×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

خرید ملک در اوکراین

، شرایط مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک و اخذ اقامت  اوکراین از طریق خرید ملک در اوکراین در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد.

همواره سوالاتی در زمینه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور اوکراین برای مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه آیا با خرید ملک در اوکراین می توان اقامت اوکراین را به دست آورد؟

آیا اوکراین برای سرمایه گذاری و خرید ملک کشور امنی است؟

در این مقاله سعی ما بر این است که به سوالات شما در زمینه خرید ملک در اوکراین پاسخ دهیم. در این نوشتار به این سوالات پاسخ داده می شود.

همچنین شما می توانید در صورت داشتن سوالات بیشتر، در زیر همین مقاله سوالات خود را مطرح بفرمایید تا کارشناسان ما در سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی، در اسرع وقت پاسخگوی  سوالات  شما  عزیزان خواهند بود.

خرید ملک در اوکراین و شرایط عمومی خرید ملک در اوکراین

قبل از خرید ملک در اوکراین، آشنایی کلی با این کشور خالی از لطف نیست. اوکراین از کشورهای اروپای شرقی بوده و از شمال با کشور بلاروس، از جنوب غربی با کشورهای رومانی و مولداوی، از شرق با کشور روسیه و از غرب با کشورهای لهستان، مجارستان و اسلواکی هم مرز است. پایتخت اوکراین شهر کیف و زبان رسمی این کشور اوکراینی است اما زبان روسی هم در این کشور رایج می باشد. حکومت اوکراین جمهوری است. بعد از روسیه، اوکراین بزرگ ترین ارتش اروپا را در اختیار دارد.

مساحت  اوکراین ۶۰۳،۲۶۸ کیلومترمربع و جمعیت آن بالغ بر ۴۲،۴۱۸،۲۳۵ نفر بوده و واحد پول آن گریونا است. در زمان اتحاد جماهیر شوروی  اقتصاد این کشور عالی بود اما بعد از فروپاشی روسیه، اقتصاد اوکراین تا یک دهه منفی بود. اوکراین عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن نمی باشد.

خرید ملک در اوکراین و اخذ اقامت اوکراین

با توجه به قانون مهاجرت در کشور اوکراین اگر شما مبلغی در حدود حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا در ملک سرمایه گذاری کنید، می توانید اقامت اوکراین را به دست آورید. این سرمایه گذاری باید از طریق مقررات تعیین شده توسط کابینه وزرای اوکراین انجام و ثبت شود. افراد خارجی که به دنبال به دست آوردن کارت اقامت اوکراین هستند، ممکن است دچار این سوتفاهم شوند که خرید ملک به ارزش ۱۰۰ هزار دلار به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم شود. اما این باور نادرستی است و این امر شرایط خاصی دارد. شرایط اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید ملک عبارتند از:

سرمایه گذاری خارجی باید با ثبت یک شرکت در این کشور انجام شود

سرمایه گذاری باید حداقل ۱۰۰ هزار دلار امریکا باشد

سرمایه گذاری باید توسط یک ارز خارجی باشد

این ارزها عبارتند از: دلار، یورو، پوند، فرانک، کرون، یوان، ین

سرمایه گذاری باید به صورت رسمی توسط وزارت اقتصاد اوکراین ثبت شرکت

منشا پول سرمایه گذاری شده باید مشخص باشد

خرید ملک به منظور رفع نیازهای شخصی مانند زندگی یا اجاره دادن آن شامل اخذ اقامت نمی شود، زیرا این کار منجر به توسعه اقتصادی کشور اوکراین نخواهد شد. به منظور سرمایه گذاری و اخذ اقامت در این کشور می باید این خرید ملک به توسعه اقتصادی کشور منجر شود. بهترین راه برای این کار ابتدا باز کردن یک شرکت است، که نه تنها باعث سودآوری شخص بلکه باعث کمک به اقتصاد کشور اوکراین نیز می شود.

اگر فردی که قصد خرید ملک دارد می خواهد از طریق این سرمایه گذاری به اقامت برسد، نیاز به خرید ملک توسط شرکت ثبت شده خود دارد. در چنین مواردی باید توجه داشت که شرکتی که ملک را خریداری کرده است به طور رسمی مالک آن خواهد بود، هر چند که با گذشت زمان امکان تغییر مالکیت به نام خود شخص وجود دارد. ملک خریداری شده توسط شرکت می تواند اجاره داده شده و یا محل زندگی شخص باشد.

اقامت اوکراین

خرید ملک در اوکراین و استانداردهای سرمایه گذاری در اوکراین

برای بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در اوکراین باید نرخ مصادره اموال در این کشور مورد بررسی قرار گیرد. نرخ مصادره اموال عددی بین یک تا هفت می باشد که عدد یک کمترین میزان و هفت بیشترین میزان را نشان می دهد و هرچقدر این نرخ پایین تر باشد، آن کشور برای سرمایه گذاری مناسب تر و امن تر است.

نرخ مصادره اموال در کشور اوکراین، در طول این سال ها عدد ۴ بوده است. دقت بفرمایید که در کشورهای درجه اول دنیا مانند اتریش، سوئیس و… این عدد یک هست. از این رو اوکراین کشور امنی جهت سرمایه گذاری محسوب نمی شود.

خرید ملک در اوکراین و واجدین شرایط خرید ملک

برای خرید ملک در اوکراین هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. با هر نوع ملیتی امکان خرید ملک در این کشور برای خریداران وجود دارد. سند ملک در این کشور به نام خریدار و با هر نوع تابعیتی  به صورت شش دانگ صادر خواهد شد. از آنجا که تنها با خرید ملک امکان اخذ اقامت این کشور وجود ندارد، سرمایه گذارخارجی بدون محدودیت و با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار دلار امکان اخذ اقامت اوکراین را خواهد داشت. در ادامه به نکات مهم درباره خرید ملک و سرمایه گذاری از این طریق برای سرمایه گذاری خواهیم پرداخت. این مقاله توسط سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر  سعیدمحمدی و در ارتباط با خرید ملک در اوکراین نگارش شده است.

خرید ملک در اوکراین و مراحل قانونی خرید ملک در اوکراین

خرید ملک در اوکراین به تنهایی منجر به اقامت سرمایه گذار نمی شود، اما علاقمندان به اخذ اقامت اوکراین می توانند شرکتی در اوکراین ثبت نمایند و این به معنای تزریق بودجه به سرمایه ثابت یک شرکت است پس از آن که شرکت در اوکراین ثبت شد، می تواند هر نوع فعالیت تجاری انجام دهد و هیچ نوع محدودیتی در فعالیت های سرمایه گذاری، تجارت، صادرات و واردات وجود ندارد و سهام شرکت می تواند برای خرید ملک استفاده شود. حداقل مبلغ مورد نیاز  برای این کار ۱۰۰ هزار دلار می باشد. اخذ اقامت اوکراین از طریق این سرمایه گذاری شامل یک سری مراحل می شود.

در ابتدا شما باید گواهی سوء پیشینه از کشور خود دریافت نمایید، سپس گواهی پزشکی که ثابت کند هیچ گونه اعتیادی نداشته اید و به بیماری های عفونی یا مقاربتی مبتلا نیستید ارائه دهید. در مرحله بعدی باید حساب بانکی در کشور اوکراین به نام خود  افتتاح نموده و مبلغ ۱۰۰ هزار دلار را به حساب خود در اوکراین انتقال دهید. مرحله بعدی ثبت شرکت است، این شرکت باید یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) باشد. در ادامه باید گواهی از بانک خود در اوکراین بگیرید که سرمایه گذاری و انتقال پول شما را به اوکراین تایید نماید.

پس از این می توانید برای اقامت خود و خانواده درخواست دهید. این اقامت از ابتدا به صورت اقامت دائم به سرمایه گذار اعطا می شود.

مرحله اول

این درخواست باید به اداره مهاجرت کشور اوکراین در محل اقامت شخص تسلیم شود. زمان دریافت اجازه اقامت ممکن است تا یک سال به طول بیانجامد که معمولا اداره مهاجرت ۶ ماهه پاسخ می دهد

مرحله دوم

بعد از دریافت اجازه اقامت، چنانچه شخص خارج از اوکراین است، باید از سفارت اوکراین در کشور خود درخواست ویزای نوع D (توریستی ) نماید

مرحله سوم

از آنجا که صدور کارت اقامت دائم در کشور اوکراین  پروسه ای زمان بر است، بهتر است شخص در ابتدا تقاضای اقامت یک ساله نماید. بدین منظور، شما می توانید در شرکتی که ثبت کرده اید به عنوان مدیر عامل اجازه کار دریافت نمایید.

در این روش می توانید بلافاصله درخواست اقامت دائم نمایید، اما به دلیل زمان بر بودن پروسه صدور کارت اقامت دائم درخواست اقامت موقت نمایید. در تمام مراحل کار حضور وکیل متخصص و حرفه ای در زمینه خرید ملک و ثبت شرکت و آشنا به امور اقامتی اوکراین ضروری است.

سرمایه گذاری در اوکراین

خرید ملک در اوکراین و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اوکراین

چنانچه علاقمند به خرید ملک در اوکراین هستید باید بدانید که هزینه خرید ملک در کیف، پایتخت این کشور به نسبت سایر شهرهای اوکراین بالاتر است. شما می توانید با مبلغی در حدود ۵۰ هزار دلار در کیف ملک خریداری نمایید، اما تنها با خرید ملک به ارزش ۱۰۰ هزار دلار و ثبت شرکت است که می توان اقامت اوکراین را به دست آورد. امکان دریافت وام جهت خرید ملک تنها برای شهروندان اوکراینی وجود دارد. هزینه اجاره آپارتمان دو خوابه در کیف ماهیانه در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار می باشد که البته با توجه به موقعیت و متراژ ملک قابل تغییر است.

خرید ملک در اوکراین و وکیل امور ملک

از آن جا که خرید ملک به تنهایی منجر به اخذ اقامت اوکراین نمی شود و باید در ابتدا شرکتی در اوکراین ثبت نموده و امور حقوقی ثبت شرکت را انجام داد، حضور وکیل متخصص و آشنا به مسائل حقوقی به همراه فرد متخصص در امور املاک در این کشور برای اطمینان از اینکه ملک را به ارزش واقعی آن خریداری می کنید و مورد کلاه برداری قرار نمی گیرید ضروری به نظر می رسد. با توجه به اینکه کشور اوکراین برای سرمایه گذاری کشور امنی نیست، حتما در این زمینه با وکیل متخصص در زمینه سرمایه گذاری مشورت بفرمایید. وکیل مجرب در زمینه سرمایه گذاری با توجه به سرمایه شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهد.

خرید ملک در اوکراین و خدمات بنیاد مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی

سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی با تجربه و تخصص کافی در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک می تواند کلیه خدمات را در این زمینه به شما ارائه نماید اما از آنجا که کشور اوکراین عضو اتحادیه اروپا و کشورهای حوزه شنگن نمی باشد، سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور توصیه نمی شود. شما می توانید با خرید ملک در اروپا علاوه بر سرمایه گذاری، اقامت اروپا را برای خود و خانواده مهیا نمایید.

از طرفی کشور اوکراین از لحاظ سوددهی در سرمایه گذاری کشور پر ریسکی است، شما می توانید در بهترین کشورهای اروپا با ریسک خیلی کم سرمایه گذاری کنید. کشورهای اسپانیا، پرتغال، یونان در اروپا با خرید ملک امکان اخذ دايم و پاسپورت اروپایی را برای متقاضیان در سراسر جهان مهیا نموده است.

خرید ملک در اوکراین و توصیه های حقوقی

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در اوکراین از طریق خرید ملک و همین طور اخذ اقامت دائم اوکراین هستید، باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

ثبت نام برای کارت اقامت در اوکراین می تواند از ۶ ماه تا یکسال طول بکشد. بنابراین پس از ثبت شرکت و ارسال اسناد به منظور دریافت کارت اقامت دائم، توصیه می شود همان ابتدا برای دریافت کارت موقت خود اقدام نمایید. بهتر است این کار را از طریق اخذ اجازه کار به عنوان مدیر شرکت انجام دهید. این کار به شما کارت اقامت یکساله اوکراین اعطا خواهد کرد که هر سال قابل تمدید است.

اگر شما تصمیم به خرید ملک توسط شرکت خود را دارید بهتر است بلافاصله پس از ثبت شرکت این کار را انجام دهید، زیرا پس از خرید ملک بلافاصله پول شما به ارز رایج اوکراین تبدیل خواهد شد و این کار باعث محافظت از پول شما در برابر نواسات نرخ تبدیل ارز خواهد شد.اگر شما این پروسه را به منظور دریافت کارت انجام می دهید می توانید به محض دریافت کارت اقامت شرکت را منحل کنید، زیرا طبق قانون پس از انحلال یک شرکت کلیه اموال آن به مالک خواهد رسید.

دقت بفرمایید که انحلال یک شرکت حدود ۲ تا ۳ ماه طول می کشد. انحلال شرکت می بایست پس از اخذ اقامت دائم انجام شود و در غیر این صورت اقامت دايم اعطا نخواهد شد. توصیه می شود خود را به عنوان ثبت کننده شرکت معرفی نمایید و اگر قصد خرید شرکت دارید باید در اساسنامه آن فعالیت های مربوط به املاک و مستغلات قرار داده شود.

خرید ملک در اوکراین، شرایط اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید ملک، مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک در اوکراین در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. اوکراین برای سرمایه گذاری و خرید ملک کشور پر ریسکی است و کشورهای امن اروپایی مقصد بهتری برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشند، بنابراین به سرمایه گذاران عزیز توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام جهت سرمایه گذاری و خرید ملک در اوکراین، از مشاوره تخصصی با وکلا و کارشناسان سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی برخوردار شوید.

شما عزیزان با مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان سازما ن حقوقی مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی از شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در اوکراین مطلع شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در زمینه خرید ملک در اوکراین در انتهای این مقاله در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی آن ها باشند.

خرید ملک در اوکراین ، شرایط مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک و اخذ اقامت  اوکراین از طریق خرید ملک در اوکراین در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. همواره سوالاتی در زمینه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور اوکراین برای مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه آیا با خرید ملک در اوکراین می توان اقامت اوکراین را به دست آورد؟ آیا اوکراین برای سرمایه گذاری و خرید ملک کشور امنی است؟ با توجه به قانون مهاجرت کشور اوکراین اگر فردی مبلغی در حدود حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا در ملک سرمایه گذاری کند، می تواند اقامت اوکراین را به دست آورد که این سرمایه گذاری باید از طریق مقررات تعیین شده توسط کابینه وزرای اوکراین انجام و ثبت شود. افراد خارجی که به دنبال به دست آوردن کارت اقامت اوکراین می باشند ، ممکن است دچار این سوتفاهم شوند که خرید ملک به ارزش ۱۰۰ هزار دلار به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم شود ولی این باور نادرستی است و این امر شرایط خاصی دارد. در این مقاله سعی ما بر این است که به سوالات شما در زمینه خرید ملک در اوکراین پاسخ دهیم. در این نوشتار به این سوالات پاسخ داده می شود. همچنین شما می توانید در صورت داشتن سوالات بیشتر، در زیر همین مقاله سوالات خود را مطرح بفرمایید تا کارشناسان ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی در اسرع وقت پاسخگوی  سوالات  شما  عزیزان خواهند بود.

 شرایط اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید ملک به شرح زیر می باشد:

سرمایه گذاری خارجی باید با ثبت یک شرکت در کشور اوکراین انجام شود

سرمایه گذاری باید توسط یک ارز خارجی باشد

سرمایه گذاری باید به صورت رسمی توسط وزارت اقتصاد کشور اوکراین ثبت شود

سرمایه گذاری باید حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا باشد

منشا پول سرمایه گذاری شده باید مشخص باشد/

خرید ملک در کشور اوکراین به منظور رفع نیازهای شخصی از قبیل زندگی یا اجاره دادن آن شامل اخذ اقامت نمی شود، زیرا این کار منجر به توسعه اقتصادی کشور اوکراین نخواهد شد. به منظور سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اوکراین می بایست این خرید ملک به توسعه اقتصادی کشور منجر شود. بهترین راه برای این کار ابتدا باز کردن یک شرکت می باشد که نه تنها باعث سودآوری شخص بلکه باعث کمک به اقتصاد کشور اوکراین نیز می شود.

مهاجرت به اوکراین از خرید ملک

اگر فردی که قصد خرید ملک در کشور اوکراین دارد می خواهد از طریق این سرمایه گذاری به اقامت برسد، نیاز به خرید ملک توسط شرکت ثبت شده خود دارد. در چنین مواردی باید توجه داشت که شرکتی که ملک را خریداری کرده است به طور رسمی مالک آن خواهد بود، هر چند که با گذشت زمان امکان تغییر مالکیت به نام خود فرد وجود دارد. ملک خریداری شده توسط شرکت می تواند اجاره داده شده و یا محل زندگی فرد باشد. برای خرید ملک در کشور اوکراین هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و با هر نوع ملیتی امکان خرید ملک در این کشور برای خریداران وجود دارد. سند ملک در کشور اوکراین به نام خریدار و با هر نوع تابعیتی  به صورت ۶ دانگ صادر خواهد شد. از آنجا که تنها با خرید ملک امکان اخذ اقامت در اوکراین وجود ندارد، سرمایه گذارخارجی بدون محدودیت و با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار دلار امکان اخذ اقامت کشور اوکراین را خواهد داشت .

مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک – مراحل قانونی خرید ملک در اوکراین

خرید ملک در اوکراین به تنهایی منجر به اقامت سرمایه گذار نمی شود ولی علاقه مندان به اخذ اقامت اوکراین می توانند شرکتی در اوکراین ثبت کنند و این به معنای تزریق بودجه به سرمایه ثابت یک شرکت است و پس از آن که شرکت در اوکراین ثبت شد، می تواند هر نوع فعالیت تجاری انجام دهد و هیچ نوع محدودیتی در فعالیت های سرمایه گذاری، تجارت، صادرات و واردات وجود ندارد و سهام شرکت می تواند برای خرید ملک استفاده شود. حداقل مبلغ مورد نیاز  برای این کار ۱۰۰ هزار دلار  است . اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید ملک شامل یک سری مراحل است .

در ابتدا فرد باید گواهی سوء پیشینه از کشور خود دریافت کند ، سپس گواهی پزشکی که ثابت کند هیچ گونه اعتیادی ندارد و به بیماری های عفونی یا مقاربتی مبتلا نیست ارائه دهد. در مرحله بعدی باید حساب بانکی در کشور اوکراین به نام خود  افتتاح کرده  و مبلغ ۱۰۰ هزار دلار را به حساب خود در اوکراین انتقال دهد. مرحله بعدی ثبت شرکت می باشد و این شرکت باید یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC) باشد. در ادامه باید گواهی از بانک خود در اوکراین بگیرد که سرمایه گذاری و انتقال پول فرد را به اوکراین تایید کند و پس از این می تواند برای اقامت خود و خانواده درخواست دهد. این اقامت از ابتدا به صورت اقامت دائم به فرد داده می شود.

این درخواست باید به اداره مهاجرت اوکراین در محل اقامت شخص تسلیم شود. زمان دریافت اجازه اقامت ممکن است تا یک سال طول بکشد که معمولا اداره مهاجرت ۶ ماهه پاسخ می دهد .

بعد از دریافت اجازه اقامت، چنانچه فرد خارج از اوکراین است، باید از سفارت اوکراین در کشور خود درخواست ویزای توریستی کند .

از آنجا که صدور کارت اقامت دائم در اوکراینروندی زمان بر است، بهتر است فرد در ابتدا تقاضای اقامت یک ساله نماید. بدین منظور، فرد می تواند در شرکتی که ثبت کرده به عنوان مدیر عامل اجازه کار دریافت کند .

مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک– هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اوکراین

متقاضی مهاجرت به اوکراین از خرید ملک باید بداند که هزینه خرید ملک در کیف، پایتخت این کشور به نسبت سایر شهرهای اوکراین بالاتر است . فرد می تواند با مبلغی در حدود ۵۰ هزار دلار در کیف ملک خریداری کند اما تنها با خرید ملک به ارزش ۱۰۰ هزار دلار و ثبت شرکت است که می توان اقامت اوکراین را به دست آورد. امکان دریافت وام جهت خرید ملک در کشور اوکراین تنها برای شهروندان اوکراینی وجود دارد. هزینه اجاره آپارتمان ۲ خوابه در کیف ماهیانه در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار می باشد که البته با توجه به موقعیت و متراژ ملک قابل تغییر است.

 بنیاد مهاجرتی دکتر سعیدمحمدی – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا.

کشور اوکراین از کشورهای اروپای شرقی می باشد که از شمال با بلاروس ، از جنوب غربی با رومانی و مولداوی ، از شرق با روسیه و از غرب با لهستان ، مجارستان و اسلواکی هم مرز است . برخی از کشورهای اروپایی از جمله اوکراین به اتباع خارجی این فرصت را می دهند که با خرید ملک در اوکراین که نوعی از سرمایه گذاری می باشد به اقامت موقت و دائم این کشور دست یابند . با توجه به هزینه های پایین زندگی در اوکراین باعث شده است تا از چند سال گذشته مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک افزایش قابل توجهی بابند که در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم .

افرادی که قصد مهاجرت به اوکراین از خرید ملک را دارند ابتدا باید به این موضوع توجه کنند که قیمت ملک بر اساس پارامترهایی مانند شهر، محله، سال ساخت و غیره تعیین می‌ شود. بنابراین خرید ملک در اوکراین نیز بستگی به این موضوع دارد که فرد در کدام شهر و کدام منطقه قصد خرید ملک را دارد. لازم به ذکر است که به طور متوسط قیمت تمام شده یک ملک در اوکراین در مقایسه با کشورهای دیگر از جمله ایران بسیار ارزان می باشد . به عنوان مثال میانگین قیمت ملک در اوکراین از حدود مبلغی ۵۰۰ دلار شروع می‌شود و قیمت یک واحد ۸۰ متری در این کشور مبلغی در حدود ۴۰۰۰۰ دلار است. کشور اوکراین به افرادی که در این کشور اقدام به خرید ملک کنند اقامت اعطا می ‌کند. از این رو قیمت پایین ملک در کشور اوکراین باعث شده است تا از سراسر اروپا و حتی آسیا اقدام به اخذ اقامت اوکراین از طریق خرید ملک کنند و این کار را به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت و مورد اطمینان در نظر بگیرند. البته آن دسته از افرادی که قصد مهاجرت به اوکراین از طریق کار را دارند لازم است بدانند برای خرید ملک در کشور اوکراین مستلزم نیستند تمام هزینه‌ها را همان ابتدا پرداخت کنند. با تسهیلاتی که دولت ااین مشور برای متقاضیان مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک در نظر گرفته است، متقاضی می ‌تواند حدود ۳۰ درصد از هزینه ملک را ابتدا پرداخت کرد و مابقی آن را به صورت اقساطی پرداخت کند. آن دسته از متقاضیانی که قصد مهاجرت به اوکراین از طریق خرید ملک دارند اما تمایلی ندارند واحد مسکونی یا آپارتمانی را در کشور اوکراین خریداری کنند ولی نیاز به محلی برای سکونت دارند، می ‌توانند از طریق اجاره ملک در این کشور اقدام به سکونت کنند. به طور متوسط هزینه اجاره یک واحد مسکونی از مبلغی در حدود ۳۵۰ دلار به صورت ماهیانه آغاز می‌ شود.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان