×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای توریستی رومانی و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی رومانی و شرایط و نکات و جزییات آن به صورت کامل در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت و  به صورت ساده و خلاصه وار اساسی ترین و مهمترین نکات آن را خدمت شما متقاضیان محترم ارائه می گردد. شرایط اخذ ویزای توریستی رومانی چگونه است؟ مدارک و موارد مورد نیاز برای اخذ ویزای تفریحی و توریستی رومانی چیست؟ رومانی از سال 2004 عضو ناتو می باشد و از سال 2007 به اتحادیه اروپا پیوست. بنابراین با داشتن ویزای شینگن می توان به رومانی سفر کرد، ولی اگر ویزای شنگن متقاضیان نداشته باشند باید پیش از سفر به این کشور از طریق سفارت و کنسولگری ویزا دریافت نمایند. رومانی در یکی از کشورهای شرق اروپا واقع شده و همچنین کشور دارای آب و هوای قاره ای متعادل با چهار فصل می باشد تاریخ قرون وسطایی این کشور یکی از دیدنی ترین مکان های تاریخی دنیا میباشد.ویزای توریستی یک سند مسافرتی است که به دارندگان این ویزا، اجازه داده می شود تا به هر قسمت رومانی دسترسی داشته باشند و برای مدت مشخص نیاز به گذراندن یا اقامت موقت در رومانی باشند.

این مقاله توسط متخصصین مجرب و کارشناسان بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی نگارش شده امید است که بتواند این مقاله تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف سازد و اطلاعات جامعی درباره ویزای توریستی رومانی و شرایط اخذ ویزای توریستی رومانی خدمت شما ارائه دهد. شما متقاضیان محترم در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی رومانی و شرایط عمومی

ویزای توریستی رومانی برای شهروندان اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا شرایط متفاوتی دارد، به این صورت که در هنگام ورود به رومانی شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند و داشتن یک کارت شناسایی ملی برای ورود به رومانی کافی است. از این رو شهروندان بسیاری از کشورهای جهان می توانند پس از ورود به رومانی بدون نیاز به ویزا در این کشور تردد داشته باشند. این افراد از داشتن روادید کوتاه مدت برای سفر به رومانی معاف می باشند. کشورهایی که نیاز یه ویزای دارند و این از پیش تعیین شده است که بیشتر از کشور آفریقا، خاورمیانه و آسیا می باشد. با توجه به قوانین و مقررات اتحادیه اروپا  از تاریخ 18 اکتبر 2013 ، متقاضیان کشور ثالث (غیر اتحادیه اروپا) در یک دوره ویزای 180 روزه می توانند حداکثر 90 روز به عنوان توریست و گردشگرحضور داشته باشند و  از حق اقامت کوتاه مدت بهره مند شوند و به این منظور باید یک سند سفر معتبر که برای کشور رومانی به رسمیت شناخته شود ارائه دهند. همچنین پاسپورت و گذر نامه فرد باید تا 3 ماه بعد از خروج از خاک رومانی دارای اعتبار باشد.

شهروندان اتحادیه اروپا

در هنگام ورود به رومانی شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند و داشتن یک کارت شناسایی ملی برای ورود به رومانی کافی است. از این رو شهروندان بسیاری از کشورهای جهان می توانند پس از ورود به رومانی بدون نیاز به ویزا در این کشور تردد داشته باشند. این افراد از داشتن روادید کوتاه مدت برای سفر به رومانی معاف می باشند.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا

 کشورهایی که نیاز به ویزا دارند بیشتر از آفریقا، خاورمیانه و آسیا می باشند. با توجه به قوانین و مقررات اتحادیه اروپا  از تاریخ 18 اکتبر 2013 ، متقاضیان کشور ثالث (غیر اتحادیه اروپا) در یک دوره ویزای 180 روزه می‌توانند حداکثر 90 روز به عنوان توریست و گردشگرحضور داشته باشند و  از حق اقامت کوتاه مدت بهره‌مند شوند و به این منظور باید یک سند سفر معتبر که برای کشور رومانی به رسمیت شناخته شود ارائه دهند. همچنین پاسپورت و گذر نامه فرد باید تا 3 ماه بعد از خروج از خاک رومانی دارای اعتبار باشد.

ویزای توریستی رومانی

انواع ویزای توریستی رومانی

ویزای گردشگری

ویزای اقامت کوتاه برای اهداف گردشگری (C/TU): این نوع ویزا برای شهروندان ملل کشور ثالث صادر می شود که خواستار سفر به رومانی جهت گردشگری می باشند.

ویزای بازدید

ویزای کوتاه مدت برای اهداف بازدید (C/VV): این نوع ویزای کوتاه مدت برای شهروندان ملل کشور ثالث (غیر اتحادیه اروپا) صادر می شود که علاقه مند به سفر به رومانی جهت دیدارهای خصوصی، بنا به دعوت از طرف شهروندان رومانی و یا شهروندان کشور ثالث که دارای مجوز اقامت رومانیایی معتبر هستند.

تمدید ویزای توریستی رومانی

ویزای توریستی یک ویزای کوتاه مدت از نوع ویزای نوع C می‌باشد که امکان تمدید یا تبدیل و تغییر آن بسیار دشوار است و متقاضیان برای تمدید آن باید یک بار خاک این کشور را ترک نمایند و از کشور خارج از کشور رومانی درخواست مجدد خود را ارائه نمایند. بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار و یا یک شرکت جدید را در رومانی دارند و یا به عنوان درمان یک بیماری به رومانی ورود پیدا می‌کنند باید در نظر داشته باشند که پس از انقضای ویزای‌شان مجاز به اقامت در رومانی و یا در اروپا نمی‌باشند، مگر با دلایل بسیار محکم پسند بتوانند ویزای خود را تا یک مدت محدودی تمدید سازند.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی رومانی

پاسپورت معتبر حداقل سه ماه بیشتر از دوره اقامت مورد نظر

کپی کارت شناسایی

 2 تا عکس رنگی با پس زمینه سفید

فرم درخواست ویزای کاملا پرشده

نامه گواهی اشتغال

رزرو بلیط دو سره به رومانی

بیمه پزشکی معتبر در رومانی، که پوشش دهنده یک روز بیشتر فراتر از دوره اقامت مورد انتظار بوده و ارزش آن کمتر از €50000 EUR نباشد (اصل و کپی)

مدرک ابزارهای مالی در مقدار EUR 50 در روز برای کل مدت، اما نه کمتر از EUR 500 یا معادل در ارز قابل تبدیل

مدرک خانه به عنوان ضامن (برای ویزای گردشگری)

مدرک اطمینان از وجود خانه میزبان (برای ویزای بازدید)

یک دعوت نامه موثق و معتبر از میزبان، که بیانگر آن باشد که آنها مخارج برگشتن به میهن را پوشش می دهند، و شهروند با ملیت کشور ثالث دعوت شده رومانی را تا زمان انقضای  حق اقامت اعطایی توسط ویزا ترک نمی کند (برای ویزای بازدید)

ویزای توریستی رومانی

دعوت نامه

شیوه دعوت در ویزای توریستی رومانی می‌تواند به تبعیت از شرکت‌های توریستی رومانیایی باشد و به صورت انفرادی، برای هر فرد خارجی دعوتنامه صادر شود. اما در ویزای بازدید، شیوه دعوت می‌تواند به تبعیت از سبک شهروندان رومانیایی، یا توسط خارجی‌ها، دارندگان مجوز اقامت رومانی معتبر باشد.

دلایل رد کردن ویزای توریستی رومانی

عدم توانایی مالی

پاسپورت نامعتبر

عدم قبولی اسناد و مدارک مالی اعلام شده توسط افسران ویزا

سوابق کیفری

عدم برخورداری از بیمه مسافرتی

عدم ارائۀ نامه یا مدرکی برای اقامت شخص در این مدت محدود

نکته

با ویزای توریستی رومانی متقاضی اجازه اقامت کوتاه مدت در کشور رومانی و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا را خواهد داشت. اگر از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن مجوز اقامت دارید بدون نیاز به یک ویزا می توانید به رومانی سفر کنید اما باید خاطر نشان کرد که این سفر شما نباید بیشتر از بین ۵ الی ۱۰ روز باشد و همچنین دلیل مناسبی برای سفرتان باید داشته باشید. درخواست صدور ویزای توریستی رومانی می‌بایست حدود ۳ ماه قبل از سفر به این کشور به سفارت و کنسولگری ارائه گردد. داشتن ویزای توریستی کشور رومانی سبب میگردد تا اخذ و دریافت ویزای توریستی سایر کشورهای اتحادیه اروپا برای متقاضی سهل ‌الوصول شود. دارندگان ویزای توریستی رومانی حق کار کردن در این کشور را ندارد مگر در شرایط خاص که از خود اداره مهاجرت درمانی این اجازه به او اعطا شود.

شرایط اخذ ویزای رومانی چیست؟

کشور رومانی یکی از کشورهای اروپایی است و اکثر مسافران به دنبال سفر به این کشور زیبا هستند.اما قبل از سفر به این کشور،نیاز به اخذ ویزای رومانی خواهد بود.ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد طریقه ی گرفتن ویزای این کشور،در مورد اینکه آیا ویزای رومانی جزو شنگن است یا خیر؟ -شرایط گرفتن دعوتنامه به رومانی و اینکه چطور می توان نسبت به اخذ وقت سفارت رومانی اقدام کرد،توضیحاتی ارائه دهیم.در ادامه همراه بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای رومانی (توریستی)

شناسنامه

مدارک شغلی

برگه رزرو هتل

ارائه برگه رزرو بلیط رفت و برگشت هوایی

ارائه سند مالکیت به نام فرد متقاضی (در صورت وجود)

اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه دو سری کپی از صفحه اول

۴ قطعه عکس ۴×۳ جدید رنگی با پس زمینه سفید که با عکس گذرنامه متفاوت باشد.

بهتر است برای هر نفر حداقل ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان موجودی در حساب وجود داشته باشد.

یک نسخه کپی از قراردادهای سپرده‌های کوتاه مدت یا بلند مدت برای دارندگان این نوع حساب‌ها

گواهی تمکن مالی صادره از امور بین‌الملل بانک به همراه پرینت ریز ۳ ماه آخر حساب برای دارندگان حساب جاری

تمامی مدارک می بایست به انگیسی ترجمه شود.

یک نکته در مورد مدارک شغلی : ارائه مدرک شغلی برای ویزای رومانی از درجه اهمیت بسیاری برخوردار است. حتما گواهی اشتغال یا قرارداد برای شرکتی که در آن مشغول بکار هستید ارائه دهید. اگر خود شما نیز صاحب شرکت هستید، گواهی ثبت شرکت و ثبت در روزنامه رسمی بسیار می‌تواند کمک کند. به طور کلی این مدارک نشان دهنده آن است که شما پس از سفر به ایران باز خواهید گشت.

برای کسبه : کپی از جواز کسب/ کارت بازرگانی

برای کارمندان بخش دولتی : کپی از آخرین حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی

دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها : کارت بین المللی دانشجویی یا کپی از حکم استخدامی عضو هیات علمی

برای کارمندان بخش خصوصی : گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی همراه با گواهی سابقه بیمه تامین اجتماعی (حداقل یک سال قبل از سفر)

برای صاحبان شرکت های خصوصی( مدیر عامل،عضو هیات مدیره …) : کپی از روزنامه رسمی تاسیس شرکت و کپی از روزنامه آخرین تغییرات شرکت

ویزای توریستی رومانی و مدت درخواست

ویزای توریستی رومانی یکی ویزای تایپ C می باشد. ویزای نوع C یک ویزای کوتاه مدت برای مدت زمان کمتر از ۹۰ روز می باشد. هدف از ویزای توریستی بازدید گردش و سفر در یک دوره کوتاه مدت از کشور رومانی است. متقاضیان این ویزا در صورتی که برای بار اول می‌خواهند اقدام کنند مدت زمان آن کمتر از ۹۰ روز می باشد. مدت زمانی که طول می کشد، تا افسران ویزا و کنسولگری به درخواست ویزای توریستی متقاضیان پاسخ دهند و به آنها رسیدگی کنند که مجموعاً ۲ هفته ۱۴ الی ۱۵ روز کاری زمانبر خواهد بود. و اگر این مدت طولانی تر شود، علت آن حساسیت در پرونده متقاضی و یا کثرت پرونده ها یا مشورت کنسولگری به رومانی با چند سفارت که عضو شینگن و عضو اتحادیه اروپا باشند. بودجه و هزینه مناسب برای بازدیدکنندگان در رومانی می بایست در حدود 25 الی 40 یورو باشد. این میزان بودجه به استثنای محل اقامت می باشد که با در نظر گرفتن محل اقامت برای یک شب اقامت مبلغی معادل 15 الی 35 یورو در نظر گرفته شده است.

ویزای توریستی رومانی و تمدید آن

یکی از مهمترین سوالاتی که دارندگان ویزای توریستی رومانی و نگرانی نسبت به آن دارند این است که با به پایان رسیدن اعتبار ویزای شان از چه طریق می توانند برای اقامت و یا تمدید این ویزا درخواست دهند، و گاهاً با این سوال روبرو می شوند که آیا تمدید ویزای توریستی رومانی قابل انجام است یا خیر. در پاسخ به این سوال باید خاطرنشان کرد که ویزای توریستی یک ویزای کوتاه مدت از نوع ویزای نوع C می باشد که امکان تمدید یا تبدیل و تغییر آن بسیار دشوار است و متقاضیان برای تمدید آن باید یک بار خاک این کشور را ترک نمایند و از کشور خارج از کشور رومانی درخواست مجدد خود را ارائه نمایند. بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار و یا یک شرکت جدید را در فرمانی خاص دارند و یا به عنوان درمان یک بیماری به رمانی ورود پیدا می‌کنند باید در نظر داشته باشند که پس از انقضای ویزای شان مجاز به اقامت در رومانی و یا در اروپا نمی باشند، مگر با دلایل بسیار محکم پسند بتوانند ویزای خود را تا یک مدت محدودی تمدید سازند.

ویزای توریستی رومانی و پروسه اقدام

برای دریافت ویزای توریستی رومانی متقاضی می‌بایست تمام مراحل پروسه را به درستی و در موعد مقرر انجام دهد.

پروسه اقدام صحیح ویزای توریستی بلژیک و شامل موارد زیر می باشد:

متقاضی محترم در زمینه تکمیل مدارک می توانید از یک وکیل مهاجرت استفاده نمایید

بعد از آن متقاضیان می‌توانند درخواست خود را مستقیماً به مراکز ویزا ارائه دهند

افراد با سنین زیر ۱۸ سال می توانند با والدین خود یا باغین غیرقانونی برای ورود به این کشور اقدام نمایند

همانطور که در این مقاله به ذکر شد متقاضی سه ماه قبل از تاریخ سفر باید برای تنظیم وقت ملاقات اقدام در کنسولگری اقدام نماید باید خاطرنشان کرد که وقت ملاقات قابل تغییر یا لغو نمی باشد.

نمونه ویزای توریستی رومانی:

ویزای توریستی رومانی (با وثیقه یا بدون وثیقه)

ویزای توریستی رومانی بدین گونه است که برای اخذ آن بدون وثیقه نیز می توان اقدام نمود، اما داشتن دعوتنامه معتبر برای دریافت این ویزا بسیار می‌تواند تاثیرگذار باشد. متقاضیانی که برای اولین بار قصد بازدید از کشور رومانی و یا اتحادیه اروپا را دارند در صورت ارائه دعوت نامه می‌تواند شانس ویزای خود را افزایش دهند. بنابراین اگر برای یک بار اول درخواست ویزای توریستی رومانی را داده اید، حتماً به دنبال یک دعوتنامه معتبر باشید تا بتوانید به شانس اخذ ویزای توریستی خود را افزایش دهید. شما بازدیدکنندگان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای توریستی رومانی با وثیقه یا بدون وثیقه با بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان در زمینه ویزای توریستی شینگن به دست آورید. لازم به ذکر است که این مقاله توسط بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی تهیه و گردآوری شده،ومتقاضیان و بازدیدکنندگان از رومانی که قصد دارند برای ویزای توریستی این کشور اقدام کنند، در صورت عدم آگاهی از مدارک مورد نیاز برای کنسولگری این احتمال وجود دارد که با ریجکتی ویزای توریستی رومانی روبه‌رو شوند. و متاسفانه بعد از ریجکتی همیشه در ذهن متقاضیان این امر تداعی می شود آیا بعد از رد شدن و گیتی پرونده‌شان دوباره می توانند برای ویزای توریستی رومانی اقدام کنند یا خیر. با مشخص کردن هدف اصلی توریست و بازدیدکنندگان از کشور رومانی در صورتی که به اهداف شخص افسران ویزا پی ببرند و این احتمال را ندهند که شخص از این طریق می خواهد به عنوان یک پناهنده و پیدا کردن یک شغل به کشور رومانی ورود پیدا کنند جلوگیری نکرده و مانعی برای متقاضی به وجود نخواهد آمد. در زمان مصاحبه فرد با افسر ویزا به گونه ای باید پیش رود که هدف شخص از ورود به کشور رومانی کاملا مشخص شود و این اطمینان را حاصل نماید که در موعد مقرر رومانی را به مقصد کشور خودش ترک خواهد کرد.

ویزای توریستی رومانی و خدمات بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی

ویزای توریستی رومانی یکی دیگر از خدمات بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی در باب ویزا می باشد که در رابطه با شرایط و قوانین آن راهنمایی های لازم را به شما ارایه می دهد. یکی از محبوب‌ترین ویزاهای رومانی ویزای توریستی این کشور می باشد. اشخاصی که درخواست سفر به رومانی را دارند و برای مدت محدود و کمتر از ۹۰ روز و تنها با هدف گردشگری می خواهند به رومانی سفر کنند از ویزای توریستی رومانی استفاده خواهند کرد. برای دریافت ویزای توریستی رومانی متقاضیان هم به صورت انفرادی می توانند اقدام به اخذ ویزا کنند که داشتن دعوتنامه معتبر خیلی می‌تواند به آنها کمک کند یا می تواند از طریق وکیل های مهاجرتی به رومانی که آشنا به امور ویزای توریستی هستند کمک و راهنمایی بگیرند. بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی با بیشترین سابقه در زمینه مشاوره حقوق بین الملل مفتخر است که در باب اخذ ویزای توریستی بلژیک و شینگن شما متقاضیان محترم را هم یاری نماید.

ویزای توریستی رومانی و ریجکتی

ویزای توریستی رومانی انواع متفاوتی دارد که یکی از مهمترین ویزاهای توریستی برای بازدیدکنندگان، ویزای توریستی گردشگری می باشد و متقاضیان گردشگری باید ثابت کنند که تنها هدفشان سفر و بازدید از کشور رومانی است. متاسفانه یکی از علل های متعدد ریجکتی ویزا های توریستی مشخص نبودن علت و هدف سفر به کشورها می باشد. یکی از صنعت های مهم در اتحادیه اروپا صنعت توریست و گردشگری است چرا که با ورود یک توریست به کشورهای اتحادیه اروپا چرخه اقتصادی کشورها رونق پیدا می کند و کشور رومانی از این قاعده مستثنی نیست.

با توجه به قوانین حاکم در رومانی در صورت رد شدن یا ریجکت شدن ویزا امکان تجدیدنظر وجود دارد و این یک فرصت دوباره برای اشخاصی که می خواهند اقدام کنند تا مدارکشان را تکمیل نمایند، که متاسفانه این درخواست با موافقت رو به‌ رو نمی گردد.

برخی از دلایل ریجکتی و رد کردن ویزای توریستی عبارتند از:

عدم توانایی مالی

پاسپورت نامعتبر

عدم قبولی اسناد و مدارک مالی اعلام شده توسط افسران ویزا

سوابق کیفری

عدم برخورداری از بیمه مسافرتی

عدم ارائه نامه یا مدرکی برای اقامت شخص در این مدت محدود

ویزای توریستی رومانی تضمینی و با گارانتی

در حال حاضر ویزای توریستی رومانی قابل تضمین می باشد. همچنین برای دریافت ویزا های توریستی در اتحادیه اروپا هیچ تضمینی وجود ندارد و استفاده از جمله دریافت ویزای شینگن به صورت تضمینی صرفاً ارزش تبلیغاتی دارد. چرا که در نهایت و رای نهایی بر عهده افسر ویزاست و هیچ شخص و هیچ موسسه ای در رای و نظر افسر ویزا دخالتی نخواهد داشت. با این حال از نظر حقوقی نمی توان ادعای گارانتی در زمینه اخذ ویزای توریستی رومانی را داشته باشند. اما عواملی می تواند دست به دست هم دهند تا احتمال ریجکتی این ویزا را کاهش دهد و این مسائل از نظر یک مشاور حقوقی و یک وکیل بسیار حائز اهمیت میباشد. در این راستا بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی شرایط متقاضیان ویزای توریستی رومانی را بررسی می‌کند و اگر فردی شرایط لازم و شرایط اولیه را داشته باشد این پروسه را به همراه متقاضی شروع خواهند کرد.

ویزای توریستی رومانی و نکات مهم

با ویزای توریستی رومانی متقاضی اجازه اقامت کوتاه مدت در کشور رومانی و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا را خواهد داشت. اگر از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن مجوز اقامت دارید بدون نیاز به یک ویزا می توانید به رومانی سفر کنید اما باید خاطر نشان کرد که این سفر شما نباید بیشتر از بین ۵ الی ۱۰ روز باشد و همچنین دلیل مناسبی برای سفرتان باید داشته باشید. درخواست صدور ویزای توریستی رومانی می‌بایست حدود ۳ ماه قبل از سفر به این کشور به سفارت و کنسولگری ارائه گردد. داشتن ویزای توریستی کشور رومانی سبب میگردد تا اخذ اخذ و دریافت ویزای توریستی سایر کشورهای اتحادیه اروپا برای متقاضی سهل‌الوصول شود. دارندگان ویزای توریستی رومانی حق کار کردن در این کشور را ندارد مگر در شرایط خاص که از خود اداره مهاجرت درمانی این اجازه به او اعطا شود.

ویزای توریستی رومانی و سخن پایانی

ویزای توریستی رومانی و مراحل اخذ ویزای توریستی رومانی همچنین مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی رومانی در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار دادیم. با توجه به تاریخچه کشور رومانی سالیانه خواهان و طرفداران بازدید از این کشور می‌تواند از طریق ویزای توریستی رومانی اقدام به دیدن این کشور داشته باشند . دریافت ویزای توریستی رومانی علاوه بر موردی که در خط بالا به آن ذکر شد مزایای دیگری هم داراست. از جمله این مزایا می توان به سفر کردن به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا با همان ویزا اقدام کرد. متقاضیان اخذ این ویزا می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای توریستی رومانی مقالات ما را با کلیدواژه بنیاد مهاجرت و دکترسعید محمدی جستجو کرده و آنرا مطالعه بفرمایند. در صورت به وجود آمدن سوالات و یا ابهاماتی در قبال ویزای توریستی رومانی شما متقاضیان نیست می توانید با بنیاد مهاجرتی دکترسعید محمدی تماس حاصل نمایید و از راهنمایی های وکلای ما برخوردار گردید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان