×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای کار سنت کیتس و نویس

برای بدست آوردن ویزای کار سنت کیتس و نویس باید چکار کرد؟ و چگونە اقدام کرد، آیا می توان یک شغل بدست آورد در سنت کیتس و نویس؟! مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس و نویس چی هست؟! آیا می توانید همسر و فرزندان را همراە با خود با استفادە از ویزای کار سنت کیتس و نویس برد؟!!

مهاجرت کاري به سنت کيتس

مهاجرت کاري به سنت کيتس در سال 2020 و اخذ ويزاي کاري سنت کيتس از شرايطي برخوردار است که در اين مقاله درمورد آن خواهيد خواند ، اگر قصد مهاجرت کاري به سنت کيتس را داريد مي توانيد در اين مقاله اطلاعاتي در باب شرايط و مدارک مورد نياز پروسه مهاجرت کاري به سنت کيتس بخوانيد ، يکي از بهترين راه ها براي رسيدن به سنت کيتس ، مهاجرت کاري به سنت کيتس خواهد بود و البته که اتباع خارجي براي مهاجرت به سنت کيتس و ورود به اين کشور و مهاجرت کاري به سنت کيتس  و کار در سنت کيتس نياز به مجوز کاري دارند ، بر اين اساس مراحل انجام مهاجرت کاري به سنت کيتس را با ذکر مدارک و شرايط مورد نياز در ادامه خواهيد خواند . و پيشنهاد ميگردد جهت مهاجرت به سنت کيتس از هر طريقي همچون مهاجرت کاري به سنت کيتس و يا سرمايه گذاري در سنت کيتس و اخذ پاسپورت سنت کيتس حتما با وکيل مهاجرت سنت کيتس مشورت نماييد.

سنت-کیتس-کاری

 

تمام این سوالات را می توان در این مقالە کە توسط بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در امر مهاجرت پیدا کرد.

چگونه برای دریافت ویزای کار برای سنت کیتس و نویس اقدام کرد

این ویزا برای افراد علاقه مند به سنت کیتس و نویس به کار است. به طور معمول، کارفرمای شما در سنت کیتس و نویس شما را با این روند کمک خواهد کرد.

بدست آوردن یک شغل

دریافت یک شغل در سنت کیتس و نویس.

افراد غیر اتباع کشور سنت کیتس و نویس که از نظر قانونی اقامت به منظور کار در نویس پذیرفتە شدە اند ، درخواست اجازه کار در دسترس قرار دارد و توسط نخست وزیر نویس جزیره، در برث هتل اعمال می شود

مدارک مورد نیاز اجازە  کار:

۱ اجازه کار مورد نیاز:

تکمیل فرم اجازه کار (در وزارت نخست وزیری برای XCD $ 5.00 فروخته شدە است)

پزشکی: – آزمایش پوست دارای مانتوکس. اگر بالای mm 10 و قفسه سینه اشعه ایکس، VDRL / RPR (سریع پلاسما Reagin) برای تشخیص سفلیس باید انجام شود.

سە عدد عکس به اندازه گذرنامه

سوء پیشینە از پلیس کشور محل اقامت ، مورخ بیش از ۶ ماه

مدارک و شواهد از سه هفته از آگهی (ترجیحا در روزنامه)

صفحه شناسایی گذرنامه تایید شدە در محضر

مسافرت با همسر

اگر ازدواج کرده، و همسر شما مایل به نقل مکان با شما، اقلام ۱/۴ و ۶ ذکر شده در بالا، علاوه بر شناسنامه و گواهی ازدواج مورد نیاز است. او / او همچنین باید فرم اقامت موقت درخواست کامل.

مسافرت با کودک / کودکان

اگر سفر با کودکان / فرزندان خود را باید سابقه واکسیناسیون، شناسنامه ، ۲ عکس اندازه گذرنامه ، صفحه اطلاعات گذرنامه تایید محضری، ریز نمرات مدرسه در صورت امکان و تکمیل فرم های درخواست حضور در مدرسه ارائە گردد. اینها در وزارت نخست وزیری در دسترس می باشند.

تمام اسناد باید در شکل اصلی خود و یا یک کپی برابر با اصل ارائه شده باشد. به این معنی که آنها باید توسط یک دفتر اسناد رسمی محضری تایید شدە باشد.

چگونه می توان در سنت کیتس و نویس بعنوان یک خارجی کار پیدا کرد؟

سنت کیتس و نویس دو جزیره واقع در دریای کارائیب است. زبان رسمی انگلیسی است.

اگر شما می خواهید در سنت کیتس و نویس  کار کنید، توصیه میکنم که شما از منابع انتخاب شدە زیر برای جستجوی فرصت های شغلی در این کشور به عنوان یک خارجی استفاده کنید:

موتورهای جستجو شغل عمومی و دسته بندی ها

با سایت های زیر، شما می توانید نرخ پاسخ ۰٫۵ تا ۱٫۰٪ (افرادی که به شما تماس پاسخ خواهند داد، شما به چه کسی درخواست / CV خود را ارسال کردید.) را توقع داشته باشید. با این وجود من شما را تشویق به  امتحان کردن این سایت ها می کنم به همانطور کە  شما هرگز چه چیزی برای شما پیش خواهد آمد نمی دانید و یا شما می توانید چه ارتباطاتی از طریق پست الکترونیکی ساده و یا درخواست بسازید.

:SKN Vibes تاحدی بهترین مکان برای جستجوی شغل  در سنت کیتس و نویس است. شمار زیادی از آگهی های شغلی دارند کە به طور منظم به روز می شود.

Career Jet : به طور منظم وجود دارد برخی از آگهی های شغلی برای سنت کیتس و نویس در کریر جت.

Riley Guide: یک سایت خوب که به موتورهای بزرگ بین المللی جستجوی کار لینک شدە است.

اجازه کار در سنت کیتس و نویس

این یک سیاست طولانی از دولت سنت کیتس و نویس است که اتباع خود سزاوار فرصت عادلانه را در کشور خود دارند کە به کار گرفته شوند. و مانند هر کشور دیگری، سنت کیتس و نویس کارفرمایان ملزم به درخواست دادن مجوز دولت برای استخدام مردم غیر بومی هستند، و در روند چنین درخواستی، برای عموم مردم، از طریق رسانه های محلی، در باره شغل یا شغل های که کارفرمایان مایل به جذب کردن هستند اطلاع رسانی می شود.

درخواست اجازه کار و تمدید روند سالانه هستند، بر اساس این فرض که اگرچه در آن زمان از اولین درخواست، ممکن است مردم محلی مناسب واجد شرایط و یا در دسترس را به این شغل مربوطه نبوده باشد، یک سال بعد وضعیت ممکن است تغییر کرده باشد.

در گذشته چه چیزی روی داده است، این است که درخواست ها برای تمدید کردن مجوز کار برای غیر مردم بومی تقریبا به طور خودکار اعطا شده است، بدون مقرر کردن اطلاع رسانی عمومی در آغاز روند یک سال، در نتیجه بطور اشتباه شهروندان سنت کیتس و نویس از شانس عادلانه و منطقی خود را برای اشتغال در سرزمین تولد خود محروم می شوند.

برای اتباع خارجی کە دنبال اشتغال در سنت کیتس و نویس هستند، گذرنامه معتبر، بلیط بازگشت و گواهی اشتغال (به عنوان مثال یک دعوتنامه، یا نامه اشتغال) اسناد و مدارک لازم هستند. کارفرما برای اجازه کار برای کارگران خارجی به امنیت ملی / مهاجرت  درخواست می کند جایی کە در آن درخواست ها به وزارت کار ارسال شده است. کارفرما نیز باید به صورت محلی به مدت دو هفته برای استخدام کارگران بومی تبلیغ کند.

الزامات عمومی برای استفاده از مجوز کار عبارتند از:

گواهی تولد؛

گذرنامه؛

گواهی پلیس و یا استشهاد؛

سوگندنامه ی پشتیبانی؛

یک عکس سایز پاسپورت ؛

گواهی تولد همسر (در صورت وجود).

گواهی تولد هر فرزند مجرد زیر ۱۸ سال (در صورت وجود).

مدارکی از پیشنهاد کار؛

نتایج یک آزمایش HIV (بیش از شش ماه نباشد).

الزامات مورد نیاز برای دوباره استفاده از یک مجوز کار عبارتند از

متقاضی باید درخواست استخدام کنندهی آتی قبلی را داشتە باشدد.

فرم درخواست شامل ۲۴ سوال؛

گواهی تولد متقاضی؛

گذرنامه معتبر متقاضی؛

گواهی پلیس؛

یک عکس رنگی اخیر؛

انجام تست HIV از یک موسسه به رسمیت شناخته شده.

هزینه از EC 1500 $ در سال.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

سایت ها و شرکت های معتبر کار یابی

https://www.higheredjobs.com/international/search.cfm?CountryCode=179

http://www.truelocal.com.au/find/recruitment-agency/sa/murray-lands/st-kitts/

http://offshoreincorporate.com/why-choose-oci/who-we-are/

http://www.caribbeanjobs.com/agencies

http://www.caribbeanjobs.com/

http://www.caribworkforce.com/st-kitts-and-nevis/   

مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس

مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس چیست؟ مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس چیست؟ آیا از شرایط مهاجرت کاری به سنت کیتس خبر دارید و می دانید مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس از طریق دریافت ویزای کار چیست؟ آیا یکی از تمایلات شما مهاجرت به سنت کیتس بر پایه دریافت ویزای کار است؟ آیا می خواهید بدانید مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس چه مدارکی هستند؟ آیا می توان گفت مهاجرت به سنت کیتس از طریق کار روش مثبتی است؟ مشاورین ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند. در این نوشته تلاش شده است که به معرفی سنت کیتس و مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس پرداخته شود به این ترتیب می توانیم اطلاعات کامل و مفیدی را در باب مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس به شما منتقل نماییم این عمل باعث می شود افرادی که قصد اخذ ویزای کاری سنت کیتس را دارند تصمیم بهتری را داشته باشند. مشاورین مجرب بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی همه روزه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان در این زمینه هستند.سنت کیتس از دو جزیره تشکیل شده است و جزایر آن آتشفشانی هستند که با قله های بزرگی در مجموعه جنگل های استوایی پوشیده شده اند. به طور کلی این مناطق بخاطر صعوبت در رفت و آمد خالی از سکنه هستند و اکثر جمعیت مردم سنت کیتس در نزدیک دریا زندگی می کنند که زمین صاف و مسطح است. همچنین رودخانه های زیادی از کوه های اطراف به سمت این دو جزیره در سنت کیتس روان است که آب شیرین محلی را تامین میکند.

ویزای کاردر سنت کیتس برای افرادی که تمایل به کار در این جزیره را دارند به این صورت صادر می گردد. کارفرمای شخص متقاضی با به دست آوردن شغل در سنت کیتس به شخص متقاضی کار کمک می کند. افرادی که تابعیت سنت کیتس را ندارند برای شروع به کار بایستی اجازه ی کار در سنت کیتس را ار تخست وزیر سنت کیتس دریافت نمایند و پس از آن شروع به کار نمایند.

فرد متقاضی در سنت کیتس بایستی ابتدا به ساکن فرم اجازه ی کار را تکمیل نماید و کلیه ی آزمایشات پزشکی را انجام دهد که نشان دهد فرد از لحاظ جسمی و روحی در سلامت کامل است. همچنین باید سه قطعه عکس و کزارش عدم سوپیشینه را به همراه سایر مدارک داشته باشد. برای افراد متقاضی که در سنت کیتس به دنبال جست و جوی کار هستند پاشپورت و گواهی اشتغال آن ها از مدارک لازم جهت انجام این پروسه می باشد. کارفرما برای رعایت و حفظ امنیت و نظم موجود نظارت می کند که  برای اجازه ی کار متقاضیان خارجی درخواست آن ها را به وزارت کار ارسال شده باشد . متقاضی درخواست اجازه ی کار در سنت کیتس درخواست تمدید پروسه ی کاری اش به صورت سالیانه انجام می شود .

ویزای کار سنت کیتس  جهت افراد خارجی هر سال به صورت سال به سال و به مدت یک سال تمدید می گردد. کسانی که موفق به اخذ ویزای کار در سنت کیتس می گردند پس از گذراندن سال اول و جهت تمدید مجدد ویزای کاری خویش می بایست به دولت اعلام نمایند که به زبانانگلیسی که زبان رسمی مردم سنت کیتس است  علاقمند هستند و جهت یادگیری زبان انگلیسی در کلاس های زبان انگلیسی در موسسه ای مشغول به یادگیری زبان هستند. ویزای اقامت کاری سنت کیتس جهت کارفصلی برای شش ماه زمان دارد که میتوان آن را برای سه ماه دیگر نیز تمدید نمود ، ویزا های خود اشتغالی و ثبت شرکت با داشتن کارمندان ، و ویزای دیدار بستگان نیز می تواند به مدت دوساله نیز صادر گردد. با وجود مناسب بودن  سنت کیتس جهت کار و زندگی و سهل تر بودن اخذ ویزای این کشور نسبت به بسیاری از کشورها ، اول این مطلب را باید در نظر گرفت که با توجه به رزومۀ هر شخص و توانایی ها و رشتۀ تحصیلی و کاری هر شخص ، می توان جهت وی یک نوع ویزا و یک یا دو کشور خاص را در نظر گرفت ، آن هم بسته به این تشخیص داده میشود که در حال حاضر در کدام کشور، کدامین مشاغل و رشته ها را جهت کار و یا جهت ادامه تحصیل بیشتر و راحت تر می پذیرند و کدام کشور به کدام مشاغل بیشتر نیازمند است و جذب نیروی کار در چه رشته ای و در چه کشوری به چه صورت می باشد. و تشخیص این مهم به عهده ی وکلا و مشاورین مجرب است که شما می توانید همه روزه جهت کسب اطلاعات بیشتر با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس بگیرید. پیدا کردن کار درسنت کیتس  و اخذ ویزای کار سنت کیتس ، می تواند شما را تقریبآ به اخذ اقامت این کشور نیز نزدیک نماید ، به گونه ای که طبق قواعد کلی کار در اتحادیۀ اروپا هر شخصی که موفق به پیدا کردن کار و اخذ ویزای کار سنت کیتس  ، پس از سه سال کار کردن و پرداخت مالیات و داشتن سوابق بیمه در این کشور می تواند جهت اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نماید.

امید است که توانسته باشیم در این مقاله اطالاغات مفیدی را در اختیار شما عزیزان در جهت مدارک لازم برای ویزای کار سنت کیتس گذاشته باشیم. چنانچه در این خصوص تمایل به داشتن اطلاعات بیشتری بودید می توانید همه روزه با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان تلفنی بهره مند گردید.

سنت-کیتس-کاری

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان