×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

فنلاند ثبت شرکت

 

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

با ثبت شرکت در فنلاند می توانید از ۱۰۰ درصد مالکیت بهرمند شوید. در واقع ثبت شرکت در فنلاند نیازی به شریک محلی ندارد.از طریق ثبت شرکت در فنلاند می توانید به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت رفته و همینطور از تجارت و اقامت های طولانی بهرمند شوید.

پس از ۳ سال شرایطی فراهم می شود تا بتوانید از اقامت دائم در این کشور بهرمند شوید. ۵ سال پس از اقامت دائم در فنلاند امکان درخواست پاسپورت نیز وجود دارد.امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی دنیا فراهم شده است.

در نظر داشته باشید که شما می توانید حساب های شخصی و همینطور شرکتی متعددی افتتاح کنید.هر فردی که با ثبت شرکت در فنلاند می تواند برندینگ خود را داشته باشد به این معنی که مارک تجاری به وی تعلق می گیرد. قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا از دیگر مزایای ثبت شرکت در فنلاند محسوب می شود.

یک سری وام ها با بهره ی کم برای عموم افراد فراهم شده است که هر یک می توانند از آن بهرمند شوند، فنلاند از دسته کشورهایی است که در مسیر پیشرفت نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

ثبت شرکت در فنلاند یکی از بهترین روش های مهاجرت و اقامت در این کشور است. ثبت شرکت در فنلاند روش های مختلفی دارد که باید به بررسی آنها بپردازیم. مزایای ثبت شرکت در فنلاند بسیار زیاد است به این ترتیب بهتر است مقاله زیر را دنبال کرده و از روش های آسان برای این کار مطلع شوید.

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

در ابتدا باید فرم مربوط به ثبت شرکت در فنلاند پر شود و نهایتاً به وزارت بازرگانی ارسال شود. در گام دوم نیاز به هماهنگی با وزارت امور خارجه دارید و باید تأییدیه های لازم در این خصوص را مورد بررسی قرار دهید.از دولت فنلاند باید اجازه های لازم در خصوص بیزینس پلان ها را دریافت کرد. این مرحله از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در گام بعدی درست زمانی که اجازه برای درخواست دهنده صادر شد وقت سفارت فنلاند تعیین می شود که متقاضی باید حضور خود را به عمل آورد به این ترتیب شرایط دریافت ویزای فنلاند بلند مدت برای وی مشخص خواهد شد.

در گام پنجم باید به کشور مقصد با استفاده ار تور فنلاند سفر کنید و مراحل ثبت شرکت در فنلاند را در همان کشور تکمیل کنید. این موارد در حالتی که به صورت روتین طی شود در کمتر از چند روز انجام خواهد شد.

مراحل ثبت شرکت در فنلاند

پیش پرداخت ثبت شرکت در فنلاند

به طور کلی شخصی که به ثبت شرکت در فنلاند اقدام کرده و قصد دارد تجارتی در این کشور راه بیندازد باید در مرحله ی  ثبت نام پیش پرداختی ارائه دهد. اگر کشور اقامت دارای مالیات بر درآمد باشد این پیش پرداخت ضروری تلقی می شود.

اگر ثبت شرکت در فنلاند به صورتی باشد که یک سری دفاتر در مناطق مختلف فیکس شود اداره مالیات پس از ثبت نام دستور خواهد داد که شرکت ، پیش پرداخت مالیاتی را پرداخت کند. به طور کلی برای ثبت شرکت در فنلاند در ابتدا و در فرم مذکور باید درآمد پیش بینی شده را وارد کنید البته این بخش بعدها قابل ویرایش است.

دقت کنید که پیش پرداخت در مقابل مالیات معنی پیدا می کند در واقع اگر مالیاتی نباشد نیاز به پیش پرداختی نخواهد بود.

در ثبت شرکت در فنلاند اگر شرکت تنها به عنوان یک متخصص اختصاصی باشد می توان کارت های اعتباری را جایگزین پیش پرداخت کرد. این کارت ها درستی مواقعی مورد استفاده قرار می گیرند که فعالیت های شرکت باعث ایجاد استقرار دائمی نشود. در غیر این صورت کارت اعتباری قابل استرداد نخواهد بود.

مزیت های ثبت شرکت در کشور فنلاند

فرد می تواند بدون داشتن هیچ گونه شریکی شرکت خود را ثبت کند و به صورتی کامل مالکیت شرکت خود را در طول فعالیت آن داشته باشد.

با ثبت شرکت در کشور فنلاند فرد می تواند برای انجام اعمال تجاری به هر کشور عضو اتحادیه اروپا و شینگن سفر کند.

از طریق ثبت شرکت فرد می تواند پس از سه سال از گذشت تاسیس شرکتش، اقامت دائم خود را در کشور فنلاند با ارائه عملکرد مثبت شرکت خود در طول این سه سال، دریافت کند.

همچنین فرد در صورتی که ۵ سال از اقامت دائمش ازطریق ثبت شرکت در کشور فنلاند گذشته باشد می تواند برای دریافت پاسپورت فنلاندی خود اقدام کند.

با اقامت در کشور فنلاند فرد می تواند ویزای تمام کشور های بین المللی بدون دردسر دریافت کند.

با ثبت شرکت در کشور فنلاند فرد می تواند در تمامی شعب بانک های مختلف این کشور حساب شرکتی برای شرکتش و یا حساب شخصی برای خود افتتاح کند.

همچنین فرد می تواند از برندهای اروپایی جهت نام شرکت خود استفاده کند.

علاوه بر تمام این مزیت ها فرد می تواند به قوانین آزاد تجاری و گمرک کشور فنلاند در محدوده کشور های اتحادیه اروپا دستیابی پیدا کند.

با تمام این مزایایی که گفته شد کشور فنلاند علاوه بر اینکه دارای شرایط آسان برای ثبت شرکت برای متقضیان خارجی است همچنین تسهیلاتی را نیز برای این افراد ارائه می دهد و از آن ها برای ثبت شرکت خود حمایت می کند. در نتیجه فرد متقاضی ثبت شرکت در یک کشور اروپایی می تواند شرکت خود را در کشور فنلاند تاسیس کند و آن را به ثبت این کشور برساند.

به طور کلی برای کسب و کار در فنلاند ثبت شرکت محدود عمومی و شرکت محدود خصوصی رایج ترین محسوب می شود.عموما برای ثبت شرکت در فنلاند باید حداقل سرمایه اعلام شده رعایت شود،در ثبت شرکت در فنلاند نیاز به یک هیئت مدیره ی متشکل از حداقل ۳ سرپرست است . مدیر اجرایی برای شرکت اصلی و همینطور شعبات باید به درستی انتخاب شود.

برای ثبت شرکت عمومی نیاز به ثبت اوراق بهادار است. برای حساب های مربوطه نیاز به حسابرس خبره خواهد بود. نرخ ثابت مالیات شرکتی ۲۶ درصد اعلام شده است.برای شرکت محدود خصوصی حداقل یک سرپرست و یک جانشین هیئت مدیره نیاز است. توصیه می شود یک دفتر محلی که آماده به خدمت است انتخاب شود.

البته ثبت شرکت در فنلاند می تواند به صورت مشارکت عمومی یا محدود نیز صورت پذیرد. افرادی که می خواهند به صورت انفرادی به فعالیت مشغول شوند می توانند کسب و کار انفرادی برای خود راه بیندازند.از طرفی در صورتی که سرمایه ی لازم برای ثبت شرکت در فنلاند وجود نداشته باشد می توانید شعبه یک شرکت خارجی را راه بیندازید.

استخدام کارکنان پس از ثبت شرکت در فنلاند

فنلاند از پیشرفته ترین سیستم های آموزش در دنیا محسوب می شود. نیروی کار در این کشور بسیار ماهر است. در فنلاند یک سری قوانین کاری وجود دارد که باید به درستی رعایت شود. قراردادهای استخدامی در فنلاند در مسیر آزمون حرکت می کنند. عموما نیاز به افراد حرفه ای برای استخدام خواهد بود. البته استخدام کارمند در زمینه های عمومی آسان و قابل قبول اعلام شده است. حقوق های عرضه شده نیز به صورت مشخص و ثابت است و در این زمینه مشکلی دیده نشده است.

محیط های کسب و کار در فنلاند آزادانه و سرمایه گذار پسند است، در نظر داشته باشید که این موضوع در کنار محیط های سختگیرانه قابل درک خواهد بود. افرادی که در شرکت های فنلاند از قانون سرپیچی می کنند احتمال از دست دادن همیشگی شغل خود را دارند. بنابراین فضای نظارتی بسیار قانونمندی در فنلاند دیده می شود که به شما اجازه می دهد از هر یک لذت ببرید. در نظر داشته باشید که عدم رعایت ثبت شرکت در فنلاند شاید به قیمت جریمه های بسیار سنگین تمام شود.

 

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان