×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

درباره فرانسه

 

درباره فرانسه

فرانسه عموماً دارای زمستان هایی سرد و تابستان هایی معتدل است، با این حال در امتداد مدیترانه در تابستان هوا گرم می باشد. منابع طبیعی  شامل؛ زغال سنگ، سنگ آهن، روی، پتاس و… به وفور در این کشور یافت می شود. پول رایج در این کشور یورو می باشد و از نظر اقتصادی کشور فرانسه یکی از کشور های برتر دنیا محسوب می گردد. کشور فرانسه به دلیل داشتن بزرگترین سواحل اروپا، بلندترین کوه ها، زیباترین شهرها، قعله های باشکوه، آثار تاریخی زیبا و… یکی از مهمترین مقاصد گردشگردی در جهان به شمار می آید و از نظر فرهنگی نیز غنای فرهنگی این کشور برای عموم اشکار می باشد زیرا مهد مشاهیری چون ویکتور هوگو، دوما، آنتونی دی سانتی و… بوده است.

کشور فرانسه در معاهدات بین المللی بسیار زیادی به عنوان کشوری پیشرو به حساب می آید. این کشور یکی از موسسین سازمان ملل متحد می باشد و در معاهدات بسیاری از جمله سازمان تجارت جهانی، ناتو، سازمان همکاری اقتصادی و… عضو می باشد. بنابراین به دلیل فرهنگ غنی، اقتصاد رو به رشد و پیشرفته، آب و هوای مناسب، کیفیت زندگی بالا، کیفیت آموزشی مناسب، شاخص توسعه انسانی بالا و… سبب گردیده است که افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود و محیطی امن برای زندگی انتخاب نمایند و افرادی زیادی هر ساله از طرق مختلف اعم از؛ مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و … به این کشور مهاجرت نمایند.

پرچم فرانسه ـ مهاجرت به فرانسه و اخذ تابعیت و پاسپورت فرانسه از طریق خود حمایتی یکی از روش های مهاجرت به کشور فرانسه مهاجرت از طریق خود حمایتی فرانسه می باشد که می توان به عنوان یکی از راه های سرمایه گذاری به حساب آورد؛ ولیکن در این روش نیاز به سرمایه گذاری نمی باشد و فقط با اثبات داشتن توانایی مالی مناسب قابل حصول است.

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان