×

جزئیات حساب خود را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب

اخذ ویزای کار کانادا

جستجوی کار در کانادا و میزان حقوق در کانادا

در جدول زیر میزان حقوق مشاغل مختلف آورده شده است. لازم به ذکر است میزان حقوق پایه با توجه به هر ایالت متغییر می باشد و در ایالت های شمال غربی کانادا میزان دست مزد وحقوق بالاتر است.

شغل درآمد شغل درآمد

حسابدار ۵۷٫۵۰۱ دلار مهندس سیستم ۸۳٫۶۱۰ دلار

گرافیست ۴۵٫۸۲۵ دلار مهندس پروژه ۷۱٫۴۳۶ دلار

مراقبت و آموزش کودکان ۴۷٫۵۰۰ دلار پرستار ۷۴٫۲۷۶ دلار

مهندس نرم افزار ۹۰٫۰۰۰ دلار وکیل ۱۳۵٫۰۰۰ دلار

مشاور املاک ۶۰٫۰۰۰ دلار راننده کامیون ۴۴٫۲۰۰ دلار

جستجوی کار در کانادا و بررسی ویزای همراه

در برنامه نیروی کار متخصص کانادا یا همان اسکیلد ورکر کانادا، شرایط همسر نیز در پرونده فرد اصلی تاثیرگذار بوده و امتیاز خواهد داشت.

مدرک تحصیلی، سوابق کاری و مدرک زبان همسر می تواند امتیاز داشته باشد. در همان ابتدا فرد می تواند همسر و فرزند خود را در پرونده خود قرار دهد و هزینه بررسی پرونده را پرداخت نماید. در صورت آنکه متقاضی بتواند حد نصاب امتیاز دوره را کسب نماید به همراه خانواده خود می تواند اقامت دائم کانادا را داشته باشد. همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال در پرونده فرد اصلی قرار می گیرند.

جستجوی کار در کانادا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت درکانادا

یکی از روش های راحت و کم هزینه اخذ اقامت، روش کاری است. عموم افراد علاقه مند هستند از روش کاری مهاجرت داشته باشند. روش اسکیلد ورکر کانادا یکی از بهترین روش های اقامتی است زیرا اگر فرد متقاضی امتیازات لازم را کسب نماید از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را به اتفاق خانواده اخذ خواهد نمود. با داشتن اقامت دائم کانادا می توانید از آثار و حقوق شهروندی همچون تحصیل رایگان فرزندان استفاده نماید.عموما بعد از ۳ سال حضور در کانادا و نداشتن سوء پیشینه، پرداخت مالیات و آشنایی به قوانین کانادا و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی، سازگاری و آمیختگی با فرهنگ کانادایی می توانید درخواست پاسپورت کانادا نمایید. تنها تفاوت اقامت با تابعیت، حق رای و منسب سیاسی در تابعیت است که با اقامت دائم فرد این حقوق را ندارد.

جستجوی کار در کانادا و سخن پایانی

جستجوی کار در کانادا، الزامات و شرایط لازم برای جستجوی کار در کانادا، مراحل امتیازبندی برای داشتن شغل در کانادا به صورت علمی و کاملا تخصصی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته شد.

این تحقیق علمی با تلاش کارشناسان حرفه ایی سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی  جهت پاسخ به سوالات متعدد شما عزیزان تهیه و ارائه گردیده است. مشاغل مورد نیاز کشور کانادا، شرایط جستجوی کار در کانادا به صورت حضوری و یا از طریق کاریابی، مدارک لازم جهت اخذ ویزا در این مقاله بررسی شد. کانادا کشوری پهناور و مهاجر پذیر است و جهت تامین نیروی کار متخصص و ماهر برای ایالت های مختلف خود سیستم امتیاز بندی فدرال را راه اندازی نموده است. علاوه بر سیستم فدرال سیستم ایالتی نیز وجود دارد. عوامل مختلفی همچون سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار با بیمه، مهارت زبان، پیشنهاد شغلی و سازگاری با محیط امتیاز مشخصی را دارد که توسط سیستم متمرکز و کاملا آنلاین مورد بررسی قرار می گیرد.

این سیستم این فرصت را به افراد واجد شرایط می دهد تا با دعوت نامه بتوانند از همان ابتدا اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند. شما عزیزان برای بررسی بیشتر شرایط خود می توانید با سازمان حقوقی مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه استفاده کنید.

3 رتبه برتر
× جهت دریافت مشاوره رایگان