×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای توریستی ایتالیا و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی کشور ایتالیا در این مقاله به صورت دقیق مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرد. به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا شخص میبایست از مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا برای اعطای ویزای توریستی این کشور اطلاع دقیق پیدا کرده و نسبت به تهیه ی آنها اقدام نماید. سپس برای دریافت وقت سفارت اقدام نموده و با در دست داشتن مدارک خود در  زمان مشخص شده به سفارت این کشور مراجعه نمایید.

ویزای توریستی ایتالیا 2020  در هنگام گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت است ؟

راه ها و قوانین دریافت ویزای توریستی ایتالیا وشرایط مهاجرت به ایتالیا 2020 و هزینه ویزای توریستی ایتالیا چگونه می باشد ؟

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا چه مدارکی است و قوانین و راه های مهاجرت توریستی به ایتالیا کدام است ؟

قوانین اخذ اقامت ایتالیا و هزینه های اخذ ویزای توریستی کشور ایتالیا و فرم سفارت ایتالیا به چه صورت است ؟

با مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای توریستی می توان به اخذ اقامت ایتالیا رسید ؟

ویزای توریستی ایتالیا را میتوان از جهات مختلف مورد ارزیابی قرار داد که در ادامه اصلی ترین و مهمترین نکات مربوط به شرایط ویزای توریستی این کشور خدمت شما عزیزان ارائه میگردد. شما همراهان عزیز میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در باب ویزای توریستی ایتالیا و سایر روش های اخذ اقامت این کشور زیبا با دفاتر حقوقی معتبر و وکلای مهاجرت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارتباط برقرار کرده و از اطلاعات و تجربه ی این بزرگواران  بهره مند شوید.

در ادامه به بررسی موارد زیر میپردازیم.

ویزای توریستی ایتالیا و شرایط عمومی آن

ویزای توریستی ایتالیا یکی از پر طرفدارترین ویزا های توریستی در بین کشور های اروپایی می باشد، چرا که این کشور یکی از زیباترین کشورهای اروپایی بوده و سالانه توجه افراد زیادی را به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا و همچنین مهاجرت به ایتالیا از راههای مختلف به خود جلب می کند.

ایتالیا در سالهای اخیر توجه ویژه ای به صنعت توریسم داشته و سعی در فراهم آوردن شرایط مساعدی به منظور جذب توریست و گردشگر نموده است. خوشبختانه این رویکرد نتیجه بخش بوده و درآمد گردشگری این کشور در ماه اوت ۲۰۱۸ به ۵۸۲۰ یورو رسیده است.

ویزای توریستی ایتالیا، شامل افرادی میشود که با هدف گردشگری، قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند. فراموش نکنید که ویزای توریستی ایتالیا به شما اجازه‌ی کار نمی‌دهد و برای اشتغال در ایتالیا، احتیاج به صدور مجوز کار دارید.

در صورتی که تمایل دارید بصورت مهاجرت توریستی برای کشور ایتالیا اقدام بفرمائید میتوانید با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نموده و در این رابطه راهنمایی های لازمه را کسب کنید .

توجه بفرمایید که نیاز نیست برای خیلی از اقدامات اخذ ویزای توریستی ایتالیا هزینه ی بالایی را متقبل شوید و گاهی یک مشاوره ی مناسب و هدفمند شما را در انتخاب بهترین مسیر بر حسب الویت ها و شرایطتان یاری میدهد .

اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزای توریستی ایتالیا است. این فرم را می‌توانید از بخش روادید کنسولگری سفارت ایتالیا در تهران تهیه کنید؛ فرم باید در دو نسخه و برای هر فرد به طور جداگانه تکمیل شود.

ویزای توریستی ایتالیا و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا به شرح زیر است :

پاسپورت متقاضی با سه برگ سفید و حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ صدور روادید

اصل و ترجمه ی مدارک هویتی ( شناسنامه، کارت ملی و … )

ارائه ی دعوتنامه و اثبات تمکن مالی شخص میزبان همراه با کپی مدارک هویتی و پاسپورت ایشان

رسید رزرو هتل و یا محل اقامت شخص

دو قطعه عکس با پس زمینه ی سفید و به صورت تمام رخ

اثبات تمکن مالی و پرینت گردش حساب ۳ ماهه ی شخص

رسید رزرو بلیط هواپیما

ارائه ی سوابق کاری و نامه ی اشتغال به کار، پروانه ی کسب و یا گواهی اشتغال به تحصیل

ارائه ی اسناد ملکی و کپی و ترجمه ی آنها

ارائه بیمه نامه بین المللی معتبر که تا سقف ۳۰ هزار یورو را ساپورت نماید.

ویزای توریستی ایتالیا و مدت درخواست

ویزای توریستی ایتالیا و تمدید آن

ویزای توریستی ایتالیا یک ویزای کوتاه مدت از نوع تایپ C میباشد که برای مرتبه ی اول معمولا به مدت کمتر از ۹۰ روز صادر میگردد و در این مدت شخص میتواند در ایتالیا و سایر کشور های عضو پیمان شنگن سفر کند. مدت زمانی که طول میکشد تا به درخواست های ویزای توریستی کشور ایتالیا پاسخ داده شود ۱۵ روز کاری بوده که ممکن است این تایم تا ۳۰ روز نیز افزایش یابد. البته در رابطه با پرونده های خاص مشاهده شده است که مدت زمان بیشتری به منظور بررسی دقیق تر شرایط متقاضی صرف گردیده است.

در رابطه با ویزای توریستی ایتالیا یکی از موضوعاتی که همواره ذهن دارندگان این ویزا را به خود مشغول میکند این است که با اتمام اعتبار ویزای شنگن خود امکان تمدید این تایپ ویزا وجود دارد یا خیر؟! در پاسخ به این سوال باید گفت که ویزا های توریستی از نوع ویزا های تایپ C بوده و این ویزا ها معمولا قابلیت تمدید شدن ندارند و به منظور ادامه ی حضور شخص در کشور ایتالیا میبایست پس از اتمام اعتبار ویزای خود خاک کشور ایتالیا را ترک کرده و مجددا برای درخواست ویزا اقدام کند. این مقاله توسط بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تهیه و گردآوری شده.

ویزای توریستی ایتالیا و وقت سفارت ایتالیا

به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا میبایست مدارک شخص حداقل ۳ ماه پیش از سفر به ایتالیا آماده باشند. سپس برای اخذ وقت سفارت درخواست داده و در روز تعیین شده با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به منظور انجام مصاحبه در سفارت کشور ایتالیا به آدرس تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۷۹/۶۸ حضور داشته باشید.

ویزای توریستی ایتالیا و پروسه اقدام

به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا در ابتدا میبایست از مدارک مورد نیاز این پروسه اطلاع دقیق پیدا کرده، آنها را تهیه نموده و به زبان انگلیسی و در صورت نیاز به زبان ایتالیایی نیز ترجمه نمایید. همچنین به منظور اثبات تمکن مالی در یکی از بانکهای خصوصی که مورد تایید سفارت ایتالیا نیز باشد اقدام به افتتاح حساب نموده، مبلغ مورد نظر به منظور اثبات توان مالی برای تامین هزینه های زندگی در طول مدتی است که شما در آن کشور حضور دارید را در حساب خود قرار داده و پرینت ۳ ماهه ی گردش حساب را دریافت کنید. این مقاله توسط بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تهیه و گردآوری شده،  سپس برای دریافت وقت سفارت برای ویزای توریستی ایتالیا به صورت آنلاین درخواست دهید. مبلغ مورد نیاز برای وقت سفارت و ویزا را پرداخت کرده و فرم های مربوطه را تکمیل نمایید و در روز مشخص شده به همراه اصل مدارک، ترجمه و کپی آنها به سفارت مراجعه نمایید.

ویزای توریستی ایتالیا (با وثیقه یا بدون وثیقه(

به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا مخصوصا در شخص میبایست از کشور مقصد دعوتنامه داشته باشد. داشتن دعوتنامه مخصوصا در اولین سفر شخص شانس ویزا را تا حد زیادی افزایش میدهد. اما در صورتی که شخص دعوتنامه نداشته باشد با گرفتن دعوتنامه از شرکت ها و یا افراد دیگر میتوان شانس ویزای شخص را بالاتر برد. برخی از شرکت ها و موسسات به منظور اخذ ویزای توریستی کشور ایتالیا اقدام به اخذ وثیقه از متقاضیان مینمایند. این وثیقه به منظور تضمین بازگشت شخص به ایران و عدم درخواست پناهندگی وی در کشور ایتالیا بوده و در زمان بازگشت شخص به ایشان عودت می شود.

ویزای توریستی ایتالیا و خدمات بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

ویزای توریستی ایتالیا هر ساله مورد توجه افراد زیادی قرار میگیرد. اما پیش از هر اقدامی اطمینان از سوابق موسسه ای که پروسه ی شما را انجام می دهد بسیار مهم است. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی افتخار دارد که در طی ۱۵ سال متوالی توانسته است خدمات گسترده ای در باب کلیه ی روش های مهاجرتی به موکلین خود ارائه داده که از جمله ی آنها میتوان به انجام بیش از ۴۷ هزار پرونده ی موفق در زمینه ی پروسه های اقامت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و ویزا های توریستی اشاره کرد.

به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا در ابتدا شرایط اولیه ی شما توسط مشاورین ارشد بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی بررسی می شود و در صورت واجدالشرایط بودن پرونده ی شما پذیرفته می شود. مدارک مورد نیاز به شما اعلام گردیده و پس از تحویل مدارک روند پیگیری ویزای شما آغاز شده و کلیه ی پروسه از صفر تا صد توسط وکلای کاردان و مجرب مهاجرت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی انجام می گردد. همچنین شرایط و نحوه ی انجام مصاحبه در روز جلسه ی مصاحبه به شما آموزش داده شده تا شانس ویزای شما به حداکثر ممکن برسد.

بعد از موافقت با صدور ویزای توریستی کشور ایتالیا

مدارکی که هنگام اخذ ویزای توریستی ایتالیا نیاز دارید، این‌ها هستند:

بیمه مسافرتی ویزای توریستی کشور ایتالیا :

متقاضیان روادید باید بیمه‌ی مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی‌هزار یورو می‌باشد. شرکت بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور ایتالیا داشته باشد؛

بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد ایتالیا

در صورت لزوم، فاکتور پرداخت‌شده‌ی هتل برای کل مدت اقامت

کل هزینه روادید

با توجه به شانس نسبتاً پایین تر ویزای توریستی نسبت به سایر ویزاها در کشورهای اروپایی و بخصوص برای خانواده ها میتوان راهها و روشهایی اخذ کرد تا شانس ویزا بالاتر باشد .

ویزای توریستی ایتالیا تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی ایتالیا شرایط خاصی داشته و گاها شنیده می شود که برخی موسسات با اطمینان بالایی نسبت به اخذ تضمینی و با گارانتی ویزای توریستی ایتالیا سخن میگویند. اما حقیقت امر این است که در امر مهاجرت هیچ گاه نمیتوان با اطمینان کامل به منظور اخذ ویزا تضمین داد، چرا که مدارک و شرایط پرونده شما در نهایت میبایست توسط آفیسر مورد بررسی قرار گیرند و نظر نهایی را ایشان عنوان میکنند و هیچ وکیل مهاجرت و یا موسسه حقوقی نمیتواند در تصمیم گیری آفیسر اظهار نظر نماید. اما طبیعتا در صورتی که شرایط شخص مناسب باشد پس از بررسی پرونده ی و رزومه ی ایشان میتوان تخمین زد که شانس ایشان به منظور دریافت ویزای توریستی ایتالیا چه میزان بوده و در صورت قوی بودن مدارک موکل میتوان نسبت به تضمین ویزای شخص اقدام کرد.

در صورت گارانتی ویزا موسسه متعهد میشود که در صورت ریجکت شدن ویزا، حق الوکاله ای دریافت نکرده و در صورتی که شخص هزینه ای به منظور ویزا پرداخت کرده باشد به وی مستردد نماید. اما دقت داشته باشید که در ابتدا نسبت به موسسه ای که میخواهید پروسه ی اخذ ویزای را برای شما انجام دهد تحقیق کامل نموده و سوابق ایشان را در رابطه با اخذ ویزای توریستی ایتالیا مورد بررسی قرار دهید تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به پروسه ی خود قدم بردارید.

مهاجرت به ایتالیا و شرایط زندگی در این کشور

ویزای توریستی ایتالیا و ریجکتی

به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا میبایست آگاهانه نسبت به تهیه و چیدمان مدارک اقدام کرد و پیش از هر اقدامی با یک وکیل مهاجرت مجرب مشورت کنید. توجه به نکات زیر بسیار مهم بوده و عدم توجه به این موارد ممکن است سبب ریجکت شدن ویزای متقاضی گردد :

با آفیسر سفارت ایتالیا کاملا صادقانه صحبت کنید و تحت هیچ شرایطی مدارک و اطلاعات نادرست به ایشان ارائه ندهید. زیرا در این صورت آفیسر این حق را دارد که علاوه بر ریجکت نمودن ویزا شما را تا ۱۰ سال از اخذ هر گونه ویزا در این کشور محروم نماید.

شخص میبایست مدارک لازم مبنی بر بازگشت به کشور خود را به سفارت ایتالیا ارائه داده و این اطمینان خاطر را در ذهن آفیسر ایجاد کند که قصد پناهندگی در کشور ایتالیا را ندارد و هدف وی صرفا اقدام به منظور یک سفر تفریحی و گردشگری در کشور ایتالیاست.

در روز زمان مصاحبه با اعتماد به نفس بالا صحبت کنید و انگیزه و هدف خود از سفر به آن کشور بیان نمایید.

در صورتی که درخواستی به صورت ناقص و یا حاوی مدارک متناقض و غیر شفاف ارائه شود با رد درخواست رواید مواجه می شود.

همچنین عدم ارائه ی تمکن مالی قوی همچون پرینت گردش حساب و سند ملکی معتبر ممکن است سبب ریجکتی ویزای شما شود.

چنانچه پیش از این به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا اقدام نموده و ریجکت شده اید میتوانید به منظور اقدام مجدد و به حداقل رساندن ریسک ویزای خود با مشاورین ارشد و وکلای مهاجرت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی مشورت کرده و از راهنمایی و تجربه ی این عزیزان بهره مند شوید.

ویزای توریستی ایتالیا و نکات مهم

ویزای توریستی ایتالیا شرایط مخصوص به خود را داشته و به منظور بالا بردن شانس ویزای خود لازم است تا نکات مهمی را مد نظر بگیرید :

 

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان مدارک مورد نیاز به منظور اخذ روادید را به صورت الکترونیکی ارسال نکرده و تمامی مدارک را به صورت کاغذی آماده کنید و در زمان ارائه ی درخواست روادید، توسط متقاضی به متصدی سفارت تحویل داده شوند.

آراسته باشید و کاملا مودبانه صحبت کنید

همراه با ایمیل درخواست تعیین وقت به هیچ عنوان فایل ضمیمه ای ارسال نفرمایید. چنان چه ایمیل های درخواست تعیین وقت حاوی فایل های ضمیمه باشند، بلافاصله و بی آنکه مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند حذف خواهند شد.

کنسولگری این اختیار را دارد که در صورت نیاز به بررسی بیشتر و بهتر، مدارک دیگری را نیز از متقاضی طلب نماید.

نحوه ی چیدمان مدارک از نکات بسیار مهم و مورد توجه است و که میبایست در مورد آن حتما با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید.

در صورتی که ویزای مولتی این کشور را در اختیار دارید میبایست بدانید که در هر سال صرفا به مدت شش ماه میتوانید در آن کشور حضور داشته باشید.

همچنین هزینه صدور روادید به ازای افراد بزرگسال ۶۰ یورو، افراد ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو برای افراد زیر ۶ سال تقریبا رایگان است. (این مبالغ به صورت نقدی و به یورو پرداخت میشوند(

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی  این امکان را برای شما فراهم نموده است که بتوانید در ارتباط با اخذ ویزای توریستی ایتالیا و راه ها و قوانین  مهاجرت توریستی به ایتالیا مشاوره رایگان دریافت نمایید . مهاجرت به ایتالیا و مهاجرت توریستی به کشور ایتالیا  یکی از پرطرفدارترین ویزاهای مهاجرت به اروپا می باشد . افراد زیادی می خواهند که قوانین و راه های اخذ ویزای توریستی ایتالیا را بدانند که پس از آگاهی کامل از موضوع هزینه های ویزای توریستی ایتالیا و شرایط فرم دعوتنامه ایتالیا اقدام نمایند .

همواره می توانید با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در سراسر دنیا به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به ایتالیا و یا راههای اخذ اقامت ایتالیا و یا مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی بزرگترین و با تجربه ترین موسسه حقوقی خاورمیانه تماس حاصل نموده و به صورت کاملا حرفه ای در خصوص شرایط و راه های مهاجرت توریستی به کشور ایتالیا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

دریافت مشاوره رایگان

ویزای توریستی ایتالیا و سخن پایانی

ویزای توریستی ایتالیا از دیرباز مورد توجه توریست های بسیاری بوده و دلیل اصلی آن را میتوان مکان های تاریخی و زیبایی های دیدنی کشور ایتالیا دانست. اما با توجه به سخت گیری هایی که اخیرا در رابطه با اعطای ویزای توریستی ایتالیا از سوی سفارت این کشور صورت گرفته است میبایست با احتیاط بیشتری عمل کرده و پیش از هر اقدامی حتما با یک وکیل مهاجرت و یا موسسه ی حقوقی معتبر مشورت کنید. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی افتخار دارد که در طی ۱۵ سال متوالی توانسته است خدمات گسترده و چشمگیری را به موکلین خود ارائه داده و با بیش از ۴۷۰۰۰ پرونده ی موفق در رابطه با انواع روش های مهاجرتی، همواره به عنوان موسسه ای معتبر و کارآزموده در دیدگاه مردم عزیزمان شناخته شود. شما همراهان عزیز میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای توریستی ایتالیا و سایر روش های اخذ اقامت ایتالیا از جمله تحصیل در ایتالیا، کار در ایتالیا و سرمایه گذاری در ایتالیا مقالات ما را در سایت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی به نشانی www.bonyademohajerat.com مطالعه نموده و سپس برای آگاهی از به روزترین اطلاعات در رابطه با ویزای توریستی ایتالیا و بررسی دقیق تر شرایط خود با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نموده و از خدمات مشاوره ی تلفنی رایگان مشاورین مجرب موسسه بهره مند شوید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان