×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ازدواج

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج یکی از روش های ممکن برای کسب تابعیت این کشور می باشد و در این مقاله اطلاعاتی را در این خصوص برای متقاضیان فراهم نموده ایم. در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج می باشید با مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج و هم چنین مراجعه نمودن به سایت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

اشخاص متقاضی اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج از این روش می توانند برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایند. شرط اصلی این فرایند این می باشد که این اشخاص ملزم به ازدواج نمودن با فردی می باشند که موفق به دریافت نمودن پاسپورت این کشور شوند تا در نهایت قادر باشند که پاسپورت این کشور را دریافت نمایند.

اصلی ترین شرط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اصلی ترین شرط اخذ اقامت این کشور این می باشد که شخص متقاضی ملزم به ازدواج نمودن با شخصی می باشد که دارای حق شهروندی هم چنین حق تابعیت این کشور باشد. در صورتی که شخصی اقدام به ازدواج با یکی از اشخاصی که دارای حق تابعیت این کشور شده باشد. با اقدام به تحویل دادن مدارکی که در برگیرنده فرم تکمیل شده درخواست ویزا و هم چنین فرمی که بیان گر پرداخت نمودن هزینه ها باشد می تواند اقدام به دریافت نمودن حق شهروندی در این کشور نماید و در نهایت می تواند اقدام به دریافت نمودن پاسپورت این کشور نماید.

 

نکات ضروری در مورد ازدواج در سنت کیتس

در راستای موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت هر کشوری از روش ازدواج، تعدادی از قوانین و مقررات ضروری وجود دارد که برخی از الزامات عبارتند از:

نکته اول در صورتی که شخص متقاضی ازدواج هدف ازدواج نمودن با شخصی که دارای حق تابعیت این کشور را دارد. در این صورت قادر می باشد که از یک کشیش در میان این کشور کمک بگیرد تا منجر به کاهش هزینه های مربوط به ازدواج این اشخاص شود.

نکته دوم اقدام به انجام آزمایش خون که زمان آن باید قبل از ازدواج باشد نیز از جمله موارد ضروری می باشد که شخص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم به انجام آن می باشد.

نکته سوم            دیگر کاری که انجام آن الزامی می باشد این می باشد که گواهی ازدواج باید در میان یک دادگاه صالح و به وسیله منشی دادگاه مربوطه تکمیل شود. در صورتی که شخصی که قصد ازدواج در این کشور را داشته باشد بعد از موفقیت در انجام این گونه مراحل می تواند برای دریافت حق ازدولج در این کشور اقدام نماید.

بررسی قوانین اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

به مانند اکثر کشور های دیگر ازدواج در این کشور هم دارای شرایط خاصی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

قانون محدویت سنی بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاص متقاضی ازدواج ملزم به رسیدن سن قانونی ازدواج می باشند. با این توضیح که این اشخاص باید به سن هجده سالگی رسیده باشند. اما در حالتی که سن اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور کمتر از هجده سال باشد در این صورت این شخص می تواند که با دریافت نمودن رضایت یکی از پدر و مادر خود اقدام به ازدواج نماید.

قانون نحوه اخذ تابعیت بر اساس قوانین ازدواج این کشور در صورتی که زوج دارای حق تابعیت این کشور باشد و اقدام به ازدواج با یک زنی که دارای حق تابعیت این کشور نباشد، نماید. در این صورت این ازدواج می تواند منجر به کسب نمودن حق اقامت و هم چنین حق تابعیت زوجه در این کشور می شود. اما در صورتی که بر خلاف مورد ذکر شده در بالا در صورتی که زوجه دارای حق تابعیت این کشور باشد و هدفش ازدواج نمودن با مردی باشد که دارای حق تابعیت این کشور نباشد در این صورت بر خلاف مورد بالا دیگر ازدواج آن ها منجر به کسب نمودن حق تابعیت این کشور برای مرد یا زوج نمی شود.

بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاصی که از قبل در این کشور سابقه ازدواج داشته باشند. در این صورت ملزم به اثبات نمودن علت اصلی که منجر به انحلال ازدواج قبلی این اشخاص شده را به اثبات رسانند. برای مثال می توان به موارد اصلی انحلال ازدواج مانند طلاق یا مرگ همسر سابق وی اشاره نمود.

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

شرایط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

بر اساس قوانین ازدواج این کشور اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که بر اساس قانون این کشور در راستای انجام مراسم ازدواج را با وجود داشتن چندین شاهد و هم چنین با حضور یک کشیش و یا قاضی دارای صلاحیت که دارای تابعیت این کشور باشد اقدام به برگذاری مراسم ازدواج نمایند.

بر اساس قوانین ازدواج این کشور پس از انجام برگذاری مراسم ازدواج در این کشور، اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که اقدام به ثبت نمودن ازدواج خود در این کشور نمایند. با این توضیح که اقدام به اثبات نمودن این ازدواج از روش تحویل دادن یک نسخه از سند ازدواج به دادگاه این کشور انجام خواهد شد و در نهایت که پس از انجام کلیه مراحل قانونی ازدواج این اشخاص می توانند که در این کشور ازدواج خود را به ثبت برسانند. اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای ازدواج بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر اعزام دانشجو به سنت کیتس به اطلاعات زیادی دست یابید.

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس 2020 و قوانین اخیر آن را با هم مروری خواهیم داشت ، موسسه حقوقی ملک پور با توجه به سوالاتی که بسیاری از افراد در مورد مهاجرت به سنت کیتس و ازدواج در سنت کیتس و اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس دارند برآن شده تا در این مورد و همچنین در مورد شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس برای شما مطالبی را بیان نماید و شما را با شرایط آن آشنا کند.

همچنان که می دانید بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت و اخذ پاسپورت سنت کیتس هستند که اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس یکی از روش هایی است که افراد می توانند اقدام داشته باشند و از این طریق پاسپورت کشور سنت کیس را بدست آورند افرادی که قصد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را دارند بهتر است بدانند که باید با فردی ازدواج نمایند که پاسپورت سنت کیتس را داشته باشد تا بتوانند از این طریق برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را بدست آورند. ما در این مقاله تمامی روش های اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را برای شما عزیزان بیان می نماییم تا در صورت اقدام آگاهی کاملی از قوانین داشته باشید.

آیا از شرایط اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس اطلاع دارید؟ قوانین اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس به چه صورتی می باشد؟

سنت کیتس کشوری جزیره ای می باشد که در دریای کارائیب واقع شده است این کشور از غرب با آنتیگوا و باربودا و از سمت شرق با جزایر ویرجین آمریکا همسایه می باشد. پایتخت کشور سنت کیتس شهر زیبای باستر می باشد.  در حال حاضر حکومتی که در جزیره زیبای سنت کیتس وجود دارد حکومت پادشاهی می باشد و زبان رسمی این کشور نیز زبان انگلیسی می باشد یعنی افرادی که به این کشور مهاجرت می نمایند به راحتی می توانند به زبان انگلیسی صحبت نمایند.

شرایط اخذ پاسپورت سنت کیس از طریق ازدواج در سنت کیس:

ازدواج با شهروندی از سنت کیس روش دیگری برای اخذ پاسپورت و تابعیت این کشور می باشد . شخصی که با فردی از شهروندان سنت کیس ازدواج می نماید می تواند با ارائه دادن مدارک فرم درخواست ویزا و مدارک و هزینه هایی که برای این روش وجود دارد برای شهروندی سنت کیس اقدام نماید که با انجام پروسه اخذ تابعیت شخص متقاضی می تواند پاسپورت سنت کیس از طریق ازدواج در سنت کیس را بدست آورد.

اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را دارند باید بدانند که برای دریافت تابعیت یا به عبارت دیگر برای دریافت پاسپورت سنت کیتس باید با فردی ازدواج نمایند که تابعیت و یا همان پاسپورت سنت کیتس را دارا باشد .

قوانین اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس:

هر کشوری برای ازدواج و دریافت تابعیت از طریق ازدواج یک سری قوانین و مقررات ویژه را در نظر دارد که کشور سنت کیتس نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود . اشخاصی که قصد ازدواج در سنت کیتس و با فردی از تبعه ی سنت کیتس را دارند می توانند برای کاهش هزینه های خود از کشیشی در سنت کیتس استفاده نمایند تا بتوانند هزینه های خود را به حداقل برسانند همچنین از موارد دیگری که برای ازدواج در سنت کیتس وجود دارد و باید توسط افراد متقاضی رعایت گردد انجام آزمایش خون قبل از ازدواج خواهد بود همچنین از موارد دیگری که در قانون این کشور و برای ازدواج با اتباع کشور سنت کیتس در نظر گرفته شده تکمیل گواهی ازدواج توسط منشی دادگاه خواهد بود که با انجام این مراحل به اشخاصی که متقاضی ازدواج در سنت کیتس هستند اجازه ازدواج داده خواهد شد.

اشخاصی که قصد ازدواج در سنت کیتس را دارند باید سن قانونی بالای ۱۸ سال را دارا باشند تا امکان ازدواج در سنت کیتس را داشته باشند اما در صورتی که سن افراد متقاضی ازدواج در سنت کیتس از ۱۸ سال کمتر باشد باید یکی از والدین آنها پدر یا مادر موافقت خود را با ازدواج اعلام نماید تا افراد متقاضی ازدواج در سنت کیتس بتوانند به صورت قانونی با یک دیگر ازدواج نمایند.

نکته مهمی که در مورد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس وجود دارد این است که ازدواج مرد تبعه ی سنت کیتس با زن خارجی منجر به اخذ اقامت و سپس تابعیت سنت کیتس می شود اما عکس آن امکان پذیر نخواهد بود یعنی ازدواج زن تبعه ی سنت کیتس با مرد خارجی منجر به اخذ اقامت و تابعیت نخواهد شد.

اشخاصی که قصد ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را دارند در صورتی که قبلا ازدواج کرده باشند باید منحل شدن ازدواج قبل خود را اثبات نمایند که این اثبات می تواند از طریق گواهی فوت و یا گواهی طلاق فرد نیز باشد که در این صورت امکان ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را خواهند داشت.

اشخاصی متقاضی ازدواج در سنت کیتس باید از لحاظ روانی از ثبات برخوردار باشند افرادی که نتوانند وضعیت تأهل خود را درک نمایند مطابق قانون کشور سنت کیتس امکان ازدواج در این کشور را نخواهند داشت.

افرادی که قصد ازدواج در سنت کیتس را دارند مطابق با قانون کشور سنت کیتس نباید رابطه خونی نزدیک با یک دیگر داشته باشند در این صورت امکان ازدواج با یک دیگر را نمی یابند اما در برخی موارد افرادی که  رابطه خونی اما دورتر با یک دیگر را دارند امکان ازدواج در سنت کیتس را می یابند که در این صورت امکان ازدواج مطابق قانون برای اشخاص فراهم خواهد شد.

اشخاص متقاضی ازدواج در سنت کیتس برای انجام مراسم ازدواج خود طبق قانون این کشور باید در نظر شاهدان و همچنین با حضور کشیش و یا قاضی کشور سنت کیتس مراسم ازدواج را انجام دهند .

افراد متقاضی اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس باید پس از انجام مراحل ازدواج باید ازدواج خود در این کشور را به ثبت برسانند که به ثبت رساندن ازدواج در سنت کیتس از طریق ارائه یک نسخه از سند ازدواج به دادگاه کشور سنت کیتس صورت می گیرد و پس از انجام مراحل قانونی آن ازدواج به ثبت خواهد رسید.

افرادی که قصد ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را دارد اما در کشور دیگری مراسم ازدواج خود را انجام می دهند در صورتی که این ازدواج مورد تایید کشور سنت کیتس از لحاظ قانونی باشد  هیچگونه مانعی برای اخذ پاسپورت سنت کیتس به وجود نخواهد آمد و فرد متقاضی پس ازدواج می تواند درخواست تابعیت و یا همان پاسپورت کشور سنت کیتس را نماید که پس از طی مراحل قانونی آن به فرد متقاضی تابعیت و همان پاسپورت سنت کیتس اعطا خواهد شد .

در نهایت در مورد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس می توان اینگونه بیان کرد که افرادی که قصد ازدواج در سنت کیتس را دارند باید با فردی از تبعه ی سنت کیتس ازدواج نمایند تا بتوانند اقامت و تابعیت سنت کیتس را اخذ نمایند اما بهتر است بدانید که کشور سنت کیتس ازدواج دوم را نمی پذیرد و افرادی که ازدواج قبلی داشته باشند و تمایل به ازدواج با فردی از تبعه ی سنت کیتس را داشته باشند برای اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس باید بتوانند منحل شدن ازدواج قبلی خود را اثبات نمایند که این امر با ارائه گواهی فوت و یا گواهی طلاق فرد انجام می شود. اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را دارند باید ازدواج خود در سنت کیتس را به ثبت برسانند تا بتوانند تابعیت سنت کیتس از طریق ازدواج را اخذ نمایند.

اگر خواهان دریافت اطلاعات کامل تر در مورد مهاجرت به سنت کیتس و ازدواج در سنت کیس و اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس هستید می توانید با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود در مورد اخذ پاسپورت سنت کیتس از طریق ازدواج در سنت کیتس را از مشاورین دریافت نمایید.

یکی از روش های تبدیل شدن به شهروند سنت کیتس، اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد می باشد که هزینه های بسیار کمی نسبت به سایر کشورهای دنیا دارد. در سنت کیتس مهاجران و متقاضیان می توانند از مزایای مختلف و شرایط زندگی بسیار خوبی بهره مند شوند و در اصلی ترین بخش های اقتصاد این کشور نقش مثبتی داشته باشند. به طور کلی دولت سنت کیتس به متقاضیان و مهاجران بین المللی که تاثیر مثبتی بر اقتصاد این کشور داشته باشند حق اقامت و در صورت وجود شرایط مورد نیاز حق تابعیت نیز ارائه می دهد. این کشور یکی از بهترین کشورهای دنیا برای سپری کردن اوقات فراغت و بازدید از جاذبه های گردشگری نیز می باشد. در ادامه متخصصان بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی شما عزیزان را از شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد و سایر موارد مرتبط آشنا خواهند ساخت.

شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

قوانین کسب تابعیت و شهروندی در کشور سنت کیتس و نوویس بر قانون اساسی سنت کیتس و نوویس است. به طور کلی تابعیت سنت کیتس از طریق تولد به فرزند والدین ناشناس داده می شود. لازم به ذکر است که افرادی که قبل از 19 سپتامبر 1983 میلادی در سنت کیتس به دنیا آمده اند تولد به طور خودکار موفق به کسب تابعیت در این کشور نمی شوند و افرادی که بعد از 19 سپتامبر 1983 میلادی در سنت کیتس به دنیا آمده اند تولد به طور خودکار موفق به کسب تابعیت در این کشور می شوند. افرادی که از یک پدر و یا مادر اهل سنت کیتس و نوویس در این کشور به دنیا می آیند می توانند به طور خودکار تابعیت این کشور را کسب کنند. برای اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد متقاضیان باید مدارک و شرایط زیر را داشته باشند:

فرم درخواست تکمیل شده (اصلی و فتوکپی)

شناسنامه والدین (اصلی و فتوکپی)

شناسنامه متقاضی (اصلی و فتوکپی)

پرداخت هزینه های مربوطه 60£ (پوند) اگر والدین و مادربزرگ و پدربزرگ متقاضی در سنت کیتس و نوویس متولد شده اند و 250.00£ (پوند) اگر والدین و مادربزرگ و پدربزرگ متقاضی با سرمایه گذاری تابعیت را به دست آوردند.

دو قطعه عکس

معاینه کامل پزشکی جدید

علاوه بر موارد ذکر شده، ممکن است هر گونه سند یا مدرک دیگری با در نظر گرفتن شرایط متقاضیان لازم به ارائه باشد. به یاد داشته باشید که تمامی مدارکی که ارائه می شوند باید تایید شده و اصلی باشند و هزینه های مربوطه که در بخش بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد می بایست به صورت کامل پرداخت شوند. هموطنان عزیز می توانید با مراجعه به مقالات شرایط کار در سنت کیتس و ویزای کار سنت کیتس از الزامات مهاجرت کاری به این کشور مطلع شوید.

شرایط اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

کسب شناسنامه و اخذ تابعیت سنت کیتس از روش تولد

برای کسب شناسنامه افرادی که در کشور سنت کیتس و نوویس متولد شده اند می توانند با ارسال نامه درخواست امضا شده به سازمان ثبت احوال این کشور اقدام کنند. در صورت امكان، كسی كه نام وی در گواهینامه آمده است باید كسی باشد كه نامه درخواست را امضا كند. در غیر این صورت، متقاضی باید مدارک مربوط به مستند بودن درمورد صدور شناسنامه (پیوند خانوادگی را که در شناسنامه ثبت شده است) ضمیمه کند. امضای شخصی که متقاضی دریافت گواهی است توسط مشاور یک دفتر اسناد رسمی چک می شود. همچنین متقاضیان باید مبلغ 5،000£ (پوند) پرداخت کنند تا شناسنامه را از طریق پست یا پیش نویس بانکی دریافت کنند. این هزینه کسب شناسنامه و هزینه ارسال شناسنامه به انگلیس را در بر می گیرد.

متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که کلیه مشخصات خود مانند نام صحیح فرد (همانطور که در زمان تولد ذکر شده است)، تاریخ تولد، نام مادر (نام پدر در صورت لزوم) در زمان تولد، آدرس کاملی که متقاضیان می خواهند شناسنامه به آن ارسال بشود صحیح می باشد. به یاد داشته باشید که همین دستورالعمل ها برای افرادی که مایل به گرفتن گواهی رسمی مرگ و ازدواج در کشور سنت کیتس و نوویس هستند، اعمال می شود. متقاضیان می توانند به دفتر ثبت احوال مراجعه کنند و اقدام به کسب شناسنامه کنند. وقتی متقاضیان درخواست خود را در اداره ثبت ثبت می کنند باید مطمئن شوند که موارد زیر را به صورت کامل و درست ارائه داده اند تا پرونده آنها دچار مشکل نشود و کارهای مربوطه پرونده آنها با بیشترین سرعت انجام شود:

نام درست (همانطور که در زمان تولد ذکر شده است)

تاریخ تولد

نام والدین

پرداخت هزینه های مربوطه

مطلع شدن از طرف ثبت کننده در صورت آماده شدن گواهینامه

هزینه اخذ تابعیت سنت کیتس از طریق تولد

به طور کلی هزینه درخواست تابعیت از طریق تولد در سنت کیتس 60£ (پوند) است که فقط توسط پیش حساب عمومی حساب بانکی متقاضایان پیش پرداخت می شود. در هر گواهی که نیاز به احراز هویت داشته باشد هزینه ای معادل 50£ (پوند) باید پرداخت شود. در صورتی که متقاضی دارای چندین گواهینامه باشد که نیاز به تایید دارند می تواند یک سفارش پستی یا پیش نویس بانکی را که به دولت سنت کیتس پرداخت می شود برای پرداخت هزینه های صدور گواهینامه ترکیبی ارسال کند. لطفا به یاد داشته باشید که این هزینه ها جدا از سایر هزینه ها است. به یاد داشته باشید که برای کسب شناسنامه برای فرزند و دریافت اقامت و تابعیت سنت کیتس و نوویس متقاضیان باید ثابت کنند که توان مالی کافی و محل اقامت مناسب در یکی از نقاط این کشور را دارند و می توانند هزینه های مختلف را به عهده بگیرند.

افرادی که موفق به کسب تابعیت سنت کیتس و نوویس می شوند می توانند بدون محدودیت به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنند. علاوه بر این، افرادی که تابعیت سنت کیتس و نوویس را بدست بیاورند از پرداخت مالیات بر درآمد و مالیات بر سرمایه معاف می شوند. عدم وجود قوانین مالیت بر درآمد و مالیات بر سرمایه در کشور سنت کیتس و نوویس یکی از اصلی ترین جذب سرمایه گذاران خارجی و افرادی می باشد که قصد دارند کسب و کار خود را در این کشور توسعه دهند. شما عزیزان اگر مایل به کسب پاسپورت کشورهای قدرتمند دنیا هستید و یا قصد دارید کسب و کار خود را در بهترین نقاط دنیا شروع کنید، می توانید با کارشناسان بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در تماس باشید.

اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد

همانطور که میدانید در این مقاله تصمیم داریم به اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد و شرایط اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد بپردازیم. حال سوالاتی که پیش می آید این است که آیا می توان جهت اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد اقدام نمود و آیا اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد می باشد و یا از راه خاک و این که شخص می تواند جهت دریافت اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد به سرعت تابعیت و یا اقامت سنت کیتس را دریافت کند و اساسا تولد در سنت کیتس چه ویژگی هایی نسبت به دیگر کشورها دارد.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی برترین بنیاد مهاجرتی مشاوره ای آماده ارائه مشاوره در زمینه حقوق بین المل خصوصی و عمومی به علاقه مندان در این زمینه است در صورتی که نیاز به مشاوره احساس کردید می توانید به مشاوره با کارشناسانان بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی داشته باشید.

چگونه می توان با تولد در سنت کیتس اقامت این کشور را کسب نمود؟ آیا تابعیت در سنت کیتس ازطریق خون است یا خاک؟ آیا جهت اقامت در سنت کیتس تنها راه مهاجرت تولد می باشد یا راهای دیگری نیز هستند؟ آیا شخص متولد شده در سنت کیتس زمانی اقامت می گیرد که والدین او نیز متولد سنت کیتس باشند یا حتی یکی از پدر یا مادر او باید متولد سنت کیتس باشد؟ آیا در سنت کیتس برای شخص متولد شده مزایای بهتری نسبت به سایر کشورها در نظر گرفته می شود؟

امیدوارم در این مقاله به تمام سوالات شما گرامیان پاسخ داده و در نهایت در انتهای این مقاله با مطالعه آن بتوانیم رضایت شما را به دست آوریم.

جهت مهاجرت به کشور سنت کیتس راههای گوناگونی وجود دارد از جمله تحصیلی کاری سرمایه گزاری و پناهندگی ازدواج تولد و توریستی که البته ما در این مقاله میخواهیم به راه تولد و گرفتن اقامت از این طریق اقدام و توضیحاتی را بیان کنیم لازم به ذکر می باشد برای گرفتن شناسنامه فرد تازه متولد شده در کشور سنت کیتس باید درخواستی داده شود به  وزارت بهداشت و  اداره ثبت سنت کیتس خیابان کیلیسا و در این درخواست باید نام و مشخصات شخص ارایه گردد و هزینه این درخواست 500 یورو است که از طریق حواله بانکی قابل پرداخت است و مورد حمایت ثبت عمومی خواهد بود. لذا باید در این گواهی اطمینان حاصل نمود که مشخصات طفل زمان تولد نام مادر و ادرس کامل درج شود وباید از پست تایید این را بخواهید و این دستورالعمل در خصوص فوت شخص نیز باید اعمال گردد.

کشور سنت کیتس در قبال مقداری پول گذرنامه خود را به کشور آمریکا می فروشد تقریبا به مبلغ 250 هزار دلار اما کشور سنت کیتس تحت نظر پادشاهی ملکه بریتانیا است. افرادی که تابعیت سنت کیتس را بدست می آورند از همه حقوق و مزایای قانونی شهروندان کشور سنت کیتس برخوردار می گردند مثل حق کار و تحصیل و با این ویزا کشور سنت کیتس می توان به 130 کشور دنیا سفر نمود مثل انگلیس کانادا استرالیا سویس اما افرادی که شهروند سنت کیتس هستند باید برای سفر کردن و ورود به ایالات متحده آمریکا ویزا درخواست نمایند ولیکن این ویزا ظرف چند روز کوتاه قابل صدور است.

همچنان که میدانیم یکی از راه های ورود و مهاجرت به کشورها از راه خاک است و لذا بر اساس این اصل هر فردی در خاک کشوری که این اصل را پذیرفته باشد متولد شود تابعیت این کشور را بدست می آورد مثل کشور کانادا و امریکا واما اصل خون در مقابل اصل خاک قرار دارد وهر شخصی از اتباع یک کشور بدنیا بیاید به صرف تولد تابعیت آن کشور را کسب می نماید.

اما باید بدانیم که کشور سنت کیتس به تبعیت از کشور امریکا تابع اصل خاک می باشد و لذا هر شهروندخارجی که در خاک کشور مذکور متولد شود می تواند به آسانی تابعیت سنت کیتس را بدست آورد.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان