×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

جستجوی کار

مهاجرت کاری به لوکزامبورگ

مهاجرت کاری به لوکزامبورگ از چه راه هایی امکان پذیر است؟ بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در نظر دارد در این مقاله درباره مهاجرت کاری به لوکزامبورگ برای شما همراهان همیشگی توضیح دهد. اگر سوالاتی درباره مهاجرت کاری به لوکزامبورگ ذهن شما را به خود مشغول کرده است می توانید مقاله زیر را که درباره مهاجرت کاری به لوکزامبورگ می باشد را تا انتها مطالعه نمایید. ایا بدنبال کار در یک کشور اروپایی میباشید؟ ایا از قوانین مهاجرت کاری به لوکزامبورگ اطلاعاتی دارید ؟ایا میخواهید بعد از کار اقامت راکسب کنید؟ بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی این اطلاعات را در خدمت شما متقاضیان قرار میدهد….

   کار در کشور لوکزامبورگ

در این مقاله قصد داریم که در مورد کار در کشور لوکزامبورگ توضیح دهیم به این منظور ابتدا در مورد این کشور اطلاعاتی به شما خوانندگان عزیز میدهیم تا با این کشور اروپایی بیشتر آشنا شوید .( بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارایه دهنده برترین مشاوره ها در زمینه ویزاهای کاری و تحصیلی میباشد).

لوکزامبورگ کشوری است در شمال اروپا ،شمال فرانسه. پایتخت آن لوکزامبورگ است.لوکزامبورگ یکی از کوچکترین کشورهای قاره اروپا است. این کشور از نظر وسعت در بین ۱۹۴ کشور جهان رتبه ۱۷۵ را دارد. ولی با این وجوداین کشور به کشوری تبدیل شده است که مرکزی برای موسسه‌های مالی و بانک میباشد.

این کشور یکی از پایه‌گذاران اتحادیه اروپا ، پیمان آتلانتیک شمالی ( ناتو ) و سازمان ملل متحد بود. شهر لوکزامبورگ، پایتخت این کشور میزبان تعدادی از ساختمان‌های وابسته به اتحادیه اروپا است.( بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارایه دهنده برترین مشاوره ها در زمینه ویزاهای کاری و تحصیلی میباشد).

کشور لوکزامبورگ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و بر اساس آمارهای سال ۲۰۰۷ سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) بیشترین میزان تولید ناخالصی داخلی به ازای هر نفر در جهان از آن این کشور است.

کشور لوکزامبورگ بیشترین درآمد سالانه بین کشورهای جهان را دارا می‌باشد با میانگین درآمد ۵۴۰۰۰ دلار در سال  که این میزان درآمد بالاترین میزان درآمد در جهان میباشد.

واحد پول : واحد پول لوکزامبورگ از سال ۲۰۰۲ یورو است . پیش از سال ۲۰۰۲ و در تمام طول قرن بیستم واحد پول این کشور فرانک لوکزامبورگ بود

زبان محلی این کشور لوگزامبورگی است که از زبان آلمانی مشتق شده است. دو زبان آلمانی و فرانسوی در این کشور معتبر هستند.در واقع زبان این کشور ترکیبی از زبان آلمانی و فرانسوی میباشد . البته بیشتر افراد در این کشور به زبان انگلیسی کاملا آشنا میباشند ولی زبان رسمی کشور لوکزامبورگی میباشد.

لوکزامبورگ کشوری کم جمعیت میباشد و تعداد ساکنان این کشور طبق سرشماری سال ۲۰۰۴، ۴۵۵ هزار نفر بوده است. از این تعداد افراد ۴۰% غیر بومی بودند.( بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارایه دهنده برترین مشاوره ها در زمینه ویزاهای کاری و تحصیلی میباشد).

شهروندان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی یورو بدون نیاز به اجازه کاز میتوانند در این کشور کار و زندگی کنند.ولی این قانون تنها برا ی شهروندان اروپایی میباشد و افرادی که خارج از اتحادیه اروپا هستند برای کار و زندگی در لوکزامبورگ نیاز به ویزا دارند.

یکی از راه های مهاجرت به کشور لوکزامبورگ  از طریق ویزای کاری میباشد و باید از طریق ویزای کاری اقدام گردد. شخصی که از طرق ویزای کاری اقدام میکند باید در آن کشور یک کارفرما وجود داشته باشد تا بتواند پیشنهاد شغلی را بفرستد. و نکته مهم این است که حتما باید یک قرارداد کاری تنظیم شود و این قرارداد ، باید قبل از ورود شما به کشور لوکزامبورگ به وزارت اشتغال این کشور تسلیم شود.و باید وزارت اشتغال کشور لوکزامبورگ این قرارداد را قبول کرده و موافقت خود را برای صدور ویزا اعلام نماید.( بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارایه دهنده برترین مشاوره ها در زمینه ویزاهای کاری و تحصیلی میباشد).

مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای این ویزا عبارت است از

پاسپورت

مدرک تحصیلی یا فنی حرفه ای مربوطه

نامه توضیحی از کارفرما

نسخه ای از قرارداد کار

وزارت اشتغال در طول بررسی پرونده میتواند مدارک بیشتری هم از شخص درخواست کند.روند درخواست بین ۴ تا ۱۲ هفته طول میکشد.

لازم به ذکر است که  این درخواست مبنی بر این نیست که حتما با این درخواست موافقت شود بلکه صرفا یک درخواست بوده و وزارت اشتغال کشور لوکزامبورگ مختار به قبول یا رد کردن این درخواست میباشد.

حال اگر در نظر بگیریم که وزارت اشتغال لوکزامبورگ با این درخواست موافقت نماید شخص بعد از دریافت نامه تایید باید به سفارت بلژیک در تهران مراجعه و اقدام کند.و بدین علت به سفارت بلژیک مواجعه میشود که کشور لوکزامبورگ در ایران فاقد سفارت میباشد و از طریق بلژیک مسایل مهاجرتی و انواع ویزاها و درخواست ها را بررسی مینماید.( بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارایه دهنده برترین مشاوره ها در زمینه ویزاهای کاری و تحصیلی میباشد).

توجه به این نکته نیز ضروری میباشد که معمولا کارفرما به سهولت قرارداد کاری را تنظیم نمیکند به خصوص برای افردی که برای اخذ ویزا محدودیتهایی دارند . بنابراین برای دریافت ویزای کاری شاید بهتر باشد به طور غیر مستقیم اقدام گردد و از راه های دیگر به کشور لوکزامبورگ یا اتحادیه اروپا وارد شویم و سپس برای گرفتن شغل در لوکزامبورگ اقدام نمایییم . برای مشاوره در این زمینه میتوانید با مشاورین خبره ما در بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس بگیرید و از مشاوره های آنان استفاده نمایید.

به مانند دیگر کشورهای برای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ و اخذ اقامت و تابعیت لوکزامبورگ 6 روش دارد که ما در مقالات متعددی آن ها را بررسی کرده ایم و در اینجا فقط به ذکر چند نکته اکتفا می کنیم. شما برای دریافت اطلاعات کامل تر می توانید موضوع مورد نظر خود در مورد لوکزامبورگ را همراه با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی در گوگل سرچ کنید و به منابع کاملی از اطلاعات در مورد مهاجرت به کشور لوکزامبورگ دست یابید.

شرایط کار، تحصیل و سرمایه گذاری در لوکزامبورگ مهیا است. دانشگاه لوکزامبورگ یکی از بهترین دانشگاه های اروپا می باشد و امکان تحصیل در تمامی مقاطع در آن وجود دارد، همچنین در نظر که بیشتر رشته ها به زبان آلمانی ارائه می شود و مدرک این دانشگاه مورد تایید تمامی کشورهای اروپایی می باشد.

با توجه به جاذبه های توریستی این کشور صنعت سرمایه گذاری در این کشور مناسب به نظر می رشد و با سرمایه 500 هزار یوروی می توان برای آن اقدام کرد. همچنین رشته های مانند هتلداری، توریسم و رشته های فنی از شرایط بسیار خوبی برای کار در این کشور برخوردار هستند.

شما برای دریافت اطلاعات کامل تر می توانید به مقاله مهاجرت به لوکزامبورگ مراجعه بفرمایید.

نتیجه گیری کلی در مورد مهاجرت به کشور لوکزامبورگ

اگر شما به دنبال یک زندگی آرام و در رفاه هستید مهاجرت به کشور لوکزامبورگ با توجه به عرایض بالا به شما پیشنهاد می شود. ثبات اقتصادی مناسب ، وضعیت مناسب کاری ، شرایط سرمایه گذاری خوب و امنیت اجتماعی بالا هر متقاضی مهاجرتی را به مهاجرت به کشور لوکزامبورگ ترغیب می کند. شما می توانید اطلاعات خود در مورد لوکزامبورگ را با سرچ در موتورهای جستجو همراه با کلیدواژه بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی افزایش دهید. همچنین تمام سوالات خود در مورد مهاجرت به کشور لوکزامبورگ و طرق اخذ اقامت لوکزامبورگ می توانید در بخش دیدگاه ها و بخش سوال و جواب مهاجرتی مطرح کنید تا در سرع ترین زمان ممکن به پاسخ سوال های خود برسید. امیدوار است که نوشتار مهاجرت به کشور لوکزامبورگ به برخی از ابهامات شما در زمینه پاسخ داده باشد.

طرق مختلفی برای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ وجود دارد که کارآفرینی در لوکزامبورگ یکی از آنهاست. این روش به عنوان یک روش نوین برای مهاجرت به اروپا به شمار می رود. برای جویا شدن از راه های مختلف مهاجرت به این کشور می توانید به بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی رجوع نمایید. البته می توانید به “مقاله مقرون به صرفه ترین کشور برای خرید خانه“ رجوع نموده و اطلاعات بیشتری درخصوص کشورها به دست آورید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان