزینه تمدید ویزای نامزدی و ازدواج در انگلستان به ازای هر نفر به صورت عادی 993 پوند و به صورت ویژه 1583 پوند می باشد.

مدارک لازم برای ازدواج در انگلستان

شناسنامه

پاسپورت

یک قطعه عکس رنگی (3.5 در 4.5)

مدارک اثبات کننده تمکن مالی

مدارک اثبات کننده برنامه آینده شما برای ازدواج (مانند محل سکونت بعد از ازدواج)

اثبات رابطه شما و شریکتان با عکس ها، فیلم ها، پرینت های تلفن و ...

گواهی وضعیت تاهل (گواهی طلاق، گواهی فوت همسر در صورت وجود)

آیا به دنبال اخذ اقامت و تابعیت انگلستان از طریق تولد و ازدواج در انگلستان و شرایط وکیل مهاجرت برای مهاجرت به انگلستان می باشید ؟

 آیا می خواهید در رابطه با اخذ اقامت انگلستان و یا اخذ تابعیت انگلستان از طریق تولد و ازدواج در انگلستان اطلاعاتی داشته باشید ؟

 چگونه می توان به اخذ تابعیت از طریق تولد و ازدواج در انگلستان  دست پیدا نمود ؟

 شرایط اخذ اقامت از طریق تولد در انگلستان و ازدواج در انگلستان  چگونه می باشد ؟

شما عزیزان اگر می خواهید اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد و ازدواج را انتخاب نمایید می توانید این مقاله را مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال و ابهام در خصوص اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد وازدواج خواهید توانست با سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد در انگلستان و ازدواج در انگلستان و یا تحصیل در انگلستان و یا کار در انگلستان و یا سرمایه گذاری در انگلستان مشاوره تخصصی دریافت نمایید

مهاجرت راههای مختلفی دارد ، از جمله :  مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری ، مهاجرت سرمایه گذاری ، تولد فرزند ، ازدواج و . . .

 

اخذ تابعیت از طریق تولد در انگلستان  یکی از طرق اعطای تابعیت میباشد اما  بسته به شرایط و موقعیت های اعطای تابعیت متفاوت میباشد واز کشوری به کشور دیگر تفاوت دارد .سیستم اعطای تابعیت در تمام کشورهای دنیا از دو چیز نشات میگیرد :

 

۱٫سیستم خاک ۲٫سیستم خون.  : ما در این مقاله برای شما متقاضیان  گرامی شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد وازدواج را توضیح می دهیم. و نوع تابعیت اخذ شده را شرح می دهیم. در صورت داشتن هر گونه سوالی راجع به  شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد و ازدواج  شما می توانید با سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی برترین حقوقدان ایران تماس حاصل نموده واز مشاوره تلفنی رایگان در زمینه اخذ اقامت انگلستان از طریق ازدواج و تولد بهره مند گردید

 

سیستم اعطای تابعیت در کشورهای مختلف متفاوت میباشد در ابتدا تعریفی از تابعیت را ارائه میدهیم :تابعیت رابطه سیاسی و معنوی فی مابین  یک کشور و مردمش میباشد ،رابطه ای است که هم آثار حقوقی دارد و هم آثار معنوی و سیاسی .تابعیت با اقامت فرق دارد مثالی در مورد تابعیت ذکر میکنیم که برای شما این موضوع واضح و روشن گردد.کسی که تبعه کشوری باشد میتواند رای بدهد ،رئیس جمهور شود  اما کسی که اقامت دارد نه میتواند رای بدهد نه میتواند رییس جمهور شود.

 در کشور انگلستان در دهه های اخیر اعطای تابعیت از طریق خاک بود به این صورت که به صرف تولد فرزند در خاک انگلستان فرزند متولد شده تبعه انگلیس محسوب میشود بدون نیاز به اینکه  پدرو مادر او انگلیسی باشند . اما کشور انگلیس بنا بر یکسری مسائل امنیتی و جلوگیری از سو استفاده  جلوگیری از ازدیاد بیش از حد جمعیت اعطای تابعیت از طریق خاک در انگلستان را به اعطای تابعیت از طریق خون در انگلستان تغییر داد و درحال حاضر سیستم اعطای تابعیت از طریق خون میباشد .

سیستم اعطای تابعیت از طریق خون در انگلستان به این شکل میباشد که متولدين یک کشور که پدر یا مادر آن شخص متعلق به آن کشور باشد  تبعه محسوب میشوند  مثلا در کشور انگلستان اگر پدر یا مادر فرزند به دنیا آمده انگلیسی باشند فرقی نمیکند که این فرزند در خاک انگلیس متولد شده باشد یا خارج از خاک انگلیس در هرصورت تبعه انگلیس محسوب میشود .اما بر اساس قانون خاک سیستم اعطای تابعیت به این صورت است که پدر ومادر در هر جای دنیا که متولد شده باشند و تابعیت هر کشوری را داشته باشند فرقی ندارد به صرف تولد فرزند در برخی کشورها مانند برزیل که قانون خاک را قبول دارند فرزند تازه متولد شده تبعه آن کشور (برزیل)به حساب می آید .

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان