×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

جستجوی کار

کار در لیختن اشتاین و نحوه کاریابی در آن

کار در لیختن اشتاین نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای لیختن اشتاینی می باشد. قبل از اخذ ویزای کار لیختن اشتاین می بایست با کارفرمایی در این کشور ارتباط برقرار کنید. با توجه به اینکه کشور لیختن اشتاین ویزای جست و جوی کار ندارد، کاریابی در این کشور می بایست در خارج از خاک این کشور صورت پذیرد. سه راه برای کاریابی در لیختن اشتاین وجود دارد: اقدام از طریق موسسات کاریابی، سفر توریستی به لیختن اشتاین و کاریابی حضوری در این کشور، استفاده از افراد محلی به منظور جستجوی محلی فرصت های شغلی در لیختن اشتاین، که بهترین و معتبرترین آن بهره گیری از موسسات کاریابی بین المللی می باشد. در بخش بعدی به معرفی موسسات کاریابی معتبر در لیختن اشتاین خواهیم پرداخت.

کار در لیختن اشتاین و مؤسسات کاریابی در لیختن اشتاین

همانطور که اشاره کردیم، بهترین روش کاریابی در کشور لیختن اشتاین بهره گیری از موسسات کاریابی بین المللی در این کشور می باشد. موسسات کاریابی به دو نوع موسسات کاریابی بین المللی فیزیکی و موسسات کاریابی بین المللی مجازی تقسیم بندی می شوند که ما در این بخش به معرفی نوع دوم آن خواهیم پرداخت.

AMSFL.LI

Jobber.li

Welcome.li

کار در لیختن اشتاین و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در لیختن اشتاین

در اکثر کشورهای جهان، پس از چند سال کار می توان نخست اقامت موقت، سپس اقامت دائم و در انتها پاسپورت و تابعیت آن کشورها را اخذ نمود ولی در لیختن اشتاین به دلیل اینکه اقامت کاری آن بدون امکان زندگی در این کشور است، قوانین کمی پیچیده تر و اخذ اقامت و تابعیت دارای پروسه خاص می باشد. اقامت دائم لیختن اشتاین از طریق کار مجوز  B Permit نام داشته و به دو صورت اعطا می شود:

اقامت دائم برای شهروندان سوئیس و اتحادیه اروپا

اقامت دائم از طریق کار برای شهروندان سوئیسی و اروپایی از طریق لاتاری و صلاحیت صورت می پذیرد، به این صورت که هر ساله تعداد 28 مجوز اقامتی برای دارندگان مجوز کار در لیختن اشتاین اعطا می شود که نصف آن از طریق لاتاری و نصف دیگر آن از طریق ثبت نام اهدا می شود

اقامت دائم برای شهروندان غیر اروپایی

اقامت دائم برای شهروندان غیر اروپایی صرفاً ویژه مدیران، متخصصین و نیرهای ماهری است که دارای سابقه کار زیادی در زمینه شغلی خود دارند

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در لیختن اشتاین و مدارک مورد نیاز ویزای کار

به منظور اخذ ویزای کار لیختن اشتاین، ارائه مدارک و داشتن شرایطی ضروریست.  تمامی افرادی که قصد اقامت بیش از 3 ماه به هر دلیلی را در این کشور دارند، می بایست نسبت به اخذ مجوز اقدام نمایند. لازم به ذکر است کلیه امور حقوقی کشور لیختن اشتاین در سفارت سوئیس در کشور مبدا انجام می شود و به اصطلاح کشور سوئیس حافظ منافع لیختن اشتاین محسوب می شود. لازم به ذکر است که ارائه مدارک درست و کامل شانس متقاضی را برای اخذ ویزای کار لیختن اشتاین افزایش خواهد داد. مدارک اخذ ویزای کار لیختن اشتاین به شرح زیر می باشد:

فرم تکمیل شده درخواست ویزا

پاسپورت معتبر دارای اعتبار حداقل 3 ماه

عکس پاسپورتی

نامه پیشنهاد کاری

بلیط رفت و برگشت به لیختن اشتاین

کار در لیختن اشتاین و میزان حقوق در لیختن اشتاین

اصلی ترین دغدغه افراد در زمینه کار در لیختن اشتاین بی شک میزان حقوق دریافتی در این کشور است، چرا که بوسیله آن می توان دریافت که آیا با آن مبلغ می توان هزینه های زندگی در این کشور را تامین نمود یا خیر.  بر اساس تحقیقات اخیر، میانگین حقوق ناخالص در لیختن اشتاین 87.922 فرانک سوئیس در سال می باشد. میانگین حقوق خالص پرداختی در این کشور نیز 69.690 فرانک سوئیس در سال است. بالاترین میزان حقوق پرداختی در لیختن اشتاین 100.000 فرانک سوئیس در سال بوده است که این میزان ماهیانه به طور میانگین 5.407 فرانک سوئیس محاسبه می شود. 75% شاغلان در کشور لیختن اشتاین حقوقی بالای 2.759 فرانک سوئیس

کار در لیختن اشتاین و سخن پایانی

کار در لیختن اشتاین ، اخذ ویزای کار لیختن اشتاین، وضعیت کار در این کشور و شرایط زندگی در لیختن اشتاین به عنوان یکی از موضوعات پیش رو در زمینه اخذ ویزای کار کشورهای اروپایی در این نوشتار مورد تحقیق واقع شد. کار در لیختن اشتاین برای افراد غیر اروپایی همانگونه که مشاهده نمودید، دارای شرایط سخت و ویژه ای است که تا حدودی ما را به یاد شرایط کار در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس می اندازند. در نتیجه می توانید به جای کار در این کشور در کشورهایی مانند اتریش و آلمان مشغول به کار شوید که از شرایط زندگی و کاری بسیار خوبی برخوردار هستن و پس از گذشت چند سال از کار و پرداخت مالیات در این کشورها به آنها اقامت و تابعیت اعطا می کنند. متقاضیان کار در لیختن اشتاین و اخذ ویزای کار این کشور می توانند پس از مطالعه مقالات مرتبط با کار در این کشور و همچنین مشاهده ویدئوهای رایگان موجود در سایت و شبکه های اجتماعی موسسه در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهامی با کارشناسان مجرب بنیاد  مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود در زمینه کار در لیختن اشتاین را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان