×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

فرانسه خودحمایتی

 

خود حمایتی فرانسه و قوانین اخذ اقامت و تابعیت فرانسه

خود حمایتی فرانسه ، مدارک و شرایط لازم برای مهاجرت به فرانسه از طریق خود حمایتی( تمکن مالی) و اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت فرانسه از طریق برنامه خود حمایتی کشور فرانسه در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط لازم برای خود حمایتی فرانسه چیست؟

آیا فردی که از طریق خود حمایتی اقدام می نماید اجازه کار در کشور فرانسه را دارد؟ هزینه های زندگی در کشور فرانسه چقدر است؟

 مزایای روش خود حمایتی فرانسه در مقایسه با خود حمایتی سایر کشورها چیست؟ کشور فرانسه با داشتن فرهنگی غنی، آثار باستانی بسیار زیاد، سواحل زیبا و… هر ساله مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد و بخش اعظم اقتصاد این کشور بر پایه توریسم و گردشگری می باشد.

 کیفیت زندگی، شاخص امید به زندگی، شاخص توسعه انسانی در این کشور بسیار بالا است و همچنین دارای وضعیت اقتصادی مطلوب می باشد که از این حیث در رتبه ششم جهان واقع گردیده است.

 متقاضیان می توانند از طرق گوناگون به کشور فرانسه مهاجرت نمایند که یکی از بهترین و کم ریسک ترین روش ها از طریق خود حمایتی میسر می گردد. امیدواریم سوالات و ابهامات شما عزیزان در رابطه با خود حمایتی فرانسه در این مقاله که توسط مشاور ین سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی گردآوری شده است، رفع گردد.

فرانسه

 شما عزیزان همواره می توانید با مشاورین سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط و راه های مختلف مهاجرت به فرانسه اعم از سرمایه گذاری، کار، تحصیل و… مشاوره رایگان دریافت نمایید. در ادامه مقاله مباحث زیر را دنبال کرده و در مورد آنها مطالب علمی ارائه خواهیم داد :

خود حمایتی فرانسه

خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی آن

خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی آن

خود حمایتی فرانسه و مدارک مورد نیاز

خود حمایتی فرانسه و استاندارد های سرمایه گذاری

خود حمایتی فرانسه و شاخص های اقتصادی مهم

خود حمایتی فرانسه و نکات مهم

خود حمایتی فرانسه و وکیل مهاجرت برای آن

خود حمایتی فرانسه و هزینه های زندگی در فرانسه

خود حمایتی فرانسه و مزایای آن

خود حمایتی فرانسه و سخن پایانی

دریافت مشاوره رایگان

خودحمایتی

خود حمایتی فرانسه و شرایط عمومی

فرانسه یک کشور مدرن می باشد، که در اروپای غربی واقع گردیده است. کشور فرانسه دارای سواحلی در اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه می باشد. این کشور از نظر مساحت سومین کشور پهناور اروپا محسوب می گردد و مساحتی بالغ بر 547,030 کیلومتر مربع دارا می باشد. کشور فرانسه با کشورهایی چون سوئیس، بلژیک، آلمان، لوزامبورگ، ایتالیا و اسپانیا مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور، شهر زیبای پاریس می باشد که بزرگترین شهر این کشور نیز به شمار می آید. جمعیت کشور فرانسه در سال 2019 بالغ بر 65,473,477 نفر تخمین زده شده است. تقریبا 85 درصد مردم فرانسه مسیحی و دارای مذهب کاتولیک می باشند و 10 درصد آن را مسلمانان تشکیل می دهند.

 مهاجرت به هر کشور از شش طریق مختلف امکان پذیر است که شامل مهاجرت از طریق تولد، از طریق ازدواج، از طریق تحصیل، از طریق سرمایه گذاری، از طریق کار و از طریق امر خطیر پناهندگی می باشد. افرادی که از طریق سرمایه گذاری خواهان مهاجرت به کشوری هستند می توانند از طریق خرید املاک و مستغلات، سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی، از طریق خود حمایتی و… برای کشور های مختلف اقدام نمایند. برخی از این روش ها مانند تولد سبب اعطای تابعیت به صورت خودکار می گردد و برخی از این روش ها سبب می گردد که فرد در ابتدا اقامت یک کشور سپس تابعیت آن را اخذ نماید.

مهاجرت به فرانسه ـ اخذ پاسپورت فرانسه ـ نقشه فرانسه ـ پرچم فرانسه

خود حمایتی فرانسه یکی از روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت و تابعیت کشور فرانسه می باشد. در ابتدای امر باید عنوان کنیم که خود حمایتی فرانسه در روش سرمایه گذاری قرار می گیرد اما افرادی که از این طریق برای مهاجرت به فرانسه اقدام می نماید، نیاز به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه به کشور فرانسه ندارند و فرد با ثابت نمودن داشتن توانایی مالی لازم برای پوشش هزینه های زندگی خود در کشور فرانسه می تواند از طریق خود حمایتی اقدام نماید. لذا افرادی که از این طریق به فرانسه مهاجرت می نمایند نمی توانند در این کشور برای کارفرمای فرانسوی کار کنند، در واقع متقاضی نمی تواند به عنوان نیروی کار در جایی استخدام گردد؛ اما می تواند به خود اشتغالی پرداخته و از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت یا ایجاد بیزینس و یا خرید ملک و اجاره دادن آن درآمد کسب نماید.

افرادی که از طریق خود حمایتی فرانسه برای اقامت این کشور اقدام می نمایند،  در ابتدا اقامت یک ساله دریافت می کنند که این اقامت تا 5 سال به صورت سالیانه قابل تمدید شدن می باشد و بعد از گذشت 5 سال افراد می توانند برای اقامت دائم کشور فرانسه اقدام نمایند و اقامت 10 ساله دریافت کنند و همچنین افراد می توانند در طی آن ده سال برای تابعیت کشور فرانسه و اخذ پاسپورت فرانسه درخواست نمایند.

ذکر این نکته ضروری است افرادی که خواهان اخذ پاسپورت یا تابعیت کشور فرانسه می باشند باید بر زبان فرانسوی مسلط باشند، در رابطه با قانون اساسی کشور فرانسه اطلاعات کافی داشته باشند، تاریخ کشور فرانسه را بدانند، در هنگام اقامت در فرانسه مرتکب جرم و جنایتی نشده باشند، توانایی مالی لازم برای حمایت از خود و خانواده خود داشته باشند و دارای کارت اقامت دائم کشور فرانسه باشند؛ در واقع فرد بایستی با جامعه فرانسه ادغام و عجین شده باشد.

مهاجرت به فرانسه ـ خود حمایتی فرانسه

به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینکراه های مهاجرت به فرانسه و اخذ تابعیت فرانسه رجوع نمایید.

نظام حقوق بین المللی خصوصی در کشور فرانسه

خود حمایتی فرانسه و مدارک مورد نیاز

یکی از مهمترین مراحل برای اخذ خود حمایتی فرانسه ارائه نمودن مدارک لازم می باشد. فرد بایستی در امر آماده نمودن مدارک دقت کافی و لازم را داشته باشد؛ زیرا کوچکترین اشتباه یا نقصان در ارائه مدارک، اثرات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه دارد و وی نمی تواند برای این روش اقدام نماید. مدارکی که فرد به سفارت ارائه می نماید نباید جعلی یا ساختگی باشد زیرا افسر مهاجرت با شک کردن در مورد پرونده شما می تواند آن را رد کند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست خود حمایتی فرانسه شامل موارد ذیل می باشد:

ارائه پاسپورت معتبر

تکمیل نمودن فرم های مربوطه

ارائه اسناد و مدارک مالی و بانکی برای نشان دادن تمکن مالی

ارائه اسناد مربوط به خرید ملک یا اجاره ملک در کشور فرانسه

ارائه عکس با استاندارد های خواسته شده

ارائه سند ازدواج برای افراد متاهل

ارائه مدارک هویتی متقاضی و خانواده وی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

خود حمایتی فرانسه و استاندارد های سرمایه گذاری

همانطور که خاطر نشان کردیم افرادی که خواهان مهاجرت به فرانسه از طریق خود حمایتی فرانسه می باشند اجازه کار در این کشور را ندارند اما می توانند از طرق مختلف سرمایه گذاری درآمد کسب نمایند که افراد می توانند با ثبت شرکت، خرید ملک و اجاره دادن آن، راه اندازی کسب و کار، سرمایه گذاری در صندوق های دولتی این کشور و… درآمد لازم برای هزینه های زندگی و مخارج خود را به دست آورد.

یکی از مهمترین مسائل در امر سرمایه گذاری استاندارد های سرمایه گذاری می باشد. فردی که قصد سرمایه گذاری در کشور خارجی را دارد باید استانداردهای سرمایه گذاری را بداند و دقت نماید که آیا استاندارد های لازم در سرمایه گذاری مربوطه در کشور مورد نظرش رعایت شده است یا خیر؟ باید نظام قضایی کشور مورد نظر را بسنجد که آیا دارای نظام قضایی سالمی است و براساس عدالت و بدون تبعیض تژادی بین تبعه خود و سایر اتباع خارجی عمل می نماید؟

رعایت استانداردهای سرمایه گذاری مهمترین بخش سرمایه گذاری است که سبب ایجاد امنیت برای سرمایه گذار خارجی می گردد و سبب جلوگیری از مصادره اموال وی در کشور مورد نظر می گردد. مصادره اموال به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث از بین رفتن دارایی فرد در کشور مورد نظر می گردد. مصادره مستقیم که با در اختیار گرفتن دارایی فرد به طور علنی توسط دولت صورت می گیرد و مصادره غیر مستقیم با وضع سیاست های محدود کننده سبب سلب قدرت سرمایه گذار می گردد.

نرخ مصادره اموال در کشورها بین 1 تا 7 ارزش گذاری می شود و هر چه عدد این شاخص کمتر باشد کشور مورد نظر برای حمایت از سرمایه گذار و عدم مصادره اموال مناسبی تر می باشد. نرخ مصادره اموال برای کشور فرانسه 1 می باشد به این معنی که شرایط سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران از نظر مصادره اموال ایده آل می باشد.

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در باب سرمایه گذاری کیفیت نظارتی دولت است که نشان دهنده توانایی دولت برای تدوین و اجرای سیاست های صحیح در راستای رشد بخش سرمایه گذاری می باشد. برای کشورهایی که دارای قوانین نظارتی مناسبی می باشند قرار داد ها بر اساس سیستم حقوقی اجرا می گردد، فساد در کشور کم تر می باشد و مقررات های تجاری روشن و به شیوه ای شفاف اجرا می گردد. نموداری که  توسط بانک جهانی برای کشور فرانسه تعریف گردیده است و مشخص کننده قوانین نظارتی در این کشور می باشد. عدد این شاخص بین 2.5- تا 2.5 ارزش گذاری می گردد. برای کشور فرانسه برای سال 2019 عدد شاخص 1.16 می باشدکه نسبتا کیفیت نظارتی مناسب است.

کنترل کیفیت اجرای قوانین در کشور فرانسه

 از دیگر شاخص های مهم در باب سرمایه گذاری در کشورهای خارجی شاخص کنترل فساد می باشد و چرا که وجود فساد در کشوری سبب نا امنی های اقتصادی، گسترش اقتصاد زیر زمینی، از بین رفتن رقابت، فرار سرمایه و اتلاف منابع می گردد از این رو نگاه سرمایه گذاران به بحث فساد در کشور خارجی می تواند چشم انداز و برنامه های فرد در رابطه با سرمایه گذاری در کشور مورد نظر را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین نمودار مربوط به کنترل فساد برای کشور فرانسه قابل مشاهده می باشد این شاخص نیز بین منفی 2.5 و عدد 2.5 ارزش گذاری می گردد.

نرخ کنترل فساد در کشور فرانسه

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ای با عنوان سرمایه گذاری در کشور فرانسه از همین وبسایت مراجعه نمایید.

خود حمایتی فرانسه و شاخص های مهم اقتصادی

سرمایه گذاری در هر نوع کسب و کار و کشوری ریسک های خاص خود را دارد و فرد بایستی  تمام شرایط و جوانب سرمایه گذاری را درنظر داشته باشد تا یک سرمایه گذاری پر سود را انجام دهد. در امر سرمایه گذاری فرد بایستی بداند که سرمایه خود را در کجا قرار می دهد و بازه ضرر و زیان برای سرمایه گذاری خود تعیین نماید.

متقاضیانی که از طریق خود حمایتی فرانسه اقامت این کشور را به دست می آورند، می توانند از طریق سرمایه گذاری کسب در آمد نمایند. از این رو در این بخش شاخص های مهم اقتصادی در امر سرمایه گذاری را بیان می داریم.

یکی از شاخص های مهم در امر سرمایه گذاری نرخ رشد اقتصادی یک کشور در طی یک سال می باشد که با مقایسه آن فرد سرمایه گذار، میزان سود دهی  احتمالی کسب و کار را میتواند تخمین بزند و نرخ رشد اقتصادی مثبت نشان از افزایش تولید ناخاص داخلی یک کشور و وجود رشد اقتصاد است.

نرخ رشد اقتصادی برای کشور فرانسه در سال 2019 برابر 1.2  درصد می باشد.

یکی دیگر از شاخص های مهم اقتصادی در امر سرمایه گذاری نرخ مالیات بردرآمد، سود و سود سرمایه می باشد. این مالیات بر سود شرکت ها و موسسات، بر روی درآمد واقعی یا پیش فرض افراد، روی زمین، روی اوراق بهادار و سایر دارایی ها اعمال می گردد، طبق آمار بانک جهانی در سال 2017 بیشترین نرخ مالیات مربوط به سال 2013  و برابر 25.93 می باشدو برای سال 2016 نرخ مالیات 25.4 می باشد.

خود حمایتی فرانسه و نکات مهم

همانطور که ذکر کردیم یکی از شرایط لازم برای مهاجرت به فرانسه از طریق خود حمایتی این موضوع است که فرد باید اثبات نماید دارایی لازم برای حمایت از خود و خانواده خود در کشور فرانسه را داراست. برای اثبات این موضوع فرد می تواند با ارائه اسناد و مدارکی که نشان دهنده میزان سرمایه شخص در حساب بانکی اش و همچنین ارائه مدارکی که نشان از منبع درآمد برای متقاضی می باشد( بهای اجاره بلند مدت، حقوق بلند مدت، کسب عایدی از یک منبع درآمدی  و…) اقدام نماید، بنابراین نیازی به انتقال سرمایه فرد به فرانسه نیست از این رو خود حمایتی فرانسه یکی از روشهای کم ریسک تلقی می گردد. متقاضی اصلی می تواند برای همسر و فرزند زیر 18 سال خود نیز اقامت کشور فرانسه را اخذ نماید. واجد الشرایط شدن برای مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت و پاسپورت کشور فرانسه از این طریق فرد بایستی شرایط و الزاماتی را رعایت نماید که شامل:

میزان سرمایه ای که متقاضی اصلی بایستی در حساب خود به عنوان دارایی نشان دهد 40,000 یورو می باشد.

مبلغ مورد نیاز در حساب بانکی برای همسر متقاضی اصلی مبلغ 18,000 یورو می باشد

مبلغ موجود در حساب بانکی برای فرزند زیر 18 سال 10,000 یورو می باشد.

فرد بایستی ملکی را در فرانسه برای سکونت خود و خانواده خود اجاره یا خریداری نماید و متراژ خانه متناسب با تعداد افراد خانواده تعیین می گردد، بنابراین افراد می توانند در هر منطقه یا شهر فرانسه که تمایل به سکونت دارند ملکی را اجاره یا خریداری نمایند.

نکته مهم در باب خود حمایتی فرانسه

مهمترین نکته ای که در مورد خود حمایتی فرانسه می توان به آن اشاره نمود این است که مبلغی که به عنوان دارایی، متقاضی می بایست نشان دهد، با نرخ ارز دولتی محاسبه می گردد

. افرادی که خواهان مهاجرت به فرانسه از طریق خود حمایتی می باشند، بایستی حداقل یک بار با ویزای توریستی به این کشور سفر کرده باشند یا حتی الامکان سابقه سفر به کشورهای اروپایی یا کشور های عضو شنگن داشته باشند.

برای درخواست خود حمایتی فرانسه محدودیت سنی وجود ندارد اما این روش بیشتر برای افرادی که بازنشسته شده اند و سن بالاتری دارند یک روش مهاجرتی جذاب به شمار می آید. یکی از مهمترین مزیت های اخذ اقامت کشور فرانسه از این طریق، نداشتن شرط حضور برای متقاضی می باشد. کشورهای بسیار زیادی برای اعطای اقامت حضور فرد در کشور را شرط قرار می دهند و متقاضی چنانچه این شرط را رعایت ننماید، نمی تواند برای اقامت دائم آن کشور درخواست نماید. متقاضیان برای خود خمایتی فرانسه تنها برای تمدید اقامت خود باید در فرانسه حضور پیدا نمایند.

شرایط کلی اخذ اقامت فرانسه از طریق خود حمایتی

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه

خود حمایتی فرانسه و هزینه زندگی در فرانسه

یکی از مسائل مهم در زمینه مهاجرت به فرانسه از طریق خود حمایتی فرانسه، بحث هزینه ها می باشد و متقاضیان باید اطلاعات کامل و جامعی قبل از تصمیم گیری در رابطه با مهاجرت ، در مورد هزینه های زندگی در کشور فرانسه داشته باشند به طور کلی هزینه زندگی در فرانسه 77.57 درصد بالاتر از ایران می باشد. در جدول زیر هزینه برخی از اقلام مهم در سبد خانوار را بررسی می نماییم.

همانطور که ذکر نمودیم یکی از شرایط لازم برای مهاجرت به فرانسه از روش خود حمایتی، اجاره یا خرید ملک در این کشور می باشد لذا هزینه اجاره و خرید ملک نیز بر روی تصمیم گیری افراد در زمینه خود حمایتی فرانسه تاثیر گذار است که در جدول زیر هزینه های خرید و اجاره ملک در کشور فرانسه را بررسی نموده ایم. هزینه های بالا در کشور فرانسه متعلق به شهر پاریس می باشد.

هزینه های املاک و مستغلات در کشور فرانسه

یکی از مهمترین شاخص ها در رابطه با هزینه ها نرخ تورم می باشد. هنگامی که نرخ تورم در کشوری پایین و تثبیت شده باشد افراد به راحتی می توانند برای هزینه ها و مخارج خود برنامه ریزی نمایند و افزایش نرخ تورم سبب کاهش ارزش پول ملی می گردد.

نرخ تورم در کشور فرانسه برای سال 2019 برابر 0.94 می باشد.

نمودار نرخ تورم در کشور فرانسه

خود حمایتی فرانسه و وکیل مهاجرت

افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند باید آگاه باشند که امر مهاجرت بسیار مشکل است و دارای پیچدگی های زیادی است. برای مهاجرت به فرانسه ، متقاضی می بایست اطلاعات و آگاهی های کافی در رابطه با قوانین داخلی و بین المللی آن داشته باشد و تغییرات مدام قوانین بر این پیچیدگی ها و سختی ها می افزاید. لذا افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه از طریق خود حمایتی فرانسه را دارند باید در این زمینه با وکیل معتبر که هم دارای پرونده وکالت می باشد و هم تجربه کافی در زمینه مهاجرت دارد مشورت نمایند.

وکیل مهاجرت ـ مشاوره مهاجرتی

سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی  با کارشناسان و مشاورین با دانش در زمینه مهاجرت و با کادری دلسوز و با تجربه سالیان متمادی برای ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیزمان تلاش نموده است. تجربه کاری در زمینه مهاجرت یکی از مهم ترین نکته هایی است که فرد باید به آن توجه نماید و این سازمان حقوقی مهاجرتی بیش از 15 سال دارای تجربه می باشد و از اعتبار بالایی در زمینه مهاجرت برخوردار است. هزاران  پرونده موفق موسسه حقوقی ملک پور گواه از تخصص این موسسه برای ارائه خدمات به مشتریان می باشد که برخی از آنها را می توانید در گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین وبسایت ما بررسی نمایید. همانطور که بیان کردیم متقاضیان برای خود حمایتی فرانسه نیاز به اجاره یا خرید ملک در کشور فرانسه دارند و همچنین باید برای افزایش شانس ویزا شدن، سفری به کشور فرانسه داشته باشند که در این زمینه ها می توانند از خدمات سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی استفاده نمایند.

france

خود حمایتی فرانسه و مزایای آن

در ابتدای امر عنوان کردیم که روش خود حمایتی فرانسه یکی از کم ریسک ترین روش ها در دسته بندی سرمایه گذاری می باشد. برای اقدام، ارائه مدرک زبان اجباری نمی باشد و فرد با آشنایی اندک با زبان فرانسوی می تواند درخواست نماید. این روش الزاماً نیاز به ارائه مدارک تحصیلی دانشگاهی ندارد. کشور فرانسه محدودیت یا ظرفیت ندارد همه افراد با داشتن شرایط ذکر شده می توانند برای خود حمایتی فرانسه اقدام نمایند.

 برای اجاره یا خرید ملک در فرانسه، نیاز به اقامت فرد در این کشور نمی باشد و متقاضی می تواند از طریق ویزای توریستی یا دعوتنامه تجاری به این کشور سفر نماید و با بررسی شرایط و مشاهده ملک مورد نظر و در نظرگرفتن قیمت و… برای خرید یا اجاره آن اقدام نماید که در این زمینه سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید  محمدی  با ارائه بهترین خدمات برای متقاضیان و ایجاد زمینه مناسب برای اخذ اقامت از طریق خود حمایتی فرانسه، همراه هموطنان عزیزمان در ایران و سایر کشورها می باشد. از دیگر مزیت های این روش می توان از نداشتن محدودیت سنی و عدم حضور برای اقامت نام برد. هزینه تحصیل و بیمه برای افرادی که اقامت کشور فرانسه را دارند رایگان می باشد. امکان سرمایه گذاری در کشور فرانسه هنگامی که فرد از طریق خود حمایتی فرانسه اقامت این کشور را اخذ نموده است از دیگر مزایای این روش می باشد.

جدول مزایای خودحمایتی فرانسه

اقامت فرانسه

اخذ تابعیت فرانسه

خود حمایتی فرانسه و سخن پایانی

خود حمایتی فرانسه ، شرایط و مدارک لازم برای خود حمایتی و اخذ اقامت و تابعیت کشور فرانسه از طریق خود حمایتی کشور فرانسه در این نوشتار بررسی گردید. خود حمایتی فرانسه یکی از بهترین و کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری محسوب می گردد کما اینکه انتقال سرمایه و سرمایه گذاری مستقیم در این روش مطرح نیست و فرد با ارائه تمکن مالی می تواند اقامت کشور فرانسه را اخذ نماید. خود حمایتی کشور فرانسه در مقایسه با خود حمایتی سایر کشورها دارای مزیت هایی از جمله عدم وجود شرط حضور، عدم محدودیت سنی و توانایی زبان و ظرفیت برای افراد و… می باشد. تمامی افراد از سراسر دنیا می تواند برای خود حمایتی فرانسه اقدام نمایند و اقامت کشور فرانسه را به مدت 5 سال اخذ نمایند و سپس برای اقامت دائم و تابعیت کشور فرانسه اقدام نمایند.

 برای درخواست خود حمایتی فرانسه ، فرد بایستی با وکیل معتبر در زمینه مهاجرت مشورت نماید. شما بزرگواران می توانید با سازمان حقوقی مهاجرتی دکترسعید محمدی تماس حاصل فرمایید و از به روزترین و کامل ترین اطلاعات در زمینه مهاجرت به فرانسه مطلع شوید

 بررسی راه های مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه از سوالات مهم بسیاری از افرادی است که قصد اقامت در فرانسه را دارند.در این مقاله ما به موضوع بررسی راه های مهاجرت به فرانسه، مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه میپردازیم.در واقع خلاصه ترین وجه ممکن برای انتقال اطلاعات مفید را برای شما در خصوص مهاجرت به فرانسه و انواع مختلف راه های مهاجرت به فرانسه و موارد مرتبط با آن بیان میداریم. .

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان