×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای توریستی لوکزامبورگ

اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ یکی از راه های ورود به این کشور کوچک اروپایی میباشد. لوکزامبورگ کشوری کوچک در شمال اروپا میباشد. پایتخت کشور لوکزامبورگ شهر لوکزامبورگ میباشد. کشور لوکزامبورگ با کشور آلمان, کشور فرانسه و بلژیک همسایه است. زبان رسمی این کشور آلمانی, فرانسوی و لوکزامبورگی میباشد. واحد پول لوکزامبورگ از سال ۲۰۰۲ یورو است. پیش از سال ۲۰۰۲ و در تمام طول قرن بیستم واحد پول این کشور فرانک لوکزامبورگ بود. لوکزامبورگ در طول تاریخ خود تحت کنترل بسیاری از ایالت ها قرار گرفته است اما در سال ۱۸۶۷ حاکمیت خود را از هلند گرفت و به یک کشور مستقل تبدیل شد. کشور لوکزامبورگ به عنوان دومین کشور ثروتمند جهان شناخته میشود.

 ویزای توریستی لوکزامبورگ ، شرایط اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ، مدارک لازم و پروسه اقدام جهت اخذ ویزای گردشگری لوکزامبورگ به صورت کاملا تحلیلی و دقیق در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ چه شرایطی دارد؟ چه مدارکی جهت اخذ ویزای گردشگری کشور لوکزامبورگ مورد نیاز است؟ وقت سفارت لوکزامبورگ جهت اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ چگونه است؟ در این مقاله سعی بر آن است تا به این سوالات و دیگر سوالات شما خصوص پروسه اخذ ویزا به جهت انجام مقاصد کوتاه مدت در کشور لوکزامبورگ پاسخ داده شود. ویزای توریستی لوکزامبورگ تنها به جهت گردشگری صادر نمی شود و دیگر مقاصد کوتاه مدت نظیر دیدار با خانواده ، شرکت در کنفرانس ها، دریافت خدمات درمانی را نیز در بر می گیرد. لوکزامبورگ کشوری در اروپای غربی می باشد که با کشورهای زیادی مرز مشترک دارد و یکی از کشورهای ثروتمند جهان محسوب می گردد.

اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ

– شرایط اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ

کشور لوکزامبورگ جزو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن میباشد. لذا برای ورود به این کشور اخذ ویزای شینگن الزامی میباشد. برای سفر به لوکزامبورگ ، ویزای شینگن را باید از کنسولگری کشور لوکزامبورگ درخواست کنید، به عنوان یک قاعده کلی، درخواست ویزا باید از کشوری که متقاضی به طور قانونی اقامت آن را دارد داده شود. کشور لوکزامبورگ در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت به ایران در شهر آنکارا کشور ترکیه می باشد. در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به لوکزامبورگ وجود ندارد و بهترین مسیر از طریق خط هواپیمایی ترکیش ایرلاین ( یک توقف در استانبول ) می باشد همچنین امکان سفر به لوکزامبورگ بوسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا و لوفتهانزا و اتریشی نیز با یک توقف وجود دارد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ، تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های رایگان مشاورین حقوقی استفاده نمایید. مشاورین بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی می توانند در مورد همه روش های مهاجرتی در این کشور چون کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار دهند و در جهت اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ راهنمایی های لازم را انجام دهند. این منطقه جز میراث گردشگری یونسکو شناخته شده است. استحکامات قدیمی این منطقه، در محل تلاقی رودخانه های آلزت و petrusse واقع شده است. Pétrusse)رودخانه ای در کشور لوکزامبورگ است که به رودخانه الزت در شهر لوکزامبورگ می پیوندد(.

مدت درخواست ویزای توریستی لوکزامبورگ

توصیه می شود به جهت تعیین وقت سفارت لوکزامبورگ در ترکیه، حداقل ۶ هفته زودتر از تاریخ اقدام به سفر تان ، درخواست وقت سفارت دهید و اقدامات لازم را برای دریافت ویزای لوکزامبورگ انجام دهید. از آنجا که پروسه اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ ، مستلزم طی مراحل اداری متفاوتی است، هیچ تضمینی در مورد اینکه آیا ویزا به شما اعطا می شود یا خیر وجود ندارد؛ زیرا این امر کاملاً حق سفارت لوکزامبورگ در ترکیه است. در صورتی که قصد دریافت وقت سفارت برای اخذ ویزا دارید، به دو صورت آنلاین یا حضوری امکان درخواست دارید. بسیاری از افراد برای اینکه در وقت خود صرفه جویی نمایند از دریافت وقت آنلاین استفاده می نمایند. تفاوت میان وقت آنلاین و حضوری تنها در این مورد است که درخواست شما در وقت آنلاین به صورت الکترونیکی به ثبت می رسد و کلیه مدارک مورد نیاز به صورت اسکن شده بارگذاری می شود، در حالی که در وقت سفارت حضوری مدارک به آفیسر ویزا ارائه می گردد. افرادی که به سفارت لوکزامبورگ در ترکیه برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ مراجعه می نمایند، باید به صورت کاملا واضح اهداف خود از سفر را برای آفیسر ویزا شرح نمایند. این مقاله حاصل تلاش های علمی جمعی از مشاوران حقوقی بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی است و از آنجایی که برای جمع آوری مطالب این مقاله زمان زیادی صرف شده است، کپی برداری از مطالب آن امری غیر اخلاقی و غیر قانونی است و پیگرد قانونی دارد.

موزه ملی هنر و تاریخ لوکزامبورگ (MNHM)

اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ – مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ به شرح زیر می باشد :

اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی

فرم درخواست ویزا

کارت ملی و شناسنامه

۲ قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش

در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج

نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی

گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمندان و کارگران )

پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )

گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )

گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )

بیمه مسافرتی

سند مالکیت ( در صورت وجود )

رزرو هتل و بلیط هواپیما

ویزای توریستی کشور لوکزامبورگ

کارشناسان ما در شرکت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ ویزای توریستی در کشور لوکزامبورگ را ارائه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال می توانید با ما در ارتباط باشید تا مشاوران و کارشناسان ما شما را دقیق تر راهنمایی کنند.

تمدید ویزای توریستی لوکزامبورگ

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، امکان تمدید ویزای توریستی می باشد. از آنجایی که ویزای توریستی لوکزامبورگ از نوع تایپ C می باشد ( در واقع از نوع ویزاهای کوتاه مدت است) اصولا قابلیت تمدید نخواهد داشت و در صورت پایان اعتبار مدت زمان ویزا، شخص موظف است که کشور را ترک کرده و در صورت تمایل، دوباره اقدام به اخذ ویزای توریستی نماید. نکته ای که باید در نظر داشت این است که در صورتی که در مدت زمان مشخص شده خاک کشور را ترک ننمایید، در صورت اقدام برای اخذ ویزای مجدد، شانس ویزا کاهش پیدا می کند و بابت روزهایی که به صورت غیر مجاز در این کشور حضور داشته اید، جریمه از شما اخذ خواهد شد.

وثیقه در ویزای توریستی لوکزامبورگ

برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ ، دعوت نامه می تواند یکی مدارکی باشد که تاثیر بسیار زیادی در توجیه آفیسر ویزا برای ورود شما به این کشور دارد. در واقع عوامل بسیار زیادی مثل سابقه سفر فرد به حوزه شنگن، تمکن مالی کافی و یا نحوه نشان دادن علقه نسبت به کشور خود، در صدور یا ریجکتی ویزای توریستی لوکزامبورگ نقش دارند. بسیاری از افرادی که درخواست ویزای توریستی لوکزامبورگ را دارند، اما بنا به دلایلی شرایط ارائه دعوت نامه به سفارت را ندارند، می توانند از موسسات مهاجرتی کمک بگیرند. موسسات مهاجرتی نیز در قبال دریافت مبلغی به عنوان وثیقه برای شما دعوت نامه صادر می کنند تا با قرار دادن آن در پرونده، شانس دریافت ویزای توریستی خود را بالا ببرید. نکته مهم این است که مبلغی که بابت وثیقه پرداخت می کنید صرفا بابت تضمین بازگشت شما به کشور است و بعد از برگشت شما به کشور، کل مبلغ وثیقه به شما عودت داده می شود.

خدمات بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با سابقه درخشان خود در امر مهاجرت، خدمات مهاجرتی در زمینه روش های گوناگون مهاجرت چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج ارائه می دهد. در صورتی که در جستجوی اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ هستید، می توانید از طریق تماس با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی استفاده نمایید. هم چنین می توانید در صورت نیاز با رزرو وقت مشاوره تخصصی از طریق اسکایپ با مشاوران تخصصی به صورت تصویری صحبت نمایید و از همه جزئیات پروسه اخذ ویزای توریستی اطلاع کسب نمایید.

نکات مهم ویزای توریستی لوکزامبورگ

در صورتی که در جستجوی اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ می باشید، بهتر است بدانید که این ویزا از نوع ویزای کوتاه مدت است و افراد حداکثر نود روز می توانند در این کشور یا دیگر کشورهای حوزه شنگن حضور داشته باشند. ویزاهای کوتاه مدت قابل تبدیل به ویزاهای بلند مدت نیست. یعنی در واقع شما نمی توانید با اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ به تحصیل یا کار در این کشور بپردازید. نکته دیگر هم این است که لوکزامبورگ جز کشورهای حوزه شنگن می باشد، در نتیجه برای ورود به آن نیاز به اخذ ویزای شنگن است و همه شهروندان کشورهای حوزه شنگن می توانند بدون اخذ ویزا به این کشور ورود پیدا نمایند. اخذ ویزای توریستی موجب بهره مندی شخص از حقوق شهروندی آن کشور نمی شود و فرد تنها به عنوان گردشگر وارد این کشور می شود. ویزای توریستی لوکزامبورگ اصولا قابلیت تمدید ندارد و برخی از افراد این تصور اشتباه را دارند که می توانند بعد از پایان مدت ویزای توریستی ، بدون نیاز به خروج از این کشور و درخواست مجدد ویزای مربوطه برای تحصیل یا کار اقدام نمایند.

سخن پایانی

ویزای توریستی لوکزامبورگ ، شرایط اخذ ویزای توریستی این کشور و مدت زمان لازم و شرایط تمدید ویزای توریستی لوکزامبورگ به صورت کاملا علمی توسط مشاورین مجرب بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی مورد تحلیل قرار گرفته است. لوکزامبورگ یکی از کشورهای اروپایی با جاذبه های گردشگری فوق العاده می باشد که سالیانه تعداد زیادی گردشگر و توریست را به سمت خود جذب می نماید. این مقاله با همت بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تنظیم گردیده است و سعی بر آن است تا اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی لوکزامبورگ با استفاده از منابع معتبر در اختیار شما بزرگواران قرار گیرد. عضویت این کشور در حوزه شنگن راه را برای ورود و خروج شهروندان کشورهای حوزه شنگن و هم چنین افرادی که موفق به اخذ ویزای شنگن شده اند، باز گذاشته است و هم چنین ویژگی های ویزای توریستی لوکزامبورگ ، وقت سفارت لوکزامبورگ و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا مورد بررسی قرار گرفته است. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان مشاوران حقوقی با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل فرمایید و یا جهت رزرو وقت تخصصی با کارشناسان ارشد اقدام نمایید. هم چنین شما بزرگواران می توانید سوالات و ابهامات خود را در انتهای مقاله در قسمت بیان دیدگاه مطرح نمایید و یا با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ، سوالات خود را بیان نماید تا کارشناسان حقوقی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دقیق آن را اعلام نمایند.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان