×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ثبت شرکت در لوکزامبورگ

مشاورین بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در لوکزامبورگ و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در لوکزامبورگ و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در لوکزامبورگ و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در لوکزامبورگ و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در لوکزامبورگ برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در لوکزامبورگ و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

بنابراین با داشتن اقامت لوکزامبورگ شما قادر خواهید بود به تمامى کشورهاى اتحادیه اروپا و شینگن بدون نیاز به ویزا سفرکنید و ویزاى بسیارى از کشورهاى غربى همچون کانادا ـ استرالیا ـ نیوزیلند و حتى آمریکا را براحتى اقدام نمایید.

مشاوره ثبت شرکت در لوکزامبورگ به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در لوکزامبورگ و مهاجرت به لوکزامبورگ شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

خدمات ما بری ثبت شرکت در لوکزامبورگ

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در لوکزامبورگ

انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در لوکزامبورگ توسط وکلای رسمی شرکت

اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در لوکزامبورگ ( مرحله مقدماتی )

افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ

تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور لوکزامبورگ

دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ

مزایای ثبت شرکت در لوکزامبورگ

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)

دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت

امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال

امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم

امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا

افتتاح حساب شرکتی و شخصی

استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مراحل ثبت شرکت در لوکزامبورگ و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در لوکزامبورگ و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت لوکزامبورگ نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی

تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در لوکزامبورگ جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت

بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.

بعد از ۳ سال اقامت در لوکزامبورگ و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در لوکزامبورگ و اقامت

نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)

پر نمودن فرم ثبت شرکت در لوکزامبورگ

اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل

طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )

سند مالکیت و پرینت حساب بانکی

کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌

وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

لوکزامبورگ، یکی از کشورهای اروپایی با وسعت سرزمینی کوچکی در نزدیکی، آلمان، فرانسه و بلژیک می باشد که با آن‌ها مرز مشترک دارد. کشور لوکزامبورگ علی رغم وسعت کمی که دارد، یکی از کشور های پیشرفته و بسیار ثروتمند اروپایی است که در زمینه ی سرمایه گذاری اقتصادی، یکی از کشور های مطرح دنیا می‌باشد. یکی از زمینه های عالی در این کشور به جهت سرمایه گذاری، ثبت شرکت در لوکزامبورگ می باشد که این کشور به خاطر اقتصاد پشرفته و سرمایه گذاری های کلانی که در ان وجود دارد بعد از ایالات متحده ی آمریکا، دارای بزرگترین بازارهای سرمایه گذاری می‌باشد.

همین عوامل موجب شده است که بسیاری از مهاجران خارجی، بخواهند از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ، اقدام به سرمایه گذاری کنند. ثبت شرکت در لوگزامبورک برای مهاجران خارجی دارای بسیار مزایای به خصوصی است؛ از جمله اینکه سرمایه گذاران خارجی که به جهت ثبت شرکت در لوکزامبورگ اقدام می کنند، از قوانین مالیاتی خوبی برخوردار هستند. در نتیجه به جهت وضعیت اقتصادی با ثبات کشور لوکزامبورگ و دیگری به خاطر شرایط راحت و آزادی که برای سرمایه گذاران از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ وجود دارد، موجب شده است که سرمایه گذاران خارجی علاقه ی بسیار زیادی به جهت ثبت شرکت در لوکزامبورگ داشته باشند.

انواع زیادی از شرکت ها درکشور لوکزامبورگ قابل ثبت است. انتخاب نوع مناسب شرکت برای ثبت کاملا به اهداف و زمینه های فعالیت سرمایه گذار بستگی دارد. به صورتی که بعضی از شرکت های فعالیت های تجاری کوچک و یا متوسط و بعضی از انواع شرکت ها مانند سهامی عام فعالیت های تجاری بزرگ و با سرمایه اولیه بالا مناسب تر می‌باشد.

شرکت های مسولیت محدود عمومی وخصوصی: ساده ترین و پرطرفداران برای ثبت شرکت در لوکزامبورگ در جهان و این کشور است. این کشور دارای سهم اولیه مشخصی در ابتدا می باشد و نیازی به مدیر دارد برای ثبت شرکت در لوکزامبورگ ۳۲۰۰۰ یورو نیاز می‌باشد. برای ثبت این نوع شرکت حداقل ۳ نفرهیت مدیره نیاز است. که نیاز به شریک محلی وجود ندارد.

شرکت دارای تعهدات محدود: حداقل سرمایه مشارکتی ۱۲۵۰۰یورو حداکثر۵۰ سهامدار، ملزومات شامل حداقل سه هیت مدیر، یک دفترکار ثبت شده در لوکزامبورگ و حسابرسی شده به اندازه شرکت سرمایه مشارکتی می‌تواند برای پرداخت هزینه‌های ثبت استفاده گردد.

قابل ذکر است که شخص متقاضی شرکت در لوکزامبورگ برای مراحل ثبت شرکت خود و همچنین افتتاح حساب می‌بایست به لوکزامبورگ سفر کند. برای این کار متقاضی بایستی در خواست یک ویزای توریستی شینگن به سفارت لوکزامبورگ و دیگر کشورهای عضو شینگن ارائه بدهد. برای اینکه متقاضی ثبت شرکت در لوکزامبورگ بتواند شرکت خود را لوکزامبورگ ثبت نماید بایستی ابتدا طرح اقتصادی خود را به  سفارت نزدیک به ایران ارائه نماید. بخش اقتصادی سفارت لوکزامبورگ بعد از بررسی طرح اقتصادی ان را تایید یا برای بررسی بیشتر به اداره کار لوکزامبورگ ارسال می گردد.

در پایان با موافقت اداره اقتصاد با طرح اقتصادی برای متقاضی اجازه ثبت شرکت در لوکزامبورگ داده می‌شود. پس از تایید سفارت و انجام کار های لازم شخص متقاضی ثبت شرکت در لوکزامبورگ اقامت یک ساله موقت دریافت می کند متقاضی باید در کشور حضور داشته باشد که پس از ان در صورت تمدید هر ساله تا ۳ سال میتوان اقامت دائم لوکزامبورگ را اخذ نمود. بعد از ۵ سال شخص متقاضی ثبت شرکت در لوکزامبورگ میتواند درخواست پاسپورت نماید.

موضوع طرح اقتصادی شامل فعالیت های ذیل می باشد

فعالیت های تبلیغاتی

بخش های ساخت و ساز و تولید

حرفه های آزاد (خدمات مشاوره‌ای در ساخت و ساز، خدمات مالی، طراحی و معماری و…)

مزایای ثبت شرکت در لوکزامبورگ

برای ثبت شرکت در لوکزامبورگ نیازی به داشتن مدرک زبان خاصی نمیباشد.

محدودیت سنی ندارد.

با ثبت شرکت در لوکزامبورگ میتواند به نام خود و شرکت حساب بانکی افتتاح کند.

شرکت پس از دریافت برند اتحادیه اروپا فعالیت های اقتصادی سراسر دنیا انجام دهد.

با ثبت شرکت در لوکزامبورگ زندگی در یک کشور با ثبات سیاسی و اقتصادی کسب میکنید.

سهام شرکت ۱۰۰ درصد به نام متقاضی می‌باشد.

با ثبت شرکت لوکزامبورگ نیازی به پرداخت مالیات نیست و به طور کلی به ۳ دسته تقسیم می‌شود، افرادی که در این سه موضوع ثبت شرکت انجام میدهند در انتقال سهام، جمع آوری سهم ها، درآمد معاف از پرداخت مالیات هستند.

۱-ثبت شرکتی که معتهد به سرمایه گذاری دسته جمعی است.

۲-ثبت شرکت در بازار اوراق بهادار قابل انتقال به صورت دسته جمعی

۳-ثبت شرکت در صندوق های سرمایه گذاری

باثبت شرکت در لوکزامبورگ برای اخذ دائم این کشور اجباری برای خرید ملک نمی‌باشد. همچنین برای املاک خریداری شده وام با بهره پایین دریافت کرد.

با ثبت شرکت در لوکزامبورگ می توان در اتحادیه اروپا از مزایای کار، تحصیل رایگان و خرید ملک بهره مند شد.

با اخذ اقامت کشور اروپایی لوکزامبورگ می توان بدون نیازبه ویزا به کشورهای عضو شینگن و بیش از ۱۴۵ کشور دنیا سفر کرد

رنکینگ و آمارهای کشور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ از لحاظ ثبت شرکت های مختلف و سرمایه گذاری در رتبه دوم جهانی قرار گرفته است. به همین دلیل استقبال ویژه ای از کارآفرینان و سرمایه گذاران خارجی به عمل می آورد. تعداد 3500 شرکت در بازه زمانی 1959 الی 2011 در کشور لوکزامبورگ به تاسیس رسیده است. ارزش دارایی های این شرکت ها بالغ بر 2 ترلیون یورو تخمین زده شده است.

نکاتی در مورد شرکت ها

شرکت های مسئولیت محدود شراکتی و فردی از جمله شرکت های ثبتی پرطرفدار سرمایه گذاران در لوکزامبورگ هستند. سرمایه و سهم اولیه برای تاسیس این نوع شرکت ها معین شده است. شرکت های مسئولیت محدود شراکتی به حداقل سرمایه معادل مبلغ 31 هزار یورو نیاز دارند. این مبلغ می تواند از طریق چندین سهم تامین گردد.

سرمایه گذارانی که در کشور مبدا دارای بیزینس و شرکت هستند، می توانند در لوکزامبورگ شعبه تاسیس نمایند. این شعبه ها مجاز به فعالیت به صورت مستقل نیستند و به شرکت مادر در کشور مبدا کاملا وابسته اند. بنابراین می تواند مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذارانی باشد که فعالیت تجاری آنها درسطح متوسط و یا گسترده است. شرکت های تابعه دقیقا برعکس شعبه هستند. از این نظر که می توانند جدا از شرکت مادر، به طور مستقل عمل نموده و به فعالیت بپردازند. در واقع این نوع شرکت ها برای افراد حقوقی خارجی ایده آل است.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان