×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

بلژیک خرید ملک

 

خريد ملک در بلژيک

سرمایه گذاران و متقاضیان قبل از خرید ملک و املاک در بلژیک باید از شرایط آن آگاه شوند زیرا این یک پروسه سخت و پیچیده است و شما باید از هزینه های ان اگاه شوید.

بلژیکی ها از سطح رفاهی بالایی برخوردار هستند و از زندگی خود لذت می برند، چرا که ۷۵٪ از مردم بلژیک صاحب املاک خود می باشند. در اینجا باید به این مطلب اشاره کرد که قیمت ملک به طور کلی پایین تر از سایر کشورهای اروپای غربی است. گرچه بروکسل پایتخت بلژیک از محبوبیت بالای برای مهاجران برخوردار است و تقریبا می توان گفت این شهر گران ترین منطقه بلژیک است اما با این حال خرید ملک حتی در بروکسل ارزان تر است دیگر کشورهای اروپای غربی است.

یکی از شاخصه های بسیار مهم خرید ملک در بلژیک ، عدم منع و محدودیت برای خریداران ملک و حق مالکیت در این کشور می باشد. بنابراین شما حتی اگر شهروندی و تابعیت این کشور ر ا نداشته باشید به راحتی می توانید صاحب ملک شوید.

قیمت های پایین جهت خرید ملک گاها می تواند در مسیر سرمایه گذاری به نفع متقاضی باشد که این امور بستگی به اقامت اشخاص دارد.  بنابراین یکی از عوامل اصلی تصمیم گیری خرید ملک در بلژیک مدت  اقامت شما در این کشور می باشد.. اگر شما برنامه ای برای اقامت کمتر از 5 سال را در بلژیک دارید چند فاکتور مهم را در سرمایه گذاری باید در نظر داشته باشید، که به عنوان مثال می توان از مالیات خرید ملک و اجاره مسکن در بلژیک نام برد.

قطعا یکی از روش هایی که سرمایه گذاران به آن توجه ویژه دارند خرید ملک می باشد. سرمایه گذاران در زمان خرید ملک در بلژیک با در نظر گرفتن مالیات بر درآمد سرانه 16.5٪  و هزینه اجاره پایین مسکن می توانند یک سرمایه گذاری مناسب را انجام دهند.

بلژیک برنامه ای برای سرمایه گذاری ، ویژه ویزای طلایی در نظر گرفته است که براساس آن، افراد می توانند با خرید ملک و مستغلات در این کشور برای ویزای های سرمایه گذاری برنامه ریزی داشته یاشند. سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات معمولا بین 350.000 یورو الی 500.000 یورو می باشد. از دیگر مزایای خرید ملک می توان به اقامت  خانواده ، کسب اقامت بدون نیاز به حضور در بلژیک و سفر یه شنگن بدون محدودیت اشاره داشت.

سرمايه گذاري در بلژيک از طريق ثبت شرکت در بلژيک

سرمایه گذاری در بلژیک از طریق ثبت شرکت خصوصی می تواند یک مسیر آسان تر و ساده تر برای فعالیت های خود تحت عنوان یک سرمایه گذاری باشد.

اقدامات ذیل برای ثبت شرکت ضروری است :

هزینه های ابتدایی و انجام عملیات به مراتب کم تر خواهد بود

در ثبت شرکت با مسئولیت محدود شما می توانید به سرعت کسب و کار خود را شروع کنید

هیئت مدیره می تواند تصمیمات خود را برای انجام فعالیت خود بدون نیاز به مشورت با سایر شرکا داشته باشند

ایجاد حساب برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت در دفتر اسناد رسمی

ارائه یک طرح مالی و ارائه کسب و کار

ارائه پیش نویس های مقررات شرکت

گزارش حسابرس

میزان سرمایه

مبنای مالیات بر درآمد شخصی، مستلزم سود دهی شرکت خصوصی افراد می باشد. بنابراین می توان گفت این مالیات کاملا قابل تغییر است

سرمایه گذاری در بلژیک و ثبت شرکت در این کشور منوط به انتخاب فرم و نوع شرکت می باشد. منقاضیان می توانند بعد از انتخاب و اتخاذ تصمیمات خود درباب ثبت شرکت اقدام به ثبت نام آن کنند. مراحل ثبت شرکت باید به ترتیب انجام شود چرا که اطلاعاتی که طی یک مرحله به دست می آید در مرحله بعدی مورد نیاز است. اصلی ترین شرکت های که شما می توانید برای آن اقدام نمایید شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود و شرکت های تعاونی می باشد.

شما می توانید از طریق راه اندازی یک شعبه در بلژیک حضور خود را در این کشور به عمل آورید. متقاضیان می توانند با ثبت شرکت و راه اندازی یک شعبه در این کشور ، شرکت خود را به عنوان یک شرکت بلژیکی معرفی کنند. در حالی که  شرکت بلژیکی شما یک نهاد جدا از شرکت اصلی و شرکت مادر در نظر گرفته می شود. اما شرکت مادر مسئول تمام هزینه های شعبه خود در بلژیک می باشد ، همینطور  تمام وظایف این شرکت بر عهده شرکت اصلی می باشد. ثبت شعبه در بلژیک توسط شرکت اصلی انجام می شود که این شعبه دارای هیئت مدیره می باشد. شرکت هایی که یک شعبه در بلژیک دارنند  در اصل بر اساس قوانین بلژیک باید پیش روند حتی اگر این شرکت خارج از بلژیک اداره و کنترل شود.

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان