×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

 خود حمایتی

ایجاد یک کسب و کار جدید در سنت کیتس

فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در سنت کیتس و راه اندازی یک کسب و کار جدید و حتی جابجایی شرکت در نظر گرفته شده است که سرمایه گذاران و متقاضیان به راحتی بتوانند در سنت کیتس مشغول به فعالیت شوند. دولت سنت کیتس بعنوان کمک در ایجاد کسب و کار جدید و ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران زیر سخت هایی را برای پاسخگویی به راه اندازی یک کسب وکار جدید بستری را فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

سرمایه گذار با ایجاد مزارع کشاورزی و حتی پرورش دام که قادر به تامین نیازهای محلی و صادرات آن باشد راهی هموار برای سرمایه گذاری می گردد. بنابراین توسعه کشاورزی یک برنامه استراتژیک برای سرمایه گذاری در سنت کیتس است که از مشوق های آن میتوان به تخفیف محسوس در بخش عوارض گمرکی در تجهیزات، کود و بذر اشاره نمود.

سرمایه گذاری در مشارکت ساخت هتل های مجلل

این برنامه برای توسعه فرصت های شغلی جدید و ایجاد کسب وکار و برای پیشرفت دهکده های زیبای سنت کیتس برای جذب گردشگران صورت می گیرد. دولت سنت کیتس با اصلاح در قانون و سیاست های صحیح در برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری در سنت کیتس موفق به جذب سرمایه گذاران خارجی گردید و این امر باعث رشد و ترقی سنت کیتس گشت که در حال حاظر قادر به رشد و وسعت بخشیدن به جذب سرمایه در بخش هایی چون مشارکت ساخت هتل های مجلل یا ساخت ویلاهای با کیفیت در دهکده های کوچک صورت گیرد.

دولت سنت کیتس برای جذب سرمایه گذاران و اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری دستور العمل ها و مقرراتی را در نظر گرفته و سرمایه گذارانی که در پروژه های تعریف شده به عنوان یک پروژه تصویب شده اقدام به همکاری کردند واجد شرایط برای دریافت شهروندی این کشور می باشند.

 

سرمایه گذاری در سنت کیتس و استاندارد های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سنت کیتس مشمول مالیات است ، اما دولت سنت کیتس برای کاهش مالیات مواضع و شرایطی را جهت مشوق های مالیاتی و انگیزه دادن برای ایجاد کسب و کار جدید ترتیب داده است که این مشوق ها عبارتند از :

 

معاف مالیاتی برای ایجاد کسب وکار جدید و پروژه هایی برای سرمایه گذاری به مدت ۱۵ سال

تخفیف در عوارض واردات قطعات، مواد اولیه و ماشین الات برای تولیدات داخلی

تسهیلات در ساخت و ساز هتل ، توسعه وتجهیز هتل با بیش از ۱۰ اتاق خواب

سرمایه گذاری در سنت کیتس محدودیتی برای بازگشت سود و سرمایه به وطن سرمایه گذار وجود ندارد. بنابراین شرکت های که در سنت کیتس مشغول به فعالیت هستند می توانند تمام سود و حتی سرمایه خود را به کشورشان باز گردانند.سرمایه گذارانی که در ساخت هتل برای واردات تجهیزات اولیه و مواد با هدف ساخت و ساز یا بزرگ کردن هتل کمک کنند از پرداخت مالیات معاف می شوند.از دیگر دستورالعمل های کمک به ساخت هتل میتوان اشاره کرد به تجهیز هتل هایی که بیش از ۳۰ اتاق خواب دارند به مدت ۱۰ سال معاف از پرداخت مالیات بر درآمد خواهند شد.

اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه

سرمایه گذاری در سنت کیتس و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

سرمایه گذاری در سنت کیتس برای فردی که متقاضی سرمایه گذاری در این کشور می باشد به عوامل و شاخصه های مختلفی بستگی دارد که این شاخصه ها عبارتند از تولید ناخالص داخلی و رشد اقتصادی، پول و تورم ،بازار کار ،اشتغال،بیکاری ،تجارت و سرمایه گذاری بین المللی ،نرخ مالیات و منابع درآمد ، شاخص های ریسک دار ، ویژگی های زیر بنایی و حمل و نقل ،ثبات سیستم بانکی ،بازده سیستم بانکی ،عمق سیستم بانکی ،شاخص های دیگر سیستم بانکی ،توسعه بازار سهام ،بیمه ،غیر بانکی و حقوق بازنشستگی ،اقدامات نوآوری ، شاخص های جهانی سازی و آمار جرم که باید مورد تحلیل بررسی کامل قرار گیرد و سرمایه گذار از امنیت کشور و منطقه مقصد به صورت کامل آگاه باشد. به دلیل جلوگیری از اطاله کلام از میان شاخصه های فوق به آمار و ارقام چند مورد می پردازیم.

رشد اقتصادی حدود ۲٫۶۹% و تولید ناخالص داخلی ۱٫۵ میلیارد دلار و تولید ناخالص سرانه ۹۵۷۴٫۳۰ دلار آمریکا می باشد.

تورم و درصد تغییر در شاخص قیمت مصرف کننده حدود ۱/۰ در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ می باشد.

درصد بیکاری در این کشور تقریبا ۲۰% می باشد.

با توجه به شرایط کلی و سطح رفاه در این کشور امید به زندگی تا سن ۷۵ سالگی می باشد.

آخرین ارزش       آخرین به روز رسانی        محدوده زمانی

تولید ناخالص داخلی           حدود ۹۱۸ میلیون دلار       ۲۰۱۷    ۲۰۱۷ – ۲۰۱۱

تورم      ۴٫۵٪     ۲۰۱۷    ۲۰۱۷- ۱۹۶۶

نرخ مالیات و منابع درآمد    ۳۰ %    ۲۰۱۸    ۲۰۱۸- ۲۰۱۷

ثبات سیستم بانکی ۳۳ /۹۷  ۲۰۱۶    ۲۰۱۶ – ۱۹۷۵

آمار جرم            ۳۴۵ زندانی در  نفر۱۰۰۰۰۰           ۲۰۱۴    ۲۰۱۴

نرخ بیکاری        ۴٫۵٪     ۲۰۱۷    ۲۰۱۷ – ۱۹۹۰

سرمایه گذاری در سنت کیتس از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در سنت کیتس و اخذ شهروندی و پاسپورت از این طریق طولانی ترین برنامه شهروندی اقتصادی می باشد که در سال ۱۹۸۴  تاسیس شده است.قوانین سرمایه گذاری در سنت کیتس بر روی املاک و مستغلات با مبلغ ۲۰۰۰۰۰ دلار الی ۴۰۰۰۰۰ دلار امکان پذیر است که با توجه به مبلغ آن بعد از ۵ الی ۷ سال قابلیت فروش خواهد داشت که به شرح ذیل می باشد.طبق قانون که سنت کیتس در نظر گرفته سرمایه گذاران میتوانند به مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ دلار و ۴۰۰٫۰۰۰ دلار ملک خریداری کنند.متقاضیان میتوانند با خرید ملک به ارزش ۲۰۰٫۰۰۰ دلار بعد از ۷ سال آن را بفروشند.سرمایه گذارن با خرید املاک با ارزش ۴۰۰٫۰۰۰ دلاری می توانند املاک خود را بعد ۵ سال بفروشند.

برای ۱۰ سال دارای اعتبار می باشد و قابلیت تمدید دارد.قابل توجه است که مدت پردازش حدود ۳ الی ۴ ماه به طول می انجامد.برای کسب اطلاعات بیستر در باب خرید ملک در سنت کیتس مقالات مرتبط را که در وبسایت های مختلف بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارائه شده است مطالعه کنید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان