×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای توریستی سنت کیتس

اگر خواهان به دست آوردن ویزای توریستی سنت کیتس هستید با خواندن این مقاله اطلاعات لازم از کشور سنت کیتس و شرایط اخذ ویزای توریستی سنت کیتس را به دست می آورید. کشور سنت کیتس کشور جزیره ای در میان دریای کارائیب می باشد. اقتصاد این کشور از راه شکر و صنعت گردشگری تامین می شود.از میان جمعیت 52٬000 نفری کشور سنت کیتس 90% آن ها سیاه پوست و 10% آن ها سفید پوست می باشند که به زبان انگلیسی صحبت می کنند. پایتخت این کشور شهر بزرگ باستر با جمعیت 15500 است. دارای حکومت پادشاهی با مساحت 261 کیلومتر مربع است. واحد پول این کشور دلار کارائیب می باشد.همه روزه کارشناسان ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه ی مهاجرت باشند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی سنت کیتس

برای اخذ ویزای توریستی سنت کیتس به همراه داشتن اصل گذرنامه دارای اعتبار 6 ماه از زملنی که اقدام به درخواست می شود. به همراه داشتن اصل گذرنامه که باطل شده است. از صفحه اول پاسپورت، ویزاهای قبلی و مهر هایی که پاسپورت خورده است باید کپی گرفته شود. اصل گواهی درخواست ویزا که باید امضا شده باشد.اگر همسر و فرزند دارید باید برای آن ها گواهی جداگانه بگیرید و امضا کنید. بایستی فرم مشخصات فردی خود را بگیرید و تکمیل کنید. به همراه داشتن 6 تا 8 قطعه عکس رنگی زمینه سفید. باید شناسنامه و گواهی اشتغال به کار،  پروانه کسب اتحادیه، گواهی اشتغال به تحصیل، آخرین فیش حقوقی و حکم بازنشستگی را به زبان انگلیسی ترجمه کنید.

لزوم نوشتن زمان شروع به کار و این که سمت شما چه چیزی بوده است و میزان درآمدتان چقدر بوده است در گواهی شغلی. بایستی پرینت حساب جاری 6 ماه گذشته که تاریخ باز کردن حساب و میزان موجودی و گردش حساب به همراه مهر و امضا به همراه داشته باشید. باید اسناد ملکی شما در وزارت امور خارجه تائید و مهر شود. با توجه به این که کشور سنت کیتس در ایران سفارت ندارد ، برای  دریافت ویزا باید به کشور های بلژیک، کانادا، کوبا، بریتینیا و آمریکا سفر کنید و هر یک از این سفارت خانه ها با توجه به شرایطی که دارند می تواند مدارک دیگری را نیز از شما درخواست کنند.

کسب اقامت کشور سنت کیتس

با اخذ ویزای توریستی سنت کیتس توریست یک بار وارد کشور سنت کیتس می شود و می تواند در آن کشور سفر کند اما پس از خارج شدن از این کشور ویزای وی باطل می شود حتی اگر هنوز هم از زمان اقامت ویزای توریستی باقی مانده باشد. پس ویزای  توریستی سنت کیتس یک بار ورود می باشد.

دریافت پاسپورت کشور سنت کیتس بسیار پرطرفدار می باشد. اگر بخواهیم برای آن رتبه تعیین کنیم رتبه 26 جهانی را به خود اختصاص می دهد. اگر شما خواهان مهاجرت به این کشور هستید و قصد ورود به کشور سنت کیتس را دارید می توانید از طریق سرمایه گذاری وارد این کشور شوید. افرادی که پاسپورت کشور سنت کیتس را می گیرند از حقوق و مزایای شهروندی زیادی از جمله حق کار، حق مسکن ،حق رای ،حق تحصیل و …. برخوردار هستند و می توانند بدون دریافت ویزا به اکثر کشور های جهان سفر کنند. این کشور از قلمرو بریتانیا می باشد. با داشتن پاسپورت این کشور می توانید به راحتی به آمریکا سفر کنید زیرا که پس از درخواست ویزای کشور آمریکا در مدت زمان خیلی کوتاهی ویزای شما آماده می شود.

یکی دیگر از بهترین مزایای پاسپورت این کشور این است که شما می توانید به مدت 2 سال بدون نیاز به داشتن کارفرمایی به صورت آزادانه برای هر کس که بخواهید کار کنید. در ادامه به دیگر مزایای دریافت پاسپورت این کشور خواهیم پرداخت.

گردشگری از طریق ویزای توریستی سنت کیتس

از آنجائیکه کشور سنت کیتس ئارای جنگل ها و مناظر بسار زیبا و دست نخورده می باشد صنعت گردشگری در کشور سنت کیتس بسیار پر رونق است. بسیاری از متقاضیان هر سال به این کشور از طریق ویزای توریستی سنت کیتس وارد می شوند تا این مناظر بسیار زیبا و سواحل زیبا این کشور را از نزدیک ببینن. افرادی که می خواهند از طریق ویزای توریستی سنت کیتس وارد این کشور شوند باید بدانند که ویزای توریستی یک بار ورود است و بعد از خارج شدن ار کشور سنت کیتس ویزا باطل می شود و تنها دارای یک تاریخ ورود و یک تاریخ خروج می باشد.

اگر چنانچه متقاضیان بخواهند مدت زمان بیشتری در کشور سنت کیتس بمانند باید از روش های مهاجرت دیگر وارد کشور سنت کیتس کنند. همانطور که ذکر شد از بهترین روش مهاجرت به کشور سنت کیتس مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. تنها در صورتی می توانید از این راه اقدام کنید که سرمایه و ثروت کافی برای انجام این امر داشته باشید و این سرمایه را با ارائه مدرکی ثابت کنید. برای این امر داوطلبان باید طرح و نقشه ای در ذهن خود داشته باشند، در غیر این صورت به مشکل بر خواهید خورد. پس از دریافت پاسپورت این کشور از این طریق می توانید بعد ازگذشت  3 تا 4 سال تابعیت این کشور را به دست بیاورید. می توانید با مطالعه مقاله هزینه مهاجرت به کانادا شرایط خود را بسنجید و کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب کنید.

مزایای اخذ ویزای کشور سنت کیتس

افرادی که پاسپورت سنت کیتس را دریافت می کنند از تمامی حقوق شهروندی و خدماتی که به شهروندان ارائه می شود و تمامی مزایایی که به شهروندانش ارائه می دهند بهره مند می شوند. همچنین تابعین کشور سنت کیتس از حق کار و حق تحصیل و همچنین حق رای نیز همانند شهروندانش برخوردار می شوند.

مزایای دیگر این کشور ملزم نبودن سکونت به مدت طولانی در کشور سنت کیتس می باشد و لزومی ندارد تا این افراد در کشور سنت کیتس برای مدت طولانی زندگی کنند. افرادی که تابعیت این کشور را به دست می آورند و همچنین شهروندان کشور سنت کیتس می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به اکثر کشور های جهان از جمله کانادا، استرالیا، انگلیس و …. سفر کنند. اگر چنانچه قصد اخذ ویزای کشور های اروپایی را دارید می توانید مقاله راه ها ی سرمایه گذاری در کانادا را مطالعه فرمایید.

افرادی که شهروند کشور سنت کیتس هستند برای ورود به ایالات متحده آمریکا و سفر در این کشور باید به درخواست ویزا بپردازند. مدت زمان کوتاهی زمان می برد تا ویزا صادر شود. شما می توانید با مشاورین خبره ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در ارتباط با اخذ ویزای کشور سنت کیتس مشورت حاصل فرمایید.

ویزای توریستی سنت کیتس ، شرایط و روند اخذ این نوع ویزا و تمامی نکات مهم و تاثیر گذار در خصوص ویزای توریستی سنت کیتس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. چگونه می توان ویزای سنت کیتس را برای سفر توریستی به این کشور دریافت نمود؟ آیا ویزای توریستی سنت کیتس قابلیت تمدید را دارد؟ برای اخذ این ویزا داشتن وثیقه یا تضمین نیاز است؟ اعتبار ویزای توریستی سنت کیتس چند روز است؟ این مقاله به منظور پاسخ دهی به این سوالات و سوالات مرتبط با این نوع ویزا به رشته ی تحریر در آمده است. اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای توریستی کشور سنت کیتس هستید، این مقاله می تواند راه گشای شما در این زمینه باشد. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با داشتن سابقه ی درخشان در زمینه ی مهاجرت می تواند پاسخگوی شما در رابطه با انواع روش های مهاجرت باشد. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با موسسه با مشاورین زبده تلفنی ارتباط برقرار کنید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید. در ادامه مباحث و عناوین زیر را مورد بحث و ارزیابی قرار می دهیم :

ویزای توریستی سنت کیتس و شرایط عمومی آن

سنت کیتس و نوویس، کشوری تشکیل شده از دو جزیره ی کوچک در دریای شرقی کارائیب است. مساحت آن مجموعا ۲۶۹ کیلومتر مربع است و پایتخت آن شهر باستر است. جمعیت این دو جزیره در مجموع ۵۲۰۰۰ نفر است. واحد پول سنت کیتس دلار کارائیب می باشد. سنت کیتس دارای تابستانهای گرم و زمستانهای کمی سرد است. میانگین دمای تابستان حدود ۳۰ درجه سانتیگراد و میانگین دمای زمستان در حدود ۲۷ درجه سانتیگراد است. افراد این جزیره اکثراً سیاهپوست هستند و زبان رسمی آنها انگلیسی است. فرقه های مذهبی اصلی این جزیره، مذهب آنگلیکن و متدیست است و تعداد کمی از کاتولیک های رومی هستند. زبان رسمی این کشور کوچک انگلیسی است.

پارک ملی بریمستون هیل

پارک ملی بریمستون هیل پارکی در جزیره ی سنت کیتس است که به منظور اهداف نظامی بریتانیا در این جزیره در سال های ۱۸۵۴ و ۱۸۵۵ ساخته شده که جز آثار ملی ثبت شده در سازمان یونسکو نیز به شمار می رود. این بنا گردشگران و توریست های قابل توجهی را به خود جذب می کند و از آثار قدیمی این کشور به حساب می آید

جنگل های گرمسیری سنت کیتس

هنگامی که به جنگل های بارانی گرمسیری سنت کیتس می روید، مناظر خیره کننده ای را مشاهده می کنید. در دل این جنگل می توانید از طریق زیپ لاین تجربه ای فراموش نشدنی را به دست آورید. زیپ لاینی به طول ۱۳۵۰ فوت در دل جنگل های گرمسیری می تواند تجربه ای جالب و خاطره انگیز برای شما باشد.

سواحل جزایر کارائیب

سواحل جزایر کارائیب همواره از جاذبه های توریستی هستند. ساحل Pinney در سنت کیتس از برجسته ترین و زیبا ترین سواحل در این جزیره به شمار میرود. تفریحات آبی، غواصی و طبیعت زیبای این ساحل گردشگران زیادی را هر ساله به سمت خود می کشاند.

ویزای توریستی سنت کیتس و مدت درخواست

به طور کلی ویزای توریستی سنت کیتس به مدت ۹۰ روز صادر میشود. این ویزا به صورت یکبار ورود است و بعد از خارج شدن از کشور سنت کیتس با وجود داشتن اعتبار نیز ویزای متقاضی باطل می شود. ساکنان خارجی که دارای گواهی اضطراری هستند ( این گواهی فقط در کشور سنت کیتس و نوویس صادر می شود) می توانند وارد این کشور شوند.

شهروندان کانادایی با شناسنامه یا گواهی تابعیت معتبر نیز می توانند به مدت ۱۸۰ روز در سنت کیتس بدون ویزا اقامت داشته باشند.مسافرانی که دارای شناسنامه یا گواهینامه رانندگی یا گواهی معتبر صادر شده از آمریکا هستند نیز می توانند بدون ویزا به سنت کیتس سفر کنند.

 بچه های بزرگتر از پنج سال، باید یک سند رسمی یا شناسنامه عکس دار داشته باشند ( افراد بالای ۵ سال که قصد اخذ ویزای توریستی سنت کیتس را دارند، می بایست یک سند رسمی یا شناسنامه عکس دار معتبر داشته باشند )

شهروندان آنتیگوا و باربودا، دومینیکا، گرانادا، سنت کیتس و نوویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین نیز برای ورود به این کشور باید کارت های شناسایی و پاسپورت را نشان بدهند.

ویزای توریستی سنت کیتس و تمدید آن

ویزای توریستی سنت کیتس  single (یکبار ورود) است و پس از خروج متقاضی از سنت کیتس ویزای وی باطل می شود. در حالت کلی ویزای توریستی سنت کیتس قابلیت تمدید را ندارد. مگر در شرایط خاص. به طور مثال فرد برای معالجه درمانی با ویزای توریستی به سنت کیتس سفر کرده است، دوره ی درمان شخص بنا بر دستور پزشک طولانی تر از مدت انقضای ویزای توریستی شده است، متقاضی می تواند با ارائه ی درخواست، تمدید ویزا را انجام دهد. اما به طور کلی بعد از تمام شدن زمان انقضای ویزای توریستی سنت کیتس، شخص باید این کشور را ترک کند و در صورت خارج نشدن دولت این کشور فرد خاطی را جریمه می کند.

ویزای توریستی سنت کیتس و پروسه اقدام

کشور سنت کیتس در ایران سفارت خانه ای ندارد و افراد متقاضی باید از کشور هایی که در آنها سفارت سنت کیتس وجود دارد، اقدامات لازم را انجام دهند. کشور هایی که در آنها سفارت سنت کیتس وجود دارد عبارتند از: ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، جامائیکا، کوبا، تایوان، کانادا و بلژیک. برای صدور ویزا قبل از ورود از مسافران خواسته می شود تا با نزدیکترین نمایندگی سنت کیتس و نوویس با کشور خود یا سفارت انگلستان تماس بگیرند و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند. بعد از ارائه ی مدارک خواسته شده پرونده ی متقاضی روند اداری خود را طی می کند. ویزای صادر شده به مدت ۳ ماه معتبر است و بعد از سه ماه شخص باید این کشور را ترک کند. افرادی که اقامت بیشتر از ۳ ماه را می خواهند باید برای اخذ ویزای کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری در سنت کیتس اقدام کنند؛ همه ی متقاضیان باید برای ورود به سنت کیتس ویزا داشته باشند

ویزای توریستی سنت کیتس (با وثیقه یا بدون وثیقه)

بمنظور بالا بردن شانس ویزا برای افرادی که اولین بار برای ویزای توریستی درخواست می دهند، بهتر است که دعوت نامه ایی ارائه شود. در حالت کلی برای اخذ دعوت نامه ی توریستی بعضی از کشور ها، موسسات و شرکت هایی وجود دارند که در ازای اخذ ضمانت یا وثیقه، دعوت نامه ی توریستی را به متقاضی اعطا می کنند. این ضمانت یا وثیقه برای برگشت متقاضی از کشور مورد نظر به ایران است که شخص به قصد پناهندگی وارد کشوری نشود. شخص متقاضی بعد از بازگشت می تواند ضمانت و وثیقه ی خود را از موسسه مورد نظر دریافت کند. این وثیقه یا ضمانت درصد ویزا گرفتن را بالا می برد و اکثر افراد برای اینکه ریسک ویزای خود را پایین بیاورند این وثیقه را به موسسه می دهند. پیشنهاد ما همواره برای مهاجرت به متقاضیان، همکاری با موسسات حقوقی و مهاجرتی با تجربه و بین المللی است تا تجربه ی سفری راحت و امنی داشته باشند

ویزای توریستی سنت کیتس و خدمات بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

ویزای توریستی سنت کیتس و به طور کلی مهاجرت و اخذ ویزا امری مهم و حساس می باشد. مشورت با مشاورین متخصص و وکلای امور مهاجرت بسیار مهم است تا در این راه به شما کمک کنند تا به درست ترین روش ممکن به هدف خودتان برسید. اگر قصد هر نوع مهاجرت به کشور سنت کیتس را دارید بهتر است که با وکلای امور مهاجرت کار را پیش ببرید تا با درصد موفقیت بیشتری ویزای خود را اخذ نموده و تجربه ای عالی از سفر یا مهاجرت به این کشور زیبا را داشته باشید. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت به اکثر کشور های جهان همراه شما در این خصوص خواهد بود. شما عزیزان می توانید با تماس با موسسه، اطلاعات تکمیلی را از مشاورین مجرب جویا شوید.

ویزای توریستی سنت کیتس و ریجکتی

ویزای توریستی سنت کیتس مانند انواع ویزا های دیگر سنت کیتس ممکن است به دلیل ارائه ی اشتباه مدارک و نقصان اسناد مورد نیاز، نداشتن بیمه ی مسافرتی، ارائه ی مدارک دست کاری شده و جعلی به کنسولگری، و یا سوء ظن آفیسر سفارت به متقاضی، ویزای متقاضی رد شود. برای از بین بردن ریسک این کار بهتر است با وکیل مهاجرتی و یا موسسات معتبر و با تجربه در این راه قدم بگذارید تا هم احتمال رد شدن ویزای شما کم شود و هم امور به طرز صحیح انجام شود. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی می تواند هم در خصوص ویزا های توریستی و هم در خصوص راه های دیگر مهاجرت به سایر کشور های دنیا همراه شما هم وطنان عزیز باشد تا با دانش و تجربه ی خود زمینه ساز سفری راحت و امن برای شما همراهان همیشگی شود.

ویزای توریستی سنت کیتس و سخن پایانی

ویزای توریستی سنت کیتس ، مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا، مراحل و روند اخذ ویزا توریستی سنت کیتس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. سنت کیتس کشوری با جاذبه های دیدنی و طبیعی بسیار زیاد است. صنعت توریسم برای این کشور کوچک بسیار با اهمیت است. سواحل، جنگل ها و آبشار های متنوع، این کشور را در لیست کشور های زیبای جهان قرار داده است و به همین علت افراد زیادی برای سفر به این کشور اقدام می کنند. امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعاتی در باره ی این کشور و روند اخذ ویزای توریستی سنت کیتس به دست آورده باشید. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت می تواند همراه شما در این راه باشد تا با تخصص وکلای مجرب خود برای شما سفری امن و مهاجرتی آسوده را رقم بزند. شما عزیزان می توانید با تماس با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی از مشاوره های رایگان تلفنی با مشاورین ارشد، اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید و یا می توانید در قسمت پرسش و پاسخ همگانی این وبسایت، سوالات خود را درباره ی ویزای توریستی سنت کیتس مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان