دوشنبه - شنبه8 صبح تا 21 عصر
دفتر مرکزیتا پایان اپیدمی کرونا بصورت غیر حضوری خدمت رسانی میکنیم
شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید
مهاجرت به کانادا در سال 2021
آخرین اطلاعات در رابطه با مهاجرت به کشور کانادا

همان طور که می دانید پیدایش  و همه گیری ویروس کرونا تاثیرات زیادی بر پروسه ی مهاجرت گذاشته است. بسیاری از کشور ها برنامه های مهاجرتی خود را به تعویق انداخته و برخی در آن تغییراتی ایجاد کرده اند. در حال حاضر با توجه به  شرایط کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای هدف ایرانیان برای مهاجرت  است.  همان طور که می دایند تغییراتی  در مهاجرت توسط دولت کانادا انجام شده است.  تا در حد امکان جلوی سرعت انتشار ویروس کرونا را سطح این کشور بگیرد.

کانادا

کانادا برای مقابله با کمبود نیروی کار که از دهه 1970 رشد اقتصادی کشور را با مشکل مواجه کرده است، یکی از بازترین سیاست های مهاجرتی در جهان را در پیش گرفته است. از سال 2010 ، جمعیت متولد خارجی 21.3 درصد از کل جمعیت کشور را تشکیل می دهد. در اوایلل آوریل، این کشور دوستدار مهاجر، در تلاش برای جذب کارآفرینان خارجی ماهر، برنامه ی ویزای استارت آپ را آغاز کرده است. از این طریق مهاجران با دارایی خالص بالا می با سرمایه گذاری در  شرکت های سرمایه گذاری کانادایی یا کسب و کارهای نوپا واجد شرایط اقامت دائم و فوری خواهند بود. جالب است بدانید در صورت عدم موفقیت در این تجارت جدید ، کارآفرین و سرمایه گذار مشمول اخراج از کشور نخواهد شد.

مهاجرت به کانادا در سال 2021

شما می توانید درباره تأثیرات ویروس کرونا بر مهاجرت  به کشور کانادا و آخرین تغییرات در این زمینه را در این مقاله بخوانید. بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با همکاری با مجرب ترین و باتجربه ترین وکلا در کنار شما خواهد بود. شاید تا کنون برای مهاجرت اقدام کرده باشید و بدانید که مهاجرت و گرفتن اقامت کشور کانادا کار آسانی نیست. برای درخواست موفقیت آمیز و تأیید مهاجرت کانادایی ، مراحل زیادی وجود دارد که باید طی شود. همچنین ، این روند می تواند چندین ماه و در برخی موارد چند سال طول بکشد. پس در قدم اول بهتر است این کار را به مجموعه ای که در این زمینه تجربه و مهارت کافی را دارد بسپارید تا بتوانید در هزینه و زمان خود به اندازه ی کافی صرفه جویی نمایید.

اگر می دانید چه گزینه هایی برای مهاجرت شما مفید است،  می توانید شانس موفقیت خود را بهبود بخشید و از “دام” ، ناامیدی و تأخیر جلوگیری کنید و اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصول گرفتن ویزای کانادا هستید، با ما همراه باشید. در اینجا می توانید بیاموزید که چگونه از طریق اقامت دائم ، کار ، بازدید و حتی تحصیل در کانادا به این کشور مهاجرت کنید.

 

برنامه استانی آلبرتا

آلبرتا یکی از سه استان فلات مانند در کانادا است که در غرب این کشور واقع شده است.  برنامه استانی آلبرتا مخصوص افرادی طراحی شده است که دارای توانایی و صلاحیت شرکت در این برنامه هستند. برنامه استانی آلبرتا تحت سه جریان از متقاضیان این برنامه دعوت به عمل می آورد.

  • جریان فرصت های آلبرتا : این جریان جهت تسهیل پروسه برنامه استانی آلبرتا طراحی شده است . از جمله این تسهیلات میتوان به کم شدن طول مدت رسیدگی به پرونده متقاضی اشاره کرد.
  • جریان ورود سریع آلبرتا : این جریان به آلبرتا اجازه میدهد تا از طریق قرعه کشی های دوره ای سیستم اکسپرس انتری تعداد محدودی از متقاضیان را جهت اعطای دعوت نامه انتخاب نماید.
  • جریان خود اشتغالی آلبرتا : این جریان با همکاری جنگلداری آلبرتا مدیریت می شود و متقاضیانی را که دارای مهارت مزرعه داری و منابع مالی کافی برای سرمایه گذاری در یک تجارت کشاورزی در آلبرتا را دارند مورد هدف قرار می دهد.
بنیاد مهاجرتدکتر سعید محمدی
وکیل و مشاور متخصص در امور مهاجرت، دعاوی حقوقی بین المللی، صدور انواع ویزا، گرین کارت، امورپناهندگی و اقامت
ما در همه جای دنیا درکنار شما هستیمدفاتر بنیاد مهاجرت
https://bonyademohajerat.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
دسترسی به ماشبکه های اجتماعی بنیاد مهاجرت
از طریق شبکه های اجتماعی بنیاد مهاجرت دکتر سعید محمدی علاوه بر اطلاع از آخرین رویدادها همیشه در دسترس شما هستیم
بنیاد مهاجرتدکتر سعید محمدی
وکیل و مشاور متخصص در امور مهاجرت، دعاوی حقوقی بین المللی، صدور انواع ویزا، گرین کارت، امورپناهندگی و اقامت
ما در همه جای دنیا درکنار شما هستیمدفاتر بنیاد مهاجرت
https://bonyademohajerat.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
دسترسی به ماشبکه های اجتماعی بنیاد مهاجرت
از طریق شبکه های اجتماعی بنیاد مهاجرت علاوه بر اطلاع از آخرین رویدادها همیشه در دسترسی شما هستیم

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد مهاجرت می باشد

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد مهاجرت می باشد