×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

مهاجرت و اخذ اقامت لیختن اشتاین از طریق سرمایه گذاری

حکومت لیختن اشتاین زبان آلمانی در اروپای مرکزی است. این یکی از سلطنت مشروطه است که توسط شاهزاده لیختن اشتاین رهبری می شود. جمعیت برآورد شده کشور 35000 نفر است، و پایتخت آن وادوک است. مهم این است که بدانید چرا بسیاری از مردم می خواهند به این کشور کوچک مهاجرت کنند: لیختن اشتاین دارای بالاترین تولید ناخالص داخلی در هر فرد و یکی از کمترین نرخ بیکاری در جهان است.

لیختن اشتاین یک کشور بسیار کوچک و ثروتمند است. بین اتریش و سوئیس در قلب اروپا قرار دارد. این کشور بزرگترین مرکز مالی برای صندوق های بانکی و سرمایه گذاری است. به طور گسترده به زبان آلمانی صحبت می کنند، وادوز پایتخت و فرانک سوئیس پول ملی است. لیختن اشتاین دارای سیستم مالی مناسب برای فعالیت اقتصادی تجاری است. گردشگری و بانکداری مهمترین اقتصاد مشارکتی است. لیختن اشتاین دارای موافقت نامه های مالیاتی دوگانه (OTT) و توافقنامه های تبادل اطلاعات مالیاتی (TIE) با تعدادی از کشورها از جمله آلمان، سوئیس، اتریش و ایالات متحده است.

مهاجرت و اخذ اقامت لیختن اشتاین از طریق سرمایه گذاری

نام سرمایه گذاری: سرمایه گذاری تجاری

حداقل سرمایه گذاری 88787.03 یورو تا 887836.95 یورو است

سرمایه گذاری واجد شرایط: سرمایه گذاری در کسب و کار لیختن اشتاین و ایجاد شغل، بدون محدودیت در بخش ها

نوع ویزا: ویزای C / ویزا / مجوز اقامت

زمان پردازش: 1 ماه

اقامت دائم: پس از 5 سال زندگی

شهروندی لیختن اشتاین: پس از 30 سال زندگی

دو ملیتی: مجاز

شرایط پناهندگی در لیختن اشتاین

قوانین لیختن اشتاین اجازه می دهند که پناهندگی یا وضعیت پناهندگی خود را ارائه دهند، اگر چه هیچ یک از 88 درخواست پناهندگی بین ژانویه و سپتامبر 2016 موفق نبوده است. دو گزارش 2016 توسط کمیته سازمان ملل متحد علیه شکنجه و کمیته عالی پناهندگان سازمان ملل متحد گفت که نیاز به پناهجویانی که تحت اخراج پیشگیرانه قرار دارند – درخواست دادرسی ظرف 24 ساعت بیش از حد کوتاه است.

گزارش کمیته دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در مورد حقوق بشر از سازمان ملل خواسته است که اداره امور ” اصلاح قانون پناهندگی را برای فراهم آوردن امکانات طبیعی برای پناهندگان و افراد بدون اقامت در نظر بگیرد”. در همین گزارش توصیه می شود که لیختن اشتاین نیز در مورد قانون اقامت گذاری تسلیحاتی با توجه به کاهش مدت اقامت مورد نیاز برای کسب شهروندی مشورت نماید و حق درخواست تجدیدنظر و بازنگری قانونی طبق روال معمول طبق مصوبات شهرداری مردمی در نظر گرفته شود.

طبق گزارش کمیته عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، 117 پناهنده توسط پناهندگان در سال 2017 در لیختن اشتاین دریافت شد. اکثر آنها از صربستان، مقدونیه و سوریه آمدند. در مجموع 19 تصمیم در مورد درخواست های اولیه صورت گرفته است. در حدود 47 نفر، پاسخ مثبت دادند، 53 درصد از درخواست های پناهندگی در مرحله اول رد شد. بیشترین موفقیت برنامه های پناهندگان از سوریه و صربستان بوده است.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان