×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

کار آفرینی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در سنت کیتس از آن جهت که این جزیره بزرگترین جزیره در دریای کاراییپ می باشد و حدود ۳۴۰۰۰ نفر جمعیت دارد و مهم ترین اقتصاد در حوزه گردشگری کشاورزی است سرمایه گذاران را به ثبت شرکت های دریایی سوق می دهد. ثبت شرکت در سنت کیتس مشمول نرخ مالیات ۳۰ درصد می باشد. شرکت های کلاسیک دریایی در سنت کیتس دارای فرصت ها و دیدگاه های بسیار می باشد به گونه ای که مالک و سرمایه دار بدون هیچ مشکل ساختاری قادر به ثبت شرکت خواهد بود.

از سال ۱۹۸۴ ثبت شرکت در سنت کیتس بر اساس قانون شرکت های تجاری و صنعتی انجام می گیرد که در سال ۱۹۹۵قانون تنظیم فعالیت های شرکت های محدود تحت عنوان (  LLC) تصویب شد.ثبت شرکت یا خرید شرکت در سنت کیتس در قالب شرکت با مسیولیت محدود امکان پذیر است.سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت با مبلغ بالغ بر ۵۰۰۰۰ دلار امکان پذیر است.

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق کار آفرینی

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق کارآفرینی بیشتر در زمینه ثبت شرکت ها انجام می گیرد که فرایند کار با شرایط راحت تر و مطلوب تری انجام می گیرد. به این دلیل که کارآفرینان خارجی از دولت سنت کیتس حمایت می کنند و در قبال امتیازات فراوانی دریافت می نمایند ، فرصت های کاری بدون خطرات بحران ها و مسایل سیاسی بوده و همچنین ثبات کار و سود آور بودن آنها تضمین شده است. کار آفرینی و ایجاد کسب و کار در سنت کیتس به این صورت است که باید درخواست مجوز توسط سرمایه گذار ارایه گردد و ثبت نام به عنوان کارفرما با درآمد داخلی به عنوان یک مالیات دهنده انجام شود. درخواست مجوز مالکیت بیگانه برای افراد خارجی است که در یک شرکت مالک سهام می باشند و به عنوان مدیر شرکت مشغول فعالیت هستند. درخواست برای انگیزه ها و درخواست مجوز کار از دیگر مراحل کارآفرینی در این کشور می باشد. درخواست مجوز کسب و کار و ارایه مدارک توسط اداره دولتی قابل اجرا بررسی می گردد. سرمایه گذاری در سنت کیتس و ارائه یزینس و برنامه تجاری سرمایه گذار باید برای دولت سنت کیتس سودآور باشد و از افراد تبعه این کشور را استخدام نماید. دولت سنت کیتس به شدت از سرمایه گذاران خارجی مخصوصا در زمینه صنایع ایجاد شغل ،ایجاد پول خارجی و تاثیر مثبت بر شهروندان و تبعه این کشور و کمک به صنایع شکر، حمایت می کند.

سرمایه گذار در سنت کیتس از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق اوراق قرضه دولتی نیز امکان پذیر می باشد و از شرایط و الزامات این است که فرد به همراه خانواده اش به مدت ۵ سال به این امر فعالیت داشته باشد که پس از گذشت ۵ سال از این پروسه می توانند تابعیت خویش را اخذ نمایند. قابل ذکر است که خرید اوراق قرضه و سرمایه گذاری از این طریق باید به تعداد افراد خانواده باشد.

سرمایه گذاری در خارج از ایران

سرمایه گذاری در سنت کیتس و بررسی اخذ اقامت و تابعیت

سرمایه گزاری در سنت کیتس سبب اعطای شهروندی توسط دولت سنت کیتس می باشد. کسب پاسپورت و شهروندی سنت کیتس برنامه ایست که توسط دولت این کشور ازسال ۱۹۸۴ شروع به فعالیت کرد و یکی از قدیمی ترین برنامه های است که سنت کیتس در آن پیش قدم بوده تا متقاضیان و سرمایه گذاران بتوانند از این طریق به پاسپورت و تابعیت این کشور برسند. از سال ۲۰۱۱ قوانین جدیدی تصویب شد که باعث رونق و پیشرفت در سراسر این جزیره گردید.

سنت کیتس در حال حاظر شاهد رشد و توسعه در بخش گردشگری، املاک و مستغلات می باشد. این رشد ناشی از جذب سرمایه گذاران خارجی در قبال کسب و اعطای شهروندی به آنان می باشد.

دولت سنت کیتس به یک اندازه به سرمایه گذاران خارجی و داخلی امکاناتی از قبیل خرید و فروش، توسعه در بخش سرمایه درنظر میگیرد. به طوری که سرمایه گذاران خارجی می توانند تا ۱۰۰٪ سرمایه خود را به این کشور انتقال دهند. از اولویت بندی سرمایه گذاری در سنت کیتس  میتوان به سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات، املاک و مستغلات، توسعه در گردشگری، تولید و کشاورزی نام برد.

دیگر مزایای شهروندی سنت کیتس

دولت سنت کیتس برای جذب سرمایه گذاران  در یک برنامه طولانی مدت اقدام به اعطای شهروندی میگردد. سرمایه گذاران می توانند بطور مستقیم از طریق سرمایه گذاری اعضای خانواده خود را به همراه داشته باشد و اعطای شهروندی شامل حال اعضای خانواده متقاضی می باشد.پاسپورت سنت کیتس به عنوان پاسپورت دوم جز معتبرترین پاسپورت های برای سفر به بیش از ۱۰۰ کشور اروپایی می باشد.از این رو پاسپورت سنت کیتس  مورد توجه بسیاری از بیزینس من ها قرار گرفته به همین خاطر از شهرت جهانی برخوردار گشته است و اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری توسط دولت سنت کیتس صادر می شود.

سرمایه گذاری در خارج از کشور

سرمایه گذاری در سنت کیتس و مدارک موردنیاز برای اخذ پاسپورت از این طریق

تکمیل فرم درخواست شهروندی به عنوان تبعه ، فرم C1

گواهی امضا و عکس ، فرم C2

گواهی بیمه ، فرم C3

توافق و تاییدیه سرمایه گذاری ، فرم C4

مدارک شناسایی

پاسپورت

گواهی تست HIV

عدم سوپیشینه

۶ قطعه عکس پاسپورتی

قرارداد خرید و فروش ملک

گواهی و آدرس محل سکونت

گواهی معتبر بانکی صادر شده در شش ماه اخیر

نامه کاری و استخدام با تاریخ شروع و پایان کار

گواهی ثبت شرکت

سند ازدواج

نشان دادن سورس مالی پول سرمایه گذاری شده

مدارک تحصیلی

گواهی وکالت محدود

سرمایه گذاری در سنت کیتس و مزایای آن

سرمایه گذاری در سنت کیتس دلایل و مزایای بسیاری دارد که عبارتند از :

اقتصاد قوی و پایدار

مشوق های مالیاتی و انگیزه های سرمایه گذاری

اعطای شهروندی در بخش سرمایه گذاری توسط دولت سنت کیتس

زبان انگلیسی به عنوان زبان اول سنت کیتس

پلت فرم دولت سنت کیتس براساس الکترونیک

شرکای تجاری عمده ترین آنها ایالات متحده، کانادا، کارائیب

سفر بدون ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا

بدون نیاز به اقامت و حتی بازدید از سنت کیتس

اعطای تابعیت به طور تمام وقت

کسب و اعطای شهروندی به اعظای خانواده

سرمایه گذاری در سنت کیتس و رویکرد سرمایه گذاران خارجی بصورت مستقیم به بازار باعث شده تا سنت کیتس تبدیل به یک قطب آهنربا برای جذب سرمایه گذاران خارجی باشد. پیش بینی می شود که سنت کیتس از درآمد حاصل از اعطای شهروندی در قبال سرمایه گذاری در بخش تولید ، ساخت وساز و کمک به بخش گردشگری ، کشاورزی منجر به رشد اقتصادی و جز صادر کنندگان کالاهای تولید شده در ایالات متحده کارائیب گردد.

همینطور مشوق های مالیاتی و ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری در سنت کیتس از توجه دولت برای حمایت باعث وضع قوانینی چون معافیت از مالیات در قسمت واردات مواد اولیه برای انجام پروژه های تائید شده می تواند یکی از این مشوق های مالیاتی باشد .

سرمایه گذاری در سنت کیتس در این مقاله علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با توجه به توضیحاتی که جهت سرمایه گذاری در سنت کیتس و تمامی راه های سرمایه گذاری در سنت کیتس در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. در این مقاله علمی درمورد سرمایه گذاری در سنت کیتس ، سرمایه گذاران خارجی می توانند در کشور سنت کیتس از روش های متعددی همچون مشارکت در ساخت هتل ، خرید املاک و مستغلات و خرید سهام سرمایه گذاری کنند. در کنار مزایای سرمایه گذاری در سنت کیتس به تعهدات و ریسک ها نیز توجه داشته باشید. یکی از مواردی که در رابطه با سرمایه گذاری در سنت کیتس حائز اهمیت است امکان اخذ اقامت دائم یا تابعیت این کشور از طریق سرمایه گذاری است. شما متقاضی محترم می توانید شرایط ثبت شرکن و سرمایه گذاری در کشورهای دیگر را مورد بررسی قرار دهید، شاید شاید بتوانید نتایج بهتر و شرایط مطلوب تری را در دیگر کشوره داشته باشید. کسب اطلاعات دقیق و راهنمایی از سمت مشاورین خبره و متخصصان در این زمینه می تواند شانس موفقیت در امر سرمایه گذاری و کسب اقامت شما را بالاتر ببرد.متقاضیان محترم می توانند در خصوص سرمایه گذاری در سنت کیتس با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بصورت تلفنی بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریابید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان