×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

ویزای توریستی لیختن اشتاین

ویزای توریستی لیختن اشتاین ، مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین و ویژگیها و محدودیتها و آزادی های ویزای توریستی کشور لیختن اشتاین، در این مقاله به صورت علمی و دقیق مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت. شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور لیختن اشتاین چیست؟ پروسه اقدام جهت اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین به چه صورت است؟ آیا برای اخذ ویزای توریستی نیاز به وثیقه است؟ چه مدارکی جهت اخذ ویزای توریستی کشور لیختن اشتاین لازم است؟ با مطالعه این مقاله به همه سوالات شما کاربران گرامی پاسخ دقیق و کاملی داده خواهد شد. این مقاله به کوشش کارشناسان حقوقی بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی تهیه گردیده است و تلاش مجموعه بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی بر آن است تا به سوالات و ابهامات ذهنی شما عزیزان پاسخ دهد تا با آگاهی کامل به انتخاب روش مهاجرتی مناسب دست یابید. روش های مهاجرتی شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد که در هر کشوری با توجه به شرایط آن کشور متفاوت می باشد. لیختن اشتاین جز کشورهای حوزه شنگن با سطح زندگی عالی می باشد، که همه روزه افراد زیادی را به سمت خود جذب می نماید. در این مقاله سعی بر آن است تا در مورد ویزای توریستی لیختن اشتاین و عناوین زیر به صورت تخصصی بررسی های لازم صورت پذیرد.

کشور لیختن اشتاین عضوء اتحادیه اروپا و در منطقه شنگن می باشد، متقاضیان ایرانی که قصد سفر به این کشور را دارند باید ویزا شنگن را نیز کسب نمایند. متقاضیان با سفر به این کشور گردش در صحراهای زیبا و مناظر طبیعی چشم نواز را تجربه می کنند، همچنین تاریخ قرون وسطا برای شما تداعی خواهد شد. در این مقاله که توسط کارشناسان بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی سعادت به نگارش در آمده است قصد داریم به بررسی شرایط اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین بپردازیم، اگر تصمیم دارید به این کشور زیبا سفر کنید تا پایان مقاله ما را همراهی کنید تا پاسخ برخی از سوالات خود را به دست آورید.

شرایط عمومی ویزای توریستی لیختن اشتاین

لیختن اشتاین جز کشورهای کوچک اروپایی می باشد که در مرکز اروپا قرار گرفته است و افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین قصد بازدید از آن را دارند. نکته مثبت در مورد این کشور، همسایگی با کشورهای اتریش و سوئیس می باشد. فادوتس (وادوز) پایتخت این کشور می باشد و آلمانی زبان رسمی این کشور است. لیختن اشتاین در چند سال اخیر از توسعه اقتصادی برخوردار بوده است و به کشوری صنعتی مبدل گردیده است. واحد پول رسمی آن، فرانک سوئیس می باشد و از کشورهای ثروتمند جهان محسوب می گردد که نرخ تورم بسیار پایین و تولید ناخالص داخلی بالایی دارد. مذهب رسمی کشور مسیحیت می باشد. پاسپورت لیختن اشتاین در جایگاه یازدهم در جهان قرار دارد. در واقع شما با بدست آوردن پاسپورت کشور لیختن اشتاین فادر خواهید بود بدون نیاز به اخذ روادید به ۱۵۹ کشور سفر نمایید. شایان ذکر است که لیختن اشتاین یکی از امن ترین کشورهای جهان است و میزان جرم آن بسیار پایین است.

قلعه وادوز

کاخ خیره‌کننده و اقامتگاه رسمی شاهزاده لیختن اشتاین است. این قلعه در قرن دوازدهم ساخته شده است و مشرف به پایتخت لیختن اشتاین وادوزاست. متأسفانه به دلیل اینکه خانواده سلطنتی لیختن اشتاین هنوز در اینجا زندگی می کنند ، برای عموم آزاد نیست ، بنابراین بازدیدکنندگان از لیختن اشتاین باید از دور از شکوه آن لذت ببرند.

کاخ سرخ

کاخ سرخ که یکی از نقاط دیدنی در پایتخت است، می تواند از فاصله بسیار دور نیز، دیده شود. این کاخ مربوط به قرون وسطی می باشد. برج خانه بعداً در سال ۱۹۰۴ به وجود آمد. کاخ سرخ مشرف به یکی از گسترده ترین باغ های انگور در کشور است.

موزه کانست ( Kunst Museum )

موزه هنرهای زیبای لیختن اشتاین برای هنرهای مدرن و معاصر است که در پایتخت وادوز (فادوتس) واقع شده است. این ساختمان توسط سه معمار سوئیسی (ماینراد مورگر ، هاینریش دژلو و کریستین کرز )طراحی شده است. طرح “جعبه سیاه” ساده به نظر می رسد اما سنگریزه های رودخانه از دره راین در قسمت بیرونی ساختمان پیچیدگی های جذابی را ایجاد کرده است. رنگ مشکی ساختمان با استفاده از بازالت سیاه و بتن رنگی ایجاد شده است. در نگاه اول ، این موزه ممکن است از نظر بصری جذاب ترین نباشد اما با بررسی دقیق تر ، بازدید کنندگان از زیبایی های آن لذت می برند.

کلیسای جامع سنت فلورین

کلیسای جامع سنت فلورین یکی از دیدنی ترین نقاط دیدنی وادوز است. این بنا یک کلیسای کاتولیک رومی واقع در وادوز است که در سال ۱۸۷۴ ساخته شد و توسط معمار اتریشی فردریش فون اشمیت طراحی شده است. پنجره های شیشه ای زیبا به صورت مدرن طراحی شده است و مجسمه های نزدیک جلوی ساختمان به زیبایی های آن افزوده است. این کلیسا در سال ۱۹۹۷ به  “کلیسای جامع” مبدل گردید.

منطقه اسکی مالبون

این منطقه خیره کننده از آلپ یک بهشت ​​برای علاقه مندان به اسکی است. از آنجایی که جزء مناطقی می باشد که بیش از حد شلوغ نیست، بنابراین مناظر طبیعی بکر دست نخورده دارد. بازدید کنندگان با بهترین منظره های وادوز و راین از ارتفاع ۱۶۰۰ متری رو به رو می شوند.

قلعه گوتنبرگ

قلعه گوتنبرگ یکی از پنج قلعه در لیختن اشتاین است و در حدود سال ۱۱۰۰ ساخته شده است. این سازه هیجان انگیز مشرف به شهر کوچک بالزر است و به خوبی حفظ شده است. این قلعه اقامتگاه سلطنتی نیست و به همین دلیل بازدید برای عموم مردم آزاد است. حفاری های باستان شناسی نشان می دهدکه تپه ای که قلعه در آن واقع شده است از دوره نوسنگی می باشد.

پل قدیمی راین

پل چوبی Old Rhine، از سازه های ۱۳۵ متری بدون رنگ در سال ۱۹۰۱ می باشد. ورود فقط برای عابران پیاده و دوچرخه سواران مجاز است. رودخانه راین مرز بین سوئیس و لیختن اشتاین را تشکیل می دهد.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی لیختن اشتاین

در صورتی که قصد اقدام برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارید می بایست بدانید که مدارک زیر مورد نیاز است:

گذرنامه متقاضی با حداقل ۳ ماه اعتبار و دو برگ خالی

سه قطعه عکس متقاضی (‌حداکثر در شش ماه گذشته )

مدارک شغلی متقاضی  مدارک تمکن مالی متقاضی

رزرو بلیط رفت و برگشت متقاضی

بیمه مسافرتی متقاضی

رزرو هتل

دعوتنامه در صورت وجود

برنامه سفر

فرم ویزای متقاضی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

مدت درخواست ویزای توریستی لیختن اشتاین

بررسی پرونده شخصی که برای ویزای توریستی لیختن اشتاین اقدام نموده است، معمولاً بین شش تاهشت هفته، به طول می انجامد البته در برخی فصول مدت زمان بیشتری لازم است؛ در نتیجه بهتر است حدود دو تا سه ماه قبل از اقدام برای سفر، برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین اقدام نمایید. یکی از موارد مهم در امر مهاجرت این است که ویزاها با توجه اهداف شخصی که قصد مهاجرت داشته به بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم خواهد شد. افرادی که جهت اخذ ویزاهای بلند مدت قصد اقدام دارند، می توانند بیشتر از یک سال در کشور مورد نظر حضور داشته باشند. از این رو اشخاصی که قصد کار، تحصیل و یا سرمایه گذاری را داشته باشند، برای آنها ویزای بلند مدت صادر می شود. از طرفی ویزاهای کوتاه مدت همچون ویزای توریستی و یا ویزاهای درمانی، بازدید یا شرکت در کنفرانس و … عموما برای ۹۰ روز صادر می شود. از همین رو فردی که قصد اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارد، می تواند برای نود روز در این کشور حضور داشته باشد و در صورت حضور بیشتر از ۹۰ روز امری خلاف قانون انجام داده است که مشمول جریمه خواهد شد و در سفرهای بعدی برای فرد مشکلاتی رخ خواهد داد. خواننده گرامی! این مقاله با تلاشها و کوشش متخصصین بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی  تهیه و تدوین گردیده و به نگارش درآمده است.

تمدید ویزای توریستی لیختن اشتاین

همان گونه که پیش تر بیان شد، ویزای توریستی لیختن اشتاین برای ۹۰ روز صادر خواهد شد و قابل تبدیل به ویزای دیگری نمی باشد. البته در موارد و شرایط خاصی قابل تمدید می باشد و صد البته که فرد قبل از پایان مهلت ویزا باید برای تمدید اقدام نماید. در ابتدای کار فرد باید فرم مربوط به تمدید ویزا را تکمیل نماید و سپس هزینه های مربوطه را به سفارت پرداخت نماید و در مرحله بعدی باید مدارک خود را به پلیس فدرال این کشور ارائه دهد.

وقت سفارت برای ویزای توریستی لیختن اشتاین

لیختن اشتاین جز کشورهایی است که در ایران سفارت خانه ندارد. در واقع از سال ۱۹۱۹ دولت لیختن اشتاین از دولت سوئیس خواست تا از منافع شهروندان لیختن اشتاین در خارج از کشور محافظت نماید. در نتیجه برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین باید به سفارت سوئیس در تهران مراجعه بفرمایید.

پروسه اقدام برای ویزای توریستی لیختن اشتاین

در صورتی که قصد اقدام برای ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارید، می توانید از سفارت سوئیس در تهران اقدام نمایید. بعد از دریافت فرم درخواست ویزای توریستی لیختن اشتاین باید به دقت اطلاعات خواسته شده در فرم را تکمیل نموده و بعد از آن به جمع آوری مدارک مورد نیاز بپردازید. برای اخذ ویزای توریستی هر کشور نیاز به پرداخت هزینه ویزا جهت بررسی سفارت دارید تا بعد از تعیین وقت سفارت در زمان مشخص شده با بررسی مدارک پرونده شما مورد بررسی قرار گیرد. بعد از این مرحله باید جهت دریافت پاسخ سفارت اندکی صبوری بفرمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات تخصصی درباره شرایط و اخذ انواع ویزای لیختن اشتاین دارید ،می توانید به لینک ویزای لیختن اشتاین مراجعه بفرمایید.

وثیقه در ویزای توریستی لیختن اشتاین

در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارید، بهتر است در صورتی که سابقه سفر به این کشور را ندارید، از طریق دعوت نامه اقدام نمایید. در واقع شما باید بواسطه دعوت نامه دوستان و اقوامی که به صورت قانونی در کشور لیختن اشتاین اقامت دارند، برای ویزای توریستی لیختن اشتاین اقدام نمایید. در صورتی که اقوام یا دوستانی در این کشور ندارید می توانید از طریق موسسات مهاجرتی زیادی که با ارائه دعوت نامه برای شما روند اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را آسان می نمایند، اقدام نمایید. در صورتی که تقاضای دعوت نامه از موسسات خاصی داشته باشید باید بابت دریافت دعوت نامه مبلغی به عنوان وثیقه و ضمانت پرداخت نمایید که به محض تمام شدن سفر و بازگشت شما به کشور خود ، مبلغ به طور کلی به شما بازگردانده می شود.

خدمات بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین

در صورتی که قصد اقدام برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارید، می توانید با بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی ارتباط برقرار نمایید. بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی با سابقه طولانی مدت در امر مهاجرت در مورد روش های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج شما را راهنمایی می نماید و با برخورداری از مشاوران و وکلای تخصصی اطلاعات کاملا دقیق و کاربردی در مورد شرایط اخذ ویزای توریستی و نحوه ی اخذ پذیرش تحصیلی و یا طراحی بیزینس پلن و یا حتی اخذ انواع ویزاهای کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شما بزرگواران می توانید با بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی  تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی استفاده نمایید و هم چنین در صورت نیاز مشاوره کاملا تخصصی دریافت نمایید. هم چنین می توانید با مراجعه به بخش ویزاها و مصاحبه های موکلین از سابقه درخشان موسسه اطلاعات کاملی به دست آورید.

ریجکتی ویزای توریستی لیختن اشتاین

عوامل متفاوتی منجر به ریجکتی ویزای توریستی خواهد شد. در واقع آفیسر ویزا با بررسی پرونده شخص و انجام مصاحبه با توجه به عوامل مختلفی تصمیم به پذیرش یا رد ویزای شخص می نماید. به طور مثال داشتن سوء پیشینه ، عدم اعتبار پاسپورت، نشان ندادن علقه کافی نسبت به کشور، عدم اعتبار دعوت نامه، عدم ارائه دلایل قانع کننده جهت توجیه سفر، عدم ارائه تمکن مالی، ارائه مدارک نامعتبر، عدم اثبات محل اسکان، عدم اعتبار بیمه مسافرتی و یا نداشتن سابقه سفر در حوزه شنگن و مشکلاتی از قبیل عدم رعایت مدت زمان ویزا و محدوده سفر می تواند منجر به ریجکتی ویزای توریستی لیختن اشتاین گردد. در صورتی که اقدام به اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین نموده و با ریجکتی ویزا مواجه شده اید، می توانید با بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل بفرمایید تا با تجربه کافی و اطلاعات تخصصی مشاوران ارشد شانس اخذ ویزا را افزایش دهید و درصد خطا را کاهش دهید.

ریجکتی ویزا ـ Rejected Visa

تضمین و گارانتی ویزای توریستی لیختن اشتاین

در صورتی که قصد اقدام برای ویزای توریستی لیختن اشتاین یا هر نوع ویزای دیگر و یا هر کشور دیگری را دارید، باید بدانید که هیچ موسسه حقوقی نمی تواند به شما در اخذ ویزا تضمین و یا گارانتی ارائه دهد چراکه اخذ ویزا با توجه به سیاست کشور مقصد و نظر آفیسر تعیین می گردد؛ از این رو در صورتی که قصد اقدام برای ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارید، بهتر است با کمک وکیل معتبر و با تجربه این کار را انجام دهید تا ریسک ویزای شما پایین آمده و شانس اخذ ویزای تان با ارائه پرونده بدون نقص بالاتر رود؛ زیرا وکلای تخصصی با تجربه فراوان همه جزئیات را مورد بررسی قرار خواهند داد و همه پیش بینی های لازم را انجام خواهند داد. البته بسیاری از موسسات برای جذب مشتری ادعای اخذ ویزای تضمینی را دارند که این خود نشان از بی اعتباری و کمبود اطلاعات آن موسسه است. زیرا برای اخذ ویزای هیچ گونه تضمینی وجود ندارد و این پروسه کاملا به خواست آن کشور بستگی دارد و تنها کاری که می توان در این زمینه کرد با نحوه صحیح چیدمان مدارک با استفاده از تجربه وکلای بین المللی درصد شانس ویزا را به بالاترین میزان رساند. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی برای اطمینان خاطر شما عزیزان، در صورت ریجکتی ویزا مبلغی که از شما بابت اخذ ویزا دریافت نموده است را باز می گرداند.

نکات مهم ویزای توریستی لیختن اشتاین

یکی از نکات بسیار مهم در مورد ویزای توریستی لیختن اشتاین این است که ویزای توریستی ویزای کوتاه مدت محسوب می گردد که قابل تبدیل به ویزای کاری یا تحصیلی نمی باشد. در واقع افرادی که قصد اقدام برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را دارند، حق دارند در یک بازه زمانی شش ماهه در یکسال، حدود ۹۰ روز در خاک این کشور حضور داشته باشند و اجازه کار یا تحصیلی بیش از ۳ ماه در این کشور را ندارند. پروسه دریافت ویزای لیختن اشتاین از طریق سفارت سوئیس انجام می گیرد. در صورتی که فرم مخصوص به اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین را تکمیل نمودید، برای ارائه مدارک در وقت معین شده به سفارت مراجعه می فرمایید و سپس هزینه بررسی پرونده را به سفارت پرداخت می نمایید و منتظر پاسخ سفارت خواهید ماند. بهتر است برای اخذ ویزای توریستی به طور واضح و قانع کننده هدف سفر خود را مشخص نمایید. برای دریافت بهترین نتیجه بهتر است از یک وکیل متخصص و با تجربه کمک بگیرید. در اخذ ویزای توریستی داشتن دعوت نامه و سابقه سفر از مهم ترین نکات برای بالابردن شانس ویزا می باشد. نشان دادن علاقه نسبت به کشوری که از آن قصد سفر دارید هم چون نشان دادن مدارکی مبنی بر اشتغال به تحصیل یا کار می تواند تاثیر مثبتی در پرونده شما داشته باشد. هم چنین در صورتی که نیاز به اطلاعات کامل در مورد همه روش های مهاجرتی و همه کشورها به صورت کامل و جامع دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

سخن پایانی در مورد ویزای توریستی لیختن اشتاین

ویزای توریستی لیختن اشتاین ، شرایط اخذ ویزای توریستی از لیختن اشتاین، مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین و روند انجام کار به صورت علمی و دقیق برای شما بزرگوران مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. لیختن اشتاین کشوری اروپایی در میان کشورهای پیشرفته ای چون سوئیس و اتریش قرار گرفته است. جاذبه های گردشگری این کشور افراد زیادی را جذب این کشور می نماید. لیختن اشتاین کشوری در حوزه شنگن می باشد که به شما شانس ورود به سایر کشورهای حوزه شنگن را می دهد و شما عزیزان در مورد کلیه روش های مهاجرتی از جمله: تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج در این کشور، می توانید با ارتباط با بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی اطلاعات کسب نمایید و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید. در صورت اقدام برای اخذ ویزای توریستی لیختن اشتاین بهتر است دعوت نامه معتبر داشته باشید تا شانس اخذ ویزای خود را بالا ببرید. البته داشتن سابقه سفر نیز یکی از مهم ترین عوامل می باشد. در صورت مطالعه مقاله می توانید ابهامات و سوالات ذهنی خود درباره ویزای توریستی لیختن اشتاین را در قسمت دیدگاه در انتها مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ بیان نموده شرایط اخذ ویزای کار لیختن اشتاین برای متقاضیان خارجی کمی سخت می­باشد.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان