×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

خود حمایتی

چه شرایطی جهت سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  باید حائز اهمیت قرارگیرد ؟

چرا سرمایه گذاری در لوکزامبورگرا به شما پیشنهاد داده ایم ؟

شاخص های مالیاتی و تجاری جهت سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  به چه صورت خواهد بود؟

جهت سرمایه گذاری در لوکزامبورگ چه منابعی مالی احتیاج است ؟

امروزه سیل کثیری از سوالات شما دوستان و هموطنان عزیز سرمایه گزاری در اروپا و همچنین در باب سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  بوده است .

در این مقاله تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا در باب سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  و تمام قوانین مالیاتی و قوانین حقوق بین الملل خصوصی در زمینه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ را به شما بزرگواران تقدیم خواهیم کرد .

در ابتدا برای آن دسته از هموطنان که شاید کمتر سفرهای اروپایی داشته اند لازم دانسته که مختصات جغرافیایی و شرایط کلی کشور لوکزامبورگ را بیان کنیم .

مطمئناً دانستن این مطالب برای تصمیم گیری در زمینه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

لوکزامبورگ کشور کوچکی در شمال اروپا است .

پایتخت آن شهر لوکزامبورگ می‌باشد .

لوکزامبورگ با آلمان ، فرانسه و بلژیک مرز مشترک دارد .

این کشور با توجه به جمعیت پانصد هزار نفری ‌اش از کشورهای ثروتمند اروپایی به حساب می‌آید .

لوکزامبورگ همواره شرایط سیاسی و اقتصادی با ثباتی داشته است  .

لوکزامبورگ نقش به سزایی بعد از جنگ جهانی دوم در پیدایش جامعه اروپا و اتحادیه اروپا داشته است .

روابط بین الملل این کشور سبب شده است مبحث سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  طرفداران بسیاری پیدا کند و افراد با سرمایه گذاری در لوکزامبورگ می توانید در زمان نسبتاً کوتاه به اقامت اروپا دست یابید .

لوکزامبورگ به سه بخش تقسیم می‌شود:

دیکریخ (Diekirch)

گرونماخر  (Grevenmacher)

لوکزامبورگ  (Luxembourg)

تک تک این مناطق از ایالات و استان های گسترده ای تشکیل شده است ،

تنوع ایالاتی و قوانین این کشور و همچنین مهاجر پذیر بودن این کشور سبب شده است که فکر بسیاری از افرادی که متقاضی سرمایه گذاری در لوکزامبورگ را به خود جلب کنند .

سبک زندگی و وضع اجتماعی و امنیت بالای این کشور سبب شده است تا اروپایی بودن این کشور تقاضای زیادی داشته باشد .

واحد پول لوکزامبورگ از سال ۲۰۰۲ یورو است. قبل از ۲۰۰۲ و در تمام طول قرن بیستم میلادی واحد پول این کشور فرانک لوکزامبورگ بود .

همان طور که مستحضر هستید ارزش پول کشور با پیشرفت و توسعه صنعتی و جهانی این کشور ارتباط مستقیم داشته و به سادگی و با اطمینان شما می توانید در مورد سرمایه گزاری در اروپا و یا سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  تصمیم گیری نمائید .

یکی از طرح های بیزینس و سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  کار آفرینی در این کشور است ،

لذا شما با سرمایه ی خود در داخل کشور می توانید با کارآفرینی در کشور لوکزامبورگ و حتی در برخی از طرح ها با استخدام افراد بومی این کشور شرایط را برای تمدید اقامت سال بعد خود مهیا کنید .

پیشنهاد می شود قبل از هر گونه اقدام مقدماتی با مشاوران ارشد حقوق بین الملل بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .

تعداد ساکنان این کشور طبق سرشماری سال ۲۰۰۴، ۴۵۵ هزار نفر بوده است. از این تعداد افراد ۴۰٪ غیر بومی بودند. این آمار ، آمار خوش آیندی است ،

این آمار نشان دهنده حضور افراد غیر بومی در این کشور است که از طرق قانونی مختلفی وارد کشور شده اند،

ولکن باتوجه به آمار جمعیتی و شاخص های تجاری امروزه بیزینس های روز دنیا در سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  هم جوابگو خواهد بود .

شاید یکی از مهمترین فاکتور های سرمایه گزاری در اروپا ، بیزینس پلن و تائید بیزینس پلن باشد ، لذا شما اگر متقاضی سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  هستید،برای این طرح کارآفرینی و یا سرمایه گزاری در اکثر مواقع و در بیشتر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  نیازی به تائید بیزینس پلن نخواهید داشت و این طرح توجیهی شما در این کشور باید به سود دهی لازم برسد تا بتوانید اقامت خود را در این کشور ادامه دهید.

لذا لازم به ذکر است سرمایه گزاری در اروپا در کشور های دیگر از جمله آلمان ، اتریش ، اسلونی ، اسلواکی و غیره برای سرمایه گزاری اقدام نمائید که توصیه می شود،

قبل از هر گونه اقدام مقدماتی با مشاوران ارشد حقوق بین الملل بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .

متقاضیان سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  باید دقت بفرمائید که برای اخذ اقامت در کشور لوزامبورگ شما نیاز دارید به صورت مستمر ۶ ماه داخل خاک این کشور حضور داشته باشید ، حال از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  و یا طرق قانونی دیگر مهاجرت که اخیراً ذکر شده است .

که شاید راه های ورود به اروپا از طرق دیگر برای شما بزرگواران امکان پذیر باشد و لازم نباشد در ابتدا هزینه های زیادی پرداخت نمائید

پیشنهاد می شود قبل از هر گونه اقدام مقدماتی با مشاوران ارشد حقوق بین الملل بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان