×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای تحصیلی

برای معرفی راه های مهاجرت به کشور سنت کیتس در سال 2020 می توان گفت که تحصیل در سنت کیتس یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد. افراد زیادی برای ادامه تحصیل دانشگاه ها و موسسات آموزشی معتبر در جهان را انتخاب می کنند. برای تحصیل در سنت کیتس متقاضیان خارجی باید پذیرش دانشگاه مورد نظر را به دست آورده و سپس اقدامات لازم را جهت اخذ ویزای تحصیلی انجام دهند.

برای تحصیل در این کشور شرایطی در نظر گرفته شده است و متقاضی باید مدارکی را ارسال نماید، همچنین برای اخذ ویزای تحصیل نیاز به ارسال مدارک نیز می باشد. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در این مقاله سعی دارند اطلاعاتی در این رابطه در اختیار متقاضیان قرار دهند. پس اگر قصد تحصیل در سنت کیتس را دارید تا انتها مقاله با ما همراه باشید.

سیستم آموزشی در کشور سنت کیتس

این کشور دارای دانشگاه های معتبر می باشد و سیستم آموزش در سطح بالا و مطلوبی قرار دارد. متقاضیانی که قصد تحصیل در سنت کیتس را دارید می توانید در تمامی مقاطع تحصیلی شامل کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ادامه تحصیل دهید. برای تحصیل در این کشور سن متقاضی باید حداقل 18 سال باشد.

متقاضیان برای تحصیل در این کشور باید مدرک زبان معتبر (IELTS) را ارائه نمایند، در هر مقطع متقاضی باید در این آزمون نمره متفاوتی به دست آورده باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس متقاضی باید نمره 6 در این آزمون را کسب کرده باشد. دانشجویان برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید نمره 6.5 را به دست آورده باشند و برای تحصیل در مقطع دکتری نیاز به اخذ نمره 7 می باشد.

رشته های تحصیلی

متقاضیان بین المللی و خارجی برای تحصیل در دانشگاه های کشور سنت کیتس می توانند در یکی از رشته های زیر ادامه تحصیل دهند.

در زمینه هنر: رشته تحصیلی عکاسی، رشته تحصیلی هنرهای تجسمی

در زمینه فناوری: رشته تحصیلی فناوری اطلاعات (IT)، رشته تحصیلی علوم کامپیوتر و رشته تحصیلی سیستم های اطلاعاتی

در زمینه علوم طبیعی: رشته تحصیلی زیست شناسی، رشته تحصیلی ریاضیات، رشته تحصیلی شیمی

در زمینه مطالعات علوم اجتماعی: رشته تحصیلی علوم سیاسی، رشته تحصیلی روابط بین المللی، رشته تحصیلی کسب و کار

در زمینه مطالعات انسانی: رشته تحصیلی مطالعات زبان، رشته تحصیلی تاریخ و رشته تحصیلی الهیات

در زمینه مطالعات تجاری: رشته تحصیلی تجارت بین الملل، رشته تحصیلی کسب و کار و رشته تحصیلی مدیریت کسب و کار

در زمینه مطالعات اقتصادی: رشته تحصیلی مالی، رشته تحصیلی دارایی، رشته تحصیلی سرمایه گذاری

در زمینه فنی و مهندسی: رشته تحصیلی مهندسی برق، رشته تحصیلی مهندسی مکانیک، رشته تحصیلی متالوژی، رشته تحصیلی الکتروتکنیک و رشته تحصیلی مهندسی عمران

دانشگاه های سنت کیتس

متقاضیانی که قصد تحصیل در سنت کیتس را دارند باید دانشگاه های معتبر این کشور را بشناسند. دانشگاه های معتبر در این کشور به شرح زیر می باشند.

ROSS University

UEA University

ROSS University School of Veterinary Medicine

University of Medicine and Health Sciences

Windsor University School of Medicine

Theresa’s Medicine University

International University for Graduate Studies

دریافت ویزای تحصیلی

بعد از آن که موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظرتان شدید باید ویزای تحصیلی سنت کیتس را دریافت نمایید. جهت دریافت ویزای تحصیلی متقاضی باید مدارکی را به صورت دقیق ارسال نماید. که در ادامه این بخش به معرفی آن ها می پردازیم. متقاضی باید مدرک زبان انگلیسی معتبر ارائه نماید، ارائه مدارک تحصیلی پیشین و ریز نمرات مقاطع تحصیلی نیز ضروری می باشد.

متقاضی باید گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده توسط پلیس کشورش را دریافت و ارائه نماید. همچنین فرد باید گواهی تمکن مالی جهت اثبات پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور را ارائه نماید. ارائه گواهی که محل اقامت شما را د طول تحصیل مشخص نماید. متقاضی می تواند از خوابگاه های دانشجویی استفاده نماید یا خانه ای را اجاره کند. ارائه مدرک پزشکی که نشان دهد شما از نظر جسمی و روانی در سلامت می باشید الزامی است. اگر قصد مطالعه بیشتر و کسب اطلاعات کامل تری دارید پیشنهاد می شود مقاله مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس را مطالعه نمایید.

دوره های آموزشی کوتاه مدت

در این کشور نیز همانند بسیاری از کشور ها دوره های تحصیلی کوتاه مدت برگزار می شود. متقاضیان می توانند از طریق دریافت ویزای 12 ماهه در دوره هایی مثل: فراگیری اطلاعات کامپیوتر، مدیریت، طراحی لباس، آموزش زبان شرکت نمایند. این دوره ها در خارج از کشور سنت کیتس برگزار شده و در هر منطقه از دنیا کمپس های گوناگونی تشکیل شده است. دوره های آموزشی کوتاه مدت در کشور هایی مثل: سیدنی، لندن، بوستون، لس آنجلس،دبی، دهلی و تورنتو برگزار می شود. دوره های کوتاه مدت در زمینه تجارت به شرح زیر می باشند.

دوره های حسابداری

دوره های مدیریت

دوره های مدیریت پروژه

دوره های بازاریابی

دوره های مالی

دوره های مدیریت هتل

دوره های رهبری

دوره های مدیریت آموزش

دوره های مدیریت ریسک

دوره های مدیریت زنجیره تامین

دوره های رهبری

دروه های اجرایی

دوره های مدیریت بازرگانی

دوره های مدیریت مالی

دوره های توسعه کسب و کار

دوره های زبان اجرایی

دوره های شرکت

هزینه های تحصیل در سنت کیتس

دانشجویان باید به این نکته توجه داشته باشند که هزینه های تحصیل با توجه به رشته تحصیل و دانشگاه انتخابی متفاوت می باشد، اما به طور کلی می توان گفت متقاضیان خارجی برای تحصیل در سنت کیتس باید سالانه مبلغی بین 12 هزار تا 15 هزار پرداخت نمایند.

متقاضیانی داخلی و افرادی که تابعیت این کشور را به دست آورده اند برای تحصیل باید مبلغی بین 3 هزار تا 5 هزار $ به صورت سالیانه پرداخت نمایند. برای دانشجویان داشتن بیمه درمانی ضروری می باشد و برای دریافت بیمه باید ماهانه مبلغی بین 80 تا 100 $ پرداخت نمایند. دانشجو باید برای هزینه های خورد و خوراک خود در ماه مبلغی بین 200 تا 300 $ در نظر بگیرد. افرادی که قصد دارند در طول اقامت مسکنی را اجاره نمایند باید بدانند که هزینه های مربوط به اجاره مسکن در شهر های بزرگ بین 700 تا 1000 $ می باشد.

اگر قصد تحصیل در سنت کیتس را دارید پیشنهاد می شود مقاله اعزام دانشجو به سنت کیتس را مطالعه نمایید. در صورتی که پس از مطالعه مقالات پاسخ سوالات خود را دریافت نکرده اید می توانید با مشاوران و وکلاء مجرب در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در تماس باشید و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری در موسسه حاضر شوید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان