×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

فرانسه تحصیلی

 

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

چنانچه برای مهاجرت به کشور فرانسه از طریق تحصیل قصد دارید اطلاعاتی کسب نمایید،لازم است بدانید رتبه بندی دانشگاه های فرانسه در بین بهترین دانشگاه های جهان است و برای تحصیل در فرانسه باید یک سری شرایط لازم را مد نظر قرار داده و دارا باشید.

شرایط لازم برای مهاجرت تحصیلی به فرانسه

1.زبان تحصیل در کشور فرانسه زبان انگلیسی و فرانسوی میباشد.برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه شما باید مدارک آیلتس یا تافل و هر مدرک زبان رسمی دیگری که مورد پذیرش است ارائه نمایید.

2.برای مهاجرت به کشور فرانسه از طریق تحصیل در مقاطع کارشناسی و مقاطع تحصیلی بالاتر باید ابتدا در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شوید.

3.جهت مهاجرت به کشور فرانسه از طریق تحصیل دانشجویان باید مدارک و رزومه ی تحصیلی خود و فرم درخواست تحصیل در دانشگاه فرانسه را ارائه نمایند.

4.از جمله موارد لازم برای مهاجرت تحصیلی به فرانسه پس از اخذ پذیرش از دانشگاه تعیین و فراهم نمودن محل دقیق اقامت(خوابگاه،خانه شخصی و غیره)میباشد.

شهریه دانشگاه های فرانسه جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

برای هر فردی که متقاضی تحصیل در فرانسه و یا مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل میباشد،یکی از موضوعات مهم شهریه دانشگاه ها در فرانسه است.شهریه دانشگاه های دولتی فرانسه در مقطع لیسانس شهریه سالانه به طور میانگین 500 یورو،برای دوره ی کارشناسی ارشد 300 یورو و مقطع دکترا 400 یورو میباشد.در دانشگاه های خصوصی شهریه دانشگاه ها بالاتر و به مقدار حداقل 3000 دلار سالیانه میباشد.در دانشگاه های مدیریت و بیزینس شهریه ها بالاتر و نزدیک به 10000 دلار در سال هم میرسد. توضیحات بیشتر،مدارک مورد نیاز و شرایط اقدام برای تحصیل کشور فرانسه و مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل در فرانسه را میتوانید از مشاوران متخصص سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی جویا شوید.

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان