×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

فرانسه خرید ملک

 

خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه منجر به اخذ اقامت در این کشور نمی گردد و جهت اخذ اقامت این کشور می بایست روش های دیگر را امتحان نمود. در صورتی که اشخاص ویزای توریستی داشته باشد، ممکن است ۹۰ روز بتوانند از فرانسه دیدن کنند. تمدید ویزا در این کشور ممکن نیست و در واقع در کشور فرانسه ویزای خود را نمی توان تمدید کرد و می بایست از یکی از روش های اقامت اقدام به اخذ مجوز کرد که به مدت یک سال اعتبار دارد و نیاز است که آن را هر سال تمدید کنید و جهت تمدید این مجوز می بایست ثابت کنید که در امور تحصیل، کار و سرمایه گذاری در این کشور مشارکت دارید. طبق قانون، هر کس در این کشور یک کد شناسایی دارد.

 بنابراین بازدیدکنندگان می بایست هر زمان که گذرنامه معتبری دارند، با ارائه سایر مدارک درخواست اقامت دهند. شهروندان بریتانیایی که اقامت دارند، می توانند به عنوان اعضای اتحادیه یک کشور اروپایی، هر زمان که بخواهند در این کشور به کار بپردازند و زندگی کنند و نیازی به اجازه کار ندارند. مدارک لازم جهت اقامت، یک سند اقامت رسمی شامل یک کارت شناسایی (de sejour) است.

استانداردهای سرمایه گذاری خرید ملک در فرانسه

میزان خرید ملک در فرانسه در سال های اخیر بسیار کمتر شده است و نسبت به کشورهای اروپایی دیگر نظیر هلند و اسپانیا که قیمت خرید ملک در آنها حدود ۲۰ درصد کاهش یافته، این کشور اندکی افزایش قیمت و تورم در قیمت خانه و املاک آن مشاهده می شود. در حال حاضر سیاست دولت فرانسه بدین گونه بوده که قیمت خانه را متعادل نگه دارد و از افزایش این قیمت جلوگیری کند و در واقع بتواند بر اساس استاندارد های سرمایه گذاری جهت حفظ تعادل قیمت ملک،. دو شاخصه خطر مصادره اموال و میزان کنترل فساد، ارتباط مستقیم با امنیت سرمایه گذاری در یک کشور خارجی دارد که پیش از اقدام بررسی مواردی از این قبیل توصیه می شود

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان