×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

مهاجرت به لیختن اشتاین از طریق تحصیل

دانشگاه های لیختن اشتاین را پیدا کنید و در لیختن اشتاین تحصیل کنید، راهنمایی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در خارج از کشور است. به طور رسمی به عنوان مؤسسۀ لیختن اشتاین شناخته می شود، این کشور دارای سرزمین های کوچکی است، که به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در مقطع لیسانس در لیختن اشتاین زندگی با کیفیت عالی خواهند داشت. این یکی از بالاترین تولید ناخالص داخلی در جهان است، و یکی از کمترین میزان بیکاری است و متعهد به نگه داشتن شما در شغل است.

لیختن اشتاین تنها کشور است که به طور کامل در آلپ ها قرار گرفته است و بنابراین ورزش های زمستانی مانند اسکی و اسنوبرد بسیار پرطرفدار هستند، زمانی که مطالعه خیلی زیاد است. چگونه می توانید در مقطع لیسانس در لیختن اشتاین تحصیل کنید؟

علیرغم عدم شهرت، در واقع لیختن اشتاین دارای چهار دانشگاه است که شما می توانید با ویزای تحصیلی لیختن اشتاین یک مدرک تحصیلی بگیرید. چهار دانشگاه عبارتند از:

دانشگاه لیختن اشتاین

دانشگاه خصوصی در سلطنت لیختن اشتاین

موسسه لیختن اشتاین

آکادمی بین المللی فلسفه

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا، کشورهای عضو اتحادیه اروپا

دانشجویان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا، “کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای درخواست تحصیل در لیختن اشتاین درخواست تحصیل می کنند.

روش درخواست ویزا

لیختن اشتاین و سوئیس شرایط ورودی یکسانی را دارند. مقررات مربوط به موارد مورد نیاز ویزا افراد، مشابه هستند. دانشجویان بین المللی که نیاز به ویزا دارند می توانند درخواست خود را به نمایندگی سوئیس در کشور محل اقامت خود ارائه دهند. مقامات سوئیس در مورد درخواست تصمیم گیری می کنند و آن را پردازش می کنند. مستندات باید اسناد زیر را ارسال کنید:

فرم درخواست ویزا و 4 عکس گذرنامه

نامه پذیرش: نامه پذیرش توسط موسسه آموزشی که در آن پذیرفته شده است صادر می شود. این نشان می دهد که متقاضی در یک دوره کامل تحصیلی در موسسه مربوطه جایگاهی در نظر گرفته است.

اثبات منابع مالی: کاندیداها باید بتوانند مدارک مالی کافی برای حمایت از خود در کشور ارائه دهند.

رسید هزینه دوره ای نشان می دهد که شما هزینه های دوره را کاملا پرداخت کرده اید

پوشش بیمه درمانی: شما باید یک بیمه پزشکی خصوصی داشته باشید که یک مدرک مستند از بیمه را باید ارائه دهید.

بلیط بازگشت: در پایان دوره تحصیل و شما مجبور به بازگشت به کشور خود و یا برخی از مقاصد دیگر مشابه هستید

سند مسافرتی: گذرنامه معتبر

اثبات اقامت: نشان می دهد که شما برای اقامت در کشور برنامه ای را تنظیم کرده اید.

کپی گواهی تولد

زمان پردازش: روند ویزا معمولا بین 6-8 هفته طول می کشد.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان