×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

درباره سنت کیتس

درباره سنت کیتس 2020  اطلاعاتی را جمع آوری و ترجمه نموده ایم که خدمت شما بزرگواران متقاضی مهاجرت به سنت کیتس ارائه خواهیم نمود ،  در مقاله فوق سعی بر آن شده تا درباره سنت کیتس در سال 2020 اطلاعات جامعی خدمت شما عزیزان ارائه شود و نسبت به شرایط زندگی و قوانین این کشور اطلاعاتی قید شود تا در پیشبرد اهداف مهاجرتی شما کمک شده باشد. درباره سنت کیتس در این مقاله توضیحاتی داده شده تا شما عزیزان آشنایی کلی نسبت به این کشور داشته باشید.قوانین مهاجرتی این کشور به مانند دیگر کشورها شرایط و قوانین خاص خود را دارد که در این مقاله به اختصار توضیح داده شده است. قوانین کشور سنت کیتس در باب مهاجرت به سنت کیتس و راه های اخذ اقامت دائم سنت کیتس جز مواردی است که در مقاله درباره سنت کیتس یه صورت کامل توضیح داده شده است که در این باب در صورتی که شما عزیزان مایل به مهاجرت به سنت کیتس هستید و درباره سنت کیتس اطلاعات کافی ندارید می توانید با مشاوران زبده بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با همکاری وکیل مهاجرت به سنت کیتس به صورت کامل و تخصصی مشاوره نمایید تا در پیشبرد اهداف مهاجرتی شما کمک شایانی شده باشد.

کشور سنت کیتس و نویس یک کشور استقلال یافته از استعمار انگلستان است که در سال ۱۹۸۳ این کشوراعلام استقلال کرد و نظام حکومتی سنت کیتس بر پایه نظام دموکراتیک و فدرالی است.نظام حاکم بر این کشور برپایه پادشاهی است که ملکه الیزابت دوم به عنوان رئیس دولت این کشور تعیین شده است. ملکه در کشور سنت کیتس توسط فرماندار عمومی معرفی می شود که وی بر اساس توصیه های نخست وزیر و کابینه دولت عمل می کند.

نخست وزیر در سنت کیتس ریاست پارلمان این کشور را به عهده دارد و همچنین تمامی امرات مربوط به وزارت امور خارجه به عهده وی می باشد.

پایتخت کشور سنت کیتس شهر باستر می باشد که جمعیت این شهر در حدود  ۱۵۵۰۰ نفر می‌باشد. کل مساحت کشور سنت کیتس در حدود ۲۶۱ کیلومتر و کل جمعیت این کشور در حدود ۵۲٫۰۰۰ نفر است. کشور سنت کیتس متشکل از دو جزیره کوچک و بزرگ نویس جزیره کوچمترو سنت کیتس جزیره بزرگتر در دریای کارائیب می باشد.

بعد از شهر باستر تنها شهر مهم و بزرگ سنت کیتس شهر چارلز تاون است که جمعیت این شهر در حدود ۱۵۰۰نفر می باشد.نام کشور سنت کیتس در ابتدا برگرفته از کاشف این کشور کریستف کلمب بود که بعدها به صورت مخفف به نام فعلی تغییر یافت.این کشور جز نخستین جزایری بود که توسط اروپاییها کشف شد.این کشور جز اولین مستعمرات انگلستان بود.نام کشور سنت کیتس در بین بومیان سرخپوست ساکن در این جزایر به Liamuiga به معنای سرزمین بارور مشهور است.

اقتصاد کشور سنت کیتس                       

اقتصاد کشور سنت کیتس برپایه صادرات شکر و کشاورزی و همچنین تولید دستگاه های تولید نور می باشد و همچنین صنعت گردشگری می باشد که به دلیل شرایط بسیار خوب آب و هوا و طبیعت زیبای این کشور و شرایط ایده آلی که این کشور برای گردشگری ایجاد نموده است بسیاری افراد این کشور را برای گذراندن تعطیلات انتخاب می کنند واحد پول در کشور سنت کیتس و نویس براساس دلار می باشد.

صادرات شکر در سنت کیتس از سال ۱۹۴۰ افزایش یافت. بر اساس هزینه های بالای تولید شکر و قیمت های پایین جهانی دولت سنت کیتس تصمیم گرفت اقتصاد این کشور را بر پایه صرفا تولید شکر به تولیدات دیگر کشاورزی و همچنین صنعت گردشگری سوق دهد.در حال حاضر اقتصاد سنت کیتس را تولید شکر و قند و صادرات محصولات کشاورزی و صنعت گردشگری تشکیل می دهد.یکی دیگر از منابع تولید در اقتصاد سنت کیتس تولید پوشاک می باشد و باید در نظر داشت این کشور یکی از بزرگترین تولید کننده محصولات الکترونیک در منطقه کارائیب می باشد.

گردشگری در سنت کیتس در سال ۱۹۷۸ رونق بسیاری یافت و تبدیل به صنعت تعیین کننده درآمدزا در این کشور شد.در سال ۲۰۰۹ تعداد ۵۸۷٫۵۰۰گردشگر وارد سنت کیتس شدند این تعداد حضور گردشگر در سنت کیتس در سالهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ نشان دهنده افزایش درآمد این کشور از این صنعت درآمدزا می باشد.با افزایش حضور گردشگران درخواست برای خرید املاک و مستغلات در اینکشور افزایش یافت که در این راستا کشور سنت کیتس شرایط ایده آلی را برای افراد متقاضی خرید ملک فراهم نمود که در این راستا شرایط سرمایه گذاری در سنت کیتس می تواند یکیاز راه های اخذ اقامت و تابعیت این کشور به حساب آید.

جمعیت در سنت کیتس

اکثر جمعیت غالب در سنت کیتس مهاجران افریقایی هستند که در حدود ۷۵% جمعیت این کشور را تشکیل می دهند در حدود ۱۲% دورگه های افریقایی و سفید پوست هستند در حدود ۱۱%مابقی نژادهای آسیایی و اروپایی در این کشور حضور دارند که جمعیت این کشور را تشکیل می دهد.اغلب مردم سنت کیتس پیرو دین مسیحیت هستند و اکثر مسیحیان این کشور پیرو مذهب پروتستان هستند مابقی ادیان در این کشورجز اقلیت در این کشور به حساب می آیند.

حمل و نقل در سنت کیتس

کشور سنت کیتس در حال حاضر دارای دو فرودگاه بین المللی است که یکی از بزرگترین فرودگاه ای بین المللی در این کشور فرودگاه رابرت لرد براشو است.و همچنین فرودگاه دیگری که در این کشور فعالیت دارد فرودگاه ونس می باشد .

سرمایه گذاری در سنت کیتس

یکی از راه های اخذ اقامت و تابعیت در سنت کیتس که در سال ۱۹۸۴ به تصویب رسید اقامت از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس می باشد که این راه اقامتی جز قدیمی ترین برنامه های اقامتی سرمایه گذاری در سطح جهان می باشد.اخذ اقامت و شهروندی سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس مزایای بسیاری دارد که فرد متقاضی زمانی که اقدام به سرمایه گذاری در سنت کیتس نمود می تواند تمامی اعضای خانواده خود را وارد این کشور نماید و برای اعضای خانواده وی نیز پاسپورت و حق شهروندی صادر می شود.افرادی که پاسپورت این کشور را دارند می توانند بدون اخذ ویزا به تمامی کشورهای حوزه شنگن سفر کنند و با داشتن گذرنامه این کشور افراد می توانند بدون اخذ ویزا به ۱۳۰کشور سفر کنند.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سنت کیتس به مبلغ  ۴۰۰،۰۰۰ USD دلار سنت کیتس به همراه دیگر هزینه های جانبی که باید فرد متقاضی به دولت این کشور برای اهذ حق شهروندی پرداخت نمایند.

سیستم آموزشی در سنت کیتس

در کشورسنت کیتس نیز به مانند اکثر کشورها آموزش کودکان به صورت اجباری تعداد هشت مدرسه عالی و متوسطه دولتی وجود دارد و همچنین چندین مدرسه خصوصی نیز وجود دارد که در ذیل نام برخی از این مدارس ذکر می شود:

کالج کایون (chs)

کالج (bhs)

مدرسه واشنگتن آربیلد (wahs)

کالج چارلستون

کالج گینگرلند

با توجه به موارد ذکر شده درباره سنت کیتس و همچنین قوانین و شرایط این کشور در صورتی که شما عزیزان درباره سنت کیتس سوالات بیشتری در باب مهاجرت به سنت کیتس دارید و از قوانین مهاجرتی سنت کیتس اطلاعاتی ندارید می توانید با مشاوران برتر بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی به صورت کاملا اختصاصی مشاوره نمایید.درباره کشور سنت کیتس و اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت به این کشور می توانید از مطالب این نوشتار که توسط کارشناسان ما تهیه شده است، استفاده نمائید. بسیاری از مهاجرین در ابتدای امر به دنبال ویزای متناسب با شرایطشان هستتند و به دنبال کشوری هستند که بتواند بهترین شرایط را برایشان رقم بزند، اما پیش از آن در مورد آن کشور تحقیقات می نمایند. شما نیز می توانید درباره کشور سنت کیتس و اطلاعات مورد نیاز مهاجرتی به این کشور در این مقاله مطالب مفیدی را دریابید.

آشنایی بیشتر با کشور سنت کیتس

آشنایی بیشتر با وضعیت اقتصادی کشور سنت کیتس

اصلی ترین منبع اقتصادی این کشور که به صورت سنتی می باشد بر پایه محصولات کشاورزی و به خصوص وابسته به صنعت کاشت و فرآوری نیشکر می باشد. در این کشور به مانند بسیاری از کشور های دیگر موضوع کاهش قیمت های جهانی تاثیر گذار بوده است که در سال های گذشته به صنعت سنت کیتس و نویس صدمات زیادی وارد ساخته است.

هدف اصلی تولید در این کشور صادر نمودن کالا و داشتن فعالیت های بانکی که دارای تابعیت خارجی می باشند توانسته که نقش مهم تری در اقتصاد این کشور می باشد. لازم به ذکر می باشد که واحد پولی این کشور به دلار منطقه کارائیب می باشد و هم چنین میزان مبادلات ثابت در میان این کشور به میزان ۲٫۷ $ آمریکا می باشد. هم چنین ارزش پولی دلار این کشور به صورت تقریبی برابر با ارزش پولی دلار ایالات متحده می باشد.

نحوه ورود به کشور سنت کیتس

نحوه ورود به این کشور به راحتی و آسانی می باشد. جالب است که بدانید که می توان از کشور هایی مانند آمریکا، کانادا، انگلستان و هم چنین سایر کشورهای موجود در قاره اروپا می توانید برای وارد شدن به این کشور اقدام نمایید. با این توضیح که طیف وسیع و هم چنین گسترده ای از خطوط هوایی که به صورت بین المللی باشند و هم چنین پروازهای چارتر زیادی برای وارد شدن به این کشور اقدام می نمایند. با این توضیح که به می تواند به صورت مرتب وارد این جزیره شوند.

بررسی برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس

زمان موفقیت در گرفتن تابعیت این کشور و به خصوص از روش سرمایه گذاری در این کشور به سال ۱۹۸۴ بر می گردد. جالب است که قدیمی ترین برنامه حق گرفتن تابعیت به وسیله سرمایه گذاری در میان سایر کشور های جهان می باشد. با این توضیح که گرفتن حق تابعیت این کشور در ازای انجام دادن مشارکت اقتصادی قابل توجهی در این کشور، به شخصی که هدف سرمایه گذار در این کشور را دارد اعطا می گردد.

از جمله مهم ترین مزیت های گرفتن حق تابعیت این کشور عبارتند از زمان فرایند گرفتن تابعیت این کشور بسیار کوتاه می باشد با این توضیح که زمان لازم برای گذراندن این فرایند مابین سه الی چهار ماه می باشد. امکان انجام سرمایه گذاری در سنت کیتس بعد از صادر نمودن نامه ای که بیانگر قبولی شخص متقاضی به وسیله دولت باشد. امکان به دست آوردن حق تابعیت که به صورت مادام العمر دارای اعتبار باشد. به رسمیت شناختن حق تابعیت بین المللی در میان این کشور. امکان سفر نمودن به سایر کشورها بدون اینکه نیازی به داشتن ویزا داشته باشند.

سایر مزایای اخذ تابعیت سنت کیتس

امکان اقامت در کشور سنت کیتس، امکان دریافت نمودن ویزای مولتی کشور آمریکا که برای مدت 10 سال دارای اعتبار باشد. با موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت این کشور نیازی به انجام مصاحبه و پردازش پرونده در این کشور نمی باشد. جهت گرفتن حق تابعیت این کشور دیگر نیازی به وجود شرایط تحصیلی و هم چنین داشتن مهارت زبان در راستای قبول نمودن حق پذیرش این کشور مورد قبول نمی باشد. با موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت این کشور  دیگر نیازی به داشتن حق اقامت در این کشور نمی باشد.

با موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت این کشور دیگر نیازی به پرداخت نمودن مالیات بر درآمد در سراسر جهان و جود ندارد. با موفقیت در راستای گرفتن حق تابعیت این کشور امکان حضور فرزندان این شخص در کشور سنت کیتس وجود دارد البته به این شرط که میزان سن این اشخاص زیر۳۰ سال باشد.

آنچه درباره کشور سنت کیتس گفته شد خلاصه ای بود از نکات ابتدائی که شما عزیزان برای مهاجرت نیازمند آن هستید، برای آگاهی بیشتر از موارد مهاجرتی به این کشور می توانید با وکلای بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی به این کشور مشاوره نمائید، همچنین برای ورود به برترین کشورهای مهاجرتی از مشاورین ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی یاری بگیرید.

کشور سنت کیتس یکی از این کشوهایی است که ممکن است مقصد بسیاری از افراد باشد.

کشور سنت کیتس  دارای جزیره‌ای است در دریای کارائیب، و همچنین جمعیت این کشور بالغ بر ۵۲٬۰۰۰ نفر می باشد. سنت کیتس دارای پایتختی به نام ،شهر باستر می باشد. نوع  حکومت سنت کیتس کشور پادشاهی می باشد و زبان مردم کشور سنت کیتس زبان انگلیسی می باشد. جالب است بدانیم نام این کشور تا سال ۱۹۸۶میلادی سنت کریستوفر و نویس بوده است.

پایتخت سنت کیتس دارای حدود۱۵۵۰۰ نفر جمعیت است. کشور سنت کیتس از دو جزیرهٔ کوچک تشکیل شده که در دریای کارائیب قرار گرفته است. همچنین تنها شهر مهم این کشور، چارلز تاون می باشد.واحد پولی  کشور سنت کیتس ، دلار کارائیب است. سنت کیتس یکی از کشورهای مهم  در زمینه صادرات شکر می باشد لذا یکی از محصولات این کشور برای عرضه بین المللی شکر است در چند سال اخیر گردشگری در این کشور مورد توجه قرار گرفته است. اکثر مردم سنت کیتس  اشخاصی هستند که ما آنان را سیاه پوست قلمداد می نماییم به عبارت دیگر اکثر مردم سنت کیتس سیاه پوستان می باشند و لذا تنها 5% آنها دو رگه سیاه و سفید هستند.

کارهای که در این کشور وجود دارد برای اشتغال مشاغل آزاد و مهمان نوازی و هتل داری جهانگردی و خدمات دریایی زیست شناسی و فعالیت در زمینه طبیعت شناسی کشاورزی و دیگر کارها حال آنکه مزایای کار در سنت کیتس این می باشد که دولت کشور سنت کیتس هیچگونه مالیاتی بر درآمد خارجی، ارث، کار، بخشش و … در نظر نگرفته است و دستمزد کار در  کشور سنت کیتس ساعتی 9$ است. اقتصاد کشورسنت کیتس در گذشته به شدت به کشاورزی و صنعت قند و شکر وابسته بود  کاهش قیمت منجر به افت صنعت قند شد و مشکلات اقتصادی باعث شد تا دولت توجه بیشتری در حوزه گردشگری این کشور بپردازد. البته کشاورزی همچنان در این کشور ادامه دارد و دولت به آن توجه دارد و مشغول توسعه آن می باشد.

صنایع مربوط به دریا ، ماهیگیری ، خدمات مربوط به سفرهای تفریحی دریایی و….

زمینه های کاری در رابطه با الکترونیک ، کامپیوتر و …به سرعت در حال توسعه می باشد .

هم اکنون بیش از 10،000 کسب و کار خارجی در سنت کیتس ثبت شده است .

مزایای داشتن گذرنامه سنت کیتس

_سفر به بیش از 100 کشور در دنیا بدون نیاز داشتن به ویزا

_امکان دریافت ویزای 10 ساله ایالات متحده  امریکا

_مهاجرت آسان تر به کشورهای کانادا و استرالیا که دارای منافع مشترک با سنت کیتس هستند .

_موقعیت مناسب برای کار در بازارهای جهانی

_دارا بودن شهروندی سنت کیتس فرصت های کار بدون پرداخت مالیات را می دهد .

مزایای اخذ پاسپورت سنت کیتس

_ امکان داشتن دو پاسپورت به طور همزمان

– شخص به عنوان یک سنت کیتسی می تواند به مدت دو سال در انگلستان بدون نیاز به کارفرما ، به طور آزادانه و برای هر فردی کار کند.

اعتبار گذرنامه کشور سنت کیتس 10 ساله می باشد

لازم به ذکر می باشد برای گرفتن شناسنامه فرد تازه متولد شده در کشور سنت کیتس باید درخواستی داده شود به وزارت بهداشت و  اداره ثبت سنت کیتس خیابان کیلیسا و در این درخواست باید نام و مشخصات شخص ارایه شود و هزینه این درخواست 500 یورو است که از راه حواله بانکی قابل پرداخت است و مورد حمایت ثبت عمومی خواهد بود. لذا باید در این گواهی اطمینان حاصل نمود که مشخصات طفل زمان تولد نام مادر و ادرس کامل درج گردد وباید از پست تایید این را بخواهید و این دستورالعمل در خصوص فوت شخص نیز باید اعمال شود.

در انتها این که کشور سنت کیتس که جزیزه ای می باشد در دریای کارائیب بر اساس اصل خاک تابعیت را به فرد اعطا می نماید که سیستم اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد خود را از کشور آمریکا گرفته است لذا شخصی که در خاک کشور سنت کیتس متولد شد تابعیت این کشور را اخذ کرده و از تمام منافع آن بهره مند می گردد. این مقاله توسط بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تهیه شده است.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان