×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

راه های پیدا کردن کار و موسسات کاریابی روسیه

کاندیداها دارای مهارت های تخصصی که به دنبال کار در مسکو و سنت پترزبورگ هستند، می توانند برای دریافت اجازه کار متخصصان بسیار ماهر به سفارت یا کنسولگری کشور روسیه در کشور محل زندگیشان درخواست دهند. این روند معمولا 14 روز زمان می برد. برای افراد متعلق به کشور های CIS روند ثبت نام اجازه کار آسان شده است.

تعدادی آژانس نیازمندی و وب سایت جستجوی کار با فرصت های کار در مسکو و سنت پترزبورگ وجود دارد. با این حال این گزینه ها مناسب افرادی است که دارای صلاحیت بالایی هستند و به دنبال مشارکت با شرکت های بزرگتر می باشند. بسیاری از این آژانس ها از شما می خواهند که رزومه خود را به زبان انگلیسی ارسال کنید یا فرم درون وب سایتشان را تکمیل نمایید. از دیگر راه های کارآمد برای یافتن یک شغل در روسیه برقراری ارتباط مستقیم با شرکت های بین المللی و سوال درباره اینکه آیا با کشور روسیه کار می کنند یا خیر، می باشد.احتمال اینکه این شرکت ها مهاجران را برای کار در روسیه استخدام کنند، بیشتر است.

راه های پیدا کردن کار و موسسات کاریابی روسیه

آژانس های استخدامی در روسیه

ANCOR

آنکور متعهد به رفع حداکثری نیاز مشتریانش،اطمینان از انجام سریع وظایف، ارائه جستجوی کیفی و انتخاب پرسنل مورد نیاز و پیروی از بالاترین استانداردهای اخلاقی می باشد.

Profile

آژانس استخدامی ” Agency Profile ” یک شرکت تخصصی است که با برنامه های شرکت های برجسته روسیه و خارجی در ارتباط است.

STAFF EMPIRE

آژانس استخدامی استاف امپایر توسط گروهی از متخصصین که تجربه قابل توجهی در زمینه استخدام در بازار روسیه داشته اند، در سال 1995 تاسیس شده است. از ابتدای تاسیس هدف اصلی آژانس استاف خلق یک آژانس رقابتی روسی ارائه دهنده خدماتی با کیفیت مشابه با آژانس های استخدامی پیشروی خارجی یا بین المللی بوده است.

آژانس استخدامی TRIZA

TRIZAExclusive که توسط سازماندهی مجدد آژانس استخدامی شکل گرفت در سال 1989 برای جستجو و انتخاب کارمندان متوسط و سطح بالا و انجام مراحل مشاوره با کارمند تاسیس شده است.

UNITY

مرکز کارمندی، به جستجوی متخصصان برجسته برای شرکت های روسی و خارجی در زمینه های مختلف می پردازد: حسابرسی، امور مالی، قانون، بانکداری، بیمه، تبلیغات و بازاریابی،تولید، فروش، تدارکات، گردشگری، فناوری اطلاعات، مهندسی فنی، دفتر اداری و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجوزهای کار و همچنین اعزام نیروی کار به روسیه، به بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی مراجعه کنید و یا از طریق مشاورین تلفنی ما، مشاغل مورد نیاز روسیه را بررسی نمایید

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان