×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

بلژیک ثبت شرکت

 

ثبت شرکت

سرمایه گذاری در بلژیک از طریق ثبت شرکت خصوصی می تواند یک مسیر آسان تر و ساده تر برای فعالیت های خود تحت عنوان یک سرمایه گذاری باشد.

اقدامات ذیل برای ثبت شرکت ضروری است :

هزینه های ابتدایی و انجام عملیات به مراتب کم تر خواهد بود

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود شما می توانید به سرعت کسب و کار خود را شروع کنید

هیئت مدیره می تواند تصمیمات خود را برای انجام فعالیت خود بدون نیاز به مشورت با سایر شرکا داشته باشند

ایجاد حساب برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت در دفتر اسناد رسمی

ارائه یک طرح مالی و ارائه کسب و کار

ارائه پیش نویس های مقررات شرکت

گزارش حسابرس

میزان سرمایه

مبنای مالیات بر درآمد شخصی، مستلزم سود دهی شرکت خصوصی افراد می باشد. بنابراین می توان گفت این مالیات کاملا قابل تغییر است

سرمایه گذاری در بلژیک و ثبت شرکت در این کشور منوط به انتخاب فرم و نوع شرکت می باشد. منقاضیان می توانند بعد از انتخاب و اتخاذ تصمیمات خود درباب ثبت شرکت اقدام به ثبت نام آن کنند. مراحل ثبت شرکت باید به ترتیب انجام شود چرا که اطلاعاتی که طی یک مرحله به دست می آید در مرحله بعدی مورد نیاز است. اصلی ترین شرکت های که شما می توانید برای آن اقدام نمایید شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت های تعاونی می باشد.

شما می توانید از طریق راه اندازی یک شعبه در بلژیک حضور خود را در این کشور به عمل آورید. متقاضیان می توانند با ثبت شرکت و راه اندازی یک شعبه در این کشور ، شرکت خود را به عنوان یک شرکت بلژیکی معرفی کنند. در حالی که  شرکت بلژیکی شما یک نهاد جدا از شرکت اصلی و شرکت مادر در نظر گرفته می شود. اما شرکت مادر مسئول تمام هزینه های شعبه خود در بلژیک می باشد ، همینطور  تمام وظایف این شرکت بر عهده شرکت اصلی می باشد. ثبت شعبه در بلژیک توسط شرکت اصلی انجام می شود که این شعبه دارای هیئت مدیره می باشد. شرکت هایی که یک شعبه در بلژیک دارنند  در اصل بر اساس قوانین بلژیک باید پیش روند حتی اگر این شرکت خارج از بلژیک اداره و کنترل شود.

ثبت شرکت در بلژیک  و تصمیم برای ایجاد یک شرکت در بلژیک نیاز مند گذراندن مراحل زیل می باشد :

قطعنامه شرکت

افرادی که مایل به ثبت شرکت در بروکسل می باشند باید خلاصه ای  از جلسه ای که با هیئت مدیره داشتند و تشکیل پورنده دادند را داشته باشند. در پرونده ثبت شرکت باید یک شخص به عنوان نماینده  از سمت شرکت اصلی ( شرکت مادر ) انتصاب گردد که باید تمام مسئولیت ها وفعالیت هایی چون معاملات با اشخاص ثالث و مسائل حقوقی را بر عهده بگیرد.

اسناد رسمی و ترجمه و تاییدیه مدارک

قبل از ثبت شرکت و یا ایجاد یک شعبه در بروکسل ، اسناد و مدارک باید توسط دفاتر اسناد رسمی در کشور مبدا تایید شود که باید توسط یک مترجم به زبان بلژیکی ترجمه گردد.

گواهی ثبت نام بازرگانی حاکی بر وجود شرکت

قطعنامه شرکت

مقررات شرکت ( قوانین شرکت های خارجی )

اسناد مالی

شرکت اصلی و شرکت مادر باید صورت حساب های سالیانه شرکت را جهت ثبت شرکت در بلژیک ترجمه نمایند

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان